Blbá sázka o fajn kluka

Blbá sázka o fajn kluka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126439/bmid_blba-sazka-o-fajn-kluka-S7V-126439.png 4 167 37

Avery šetří každou korunku, aby si splnila sen a mohla studovat medicínu. Proto souhlasí s podivnou sázkou – má své kamarádce přebrat kluka jménem Zac. Pokud se jí to podaří, dostane od ní šek na pět set dolarů. Zac je ovšem úplně jiný, než Avery čekala: až příliš bezprostřední, nadto takový zmatkař, že vnese Avery do života nejen chaos, ale i něco víc…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Boyfriend Thief , 2011

petulkapeta
03.02.2023 3 z 5

„Žádné další srdce nelámej, prosím," zašeptal.,,Už máš to moje."

Fajn příběh. Avery opustila mama,blbe snášela když jsi tata našel přítelkyni aby nebyl sam.(mimochodem byla hodne v pohode). A zbytek příběhu se točil kolem přátel a zamilovaní do kluka,kterého měla prebrat jine.

Liduka
20.08.2020 3 z 5

Kniha mě trochu zklamala. SPOILER: Hlavní postavy mi moc nesedly. Zac byl na mě až dost ujetý a vadilo mi jak Avery kritizoval za to jaká je. Na Avery mi zase vadilo, že se neustále litovala a měla matku, která je opustila, za modlu. Celkově i ta romantická linka byla skoro o ničem.

knih0molka
11.04.2020 3 z 5

Fajn knížka, dobře napsaná, s originálním dějem. Ale hlavní postava - Avery, mi byla už od začátku nesympatická, i přesto, že se na konci změnila k lepšímu.

ZNellyZ
12.10.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila a ačkoliv se dalo předpokládat, jak to skončí, bylo to příjemné, odpočinkové čtení. Plný počet nedávám z důvodu, že to nebyla kniha, která by mě více emočně zasáhla.

malazluta
18.06.2019 3 z 5

Pohodová romantická kniha spíše pro náctileté.

martina5069
12.06.2019 3 z 5

Pokud chcete knihu u které vypnete mozek, tak vřele doporučuji, pokud hledáte knihu u které čekáte hlubokou myšlenku, tak vás zklamu ale radši ji odložte. Tahle kniha je taková jednohubka k vodě ve které se vlastně nic moc neděje ale určitou hloubku to má. Kdyby mi bylo zase 15 tak tuhle knihu určitě miluju.

Haňulilinka
01.03.2019 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Evitsa
05.12.2018 2 z 5

Tak tato kniha byla opravdu taková oddychovka.Žádné velké drama,žádný srdcervoucí trhák.
Sem tam se občas i člověk zasměje ...
Co mě pobavilo, když bratr Ian říkal tátovi,že ho neviděl v živitě běhat natož ani rychle chodit,snad jen ,když v obchoďáku oznámili,že je v mastně ochutnávka grilovaných křidýlek...:-)

Evka3814
01.11.2018 3 z 5

Takový průměr,neurazí ani nenadchne. Avery mě chvilkama štvala,ale jinak je to lehké holčičí čtení

katee21
01.08.2018 5 z 5

Na tuto knížku jsem narazila náhodou a příjemně mě překvapila. Milá oddechovka, kterou jsem přečetla za jeden den. Zac byl moc milý a Avery byla sympaticky sebevědomá a rozhodně mi nepřišla jako upjatá kráva, jak to bylo zmíněno v komentářích

elik-play5518
03.01.2018 3 z 5

Docela ujde

TaJiná
10.12.2017 4 z 5

Knizka me upoutala, jako už dlouho zadna ne. Avery me šílené vytáčela svým chováním a názory. I když to melo sve důvody, doslova me tím s*ala.
Je to oddechovka, ale nápad byl poměrně originální.

jitka7
23.07.2017 odpad!

Avery byla naprosto upjatá kráva, zlá vůči svému okolí, chladná - ledová královna, arogantní. Není nic, čím bych si řekla, chudinka, proto je taková. Takže celá kniha byla pro mě otřesná. Příběh skoro žádný, konec - nekonec. Hrůza.

kik68
01.04.2017 1 z 5

Tak do téhle knihy jsem se nezačetla a trvalo dlouho než jsem jí dočetla. Vůbec mě nezaujala a k dočtení mě donutilo jen to, že jsem si říkala, že přece není možné, aby mě další kniha tolik nebavila. Je to možné. Bohužel.

Maruš.D
02.09.2016 3 z 5

Nedá se říct, že je to nejlepší kniha co jsem kdy četla, ale ani neni nejhorší. Je to jako když se díváte na Disneychanelu na seriál o 16-leté dívce, která řeší problémy od kluků po rodinu. Příjemné čtení. :-)

Laf
21.04.2016 3 z 5

Na knize mě zaujal popis, díky kterému jsem měla dojem, že by to mohla být pěkná oddychovka s humornými zápletkami. Bohužel skutečnost pak byla jiná. Příběh je pěkný a spíše více založený na realitě a tom, co může každý jednou nějak řešit. Chyběl mi tam ten humor, takže jako oddychovku bych tuto knihu neoznačila. Jinak určitě za přečtení stojí.

Sabka123
17.01.2016 5 z 5

Krásná knížka. Dobře se četla a určitě nelituji toho, že jsem si ji přečetla.

warca
20.12.2015 3 z 5

Docela dobrá kniha. nijak nevyčnívá originalitou, nápaditostí nebo humorem, ale dala se pěkně číst. Do ruky ji asi už znovu nevezmu.

mariva
10.10.2015 3 z 5

Po knížce jsem sáhla jen jako po oddechovce a tento svůj účel splnila. Taky je určená pro jinou věkovou kategorii, ale jako četba pro dospívající je to docela dobrá volba.

petruska4110
14.09.2015 5 z 5

Moc pěkná knížka. Hezky se čte. Doporučuji

Autorovy knížky

Shana Norris
americká, 1980
2012  71%Blbá sázka o fajn kluka

Kniha Blbá sázka o fajn kluka je v