Hrej vabank

Ona ztratila po jeho smrti část své duše. On ztratil svého nejlepšího přítele, který mu stál po boku v dobrém i zlém. Ale právě tahle tragédie by je mohla svést dohromady... Kyle Daniels by nejraději ze své mysli vymazal dva dny svého života: Noc, kdy nebyl doma a jeho přítel zemřel, a den jeho pohřbu, kterého se nezúčastnil. Teď odjíždí z Univerzity v Berkeley na prázdniny do svého rodného města. Návrat do Verity Point v Oregonu mu teď, když už tam Cameron není, připadá jako návrat do prázdnoty. Jedinou útěchou a zároveň jediným pojítkem s jeho přítelem je Cameronova mladší sestra Roxanna. Roxy Hughesová už ale není tou stejnou dívkou, jakou bývala před šesti měsíci, než Kyle odjel studovat do Kalifornie. Zničená smrtí svého staršího bratra se dostala až na kraj propasti. Únik hledá v alkoholu a sexu - hlubina zapomnění je jediné místo, kde se dokáže zbavit hrůzy té osudné noci. Je totiž jediná, kdo ví, co se tenkrát stalo. Kyle svému příteli slíbil, že pokud se mu něco přihodí, Roxannu ochrání. Ale stačil jediný polibek, který vše změnil. Stala se pro něj víc než jen sestrou jeho nejlepšího kamaráda. Je pro něj vším, po čem touží. Ale pokud nenajde způsob, jak ji vytáhnout z temných hlubin, do kterých se propadla, může ji potkat stejný osud jako jejího bratra......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225751/the-game-hrej-vabank-TnQ-225751.jpg 3.9325

The Game 4.

Vydáno, Galatea

Worth the Risk, 2014

Kniha Hrej vabank

Zuzana207

Aj posledná kniha tejto série sa podľa mňa autorke vydarila. Ďalší emotívny príbeh, ktorý však oproti predošlým častiam obsahuje viac úvah. Dej bol plynulý a čitateľný, takže tie myšlienkové procesy hrdinov nepôsobili na mňa nejako rušivo. Kniha sa čítala rýchlo a jej hrdinovia mi boli najsympatickejší z celej série.

salča
20.07.2020

Závěrečný díl série The game mě mile překvapil.Kniha mě zaujala hned v začátku, dobře se četla a tím se nakonec stala takovou jednohubkou na jedno odpoledne.
Smutné a velmi bolestivé téma,se kterým se každý vyrovnává po svém...

Myška43
28.05.2020

Tento díl mě svým tématem oslovil nejvíce. Kniha je podle mě dobře napsaná, poutavá, plná emocí. Hodně komentářů je negativní k Roxy, no možná kdyby jsme zažili to co ona, chovali bychom se stejně. Je to nejjednodušší cesta a samozřejmě ta nejhorší. Musíme si sáhnout až na dno, aby jsme se mohli dobře odrazit. Naštěstí Kyle byl jejím princem a za to má můj obdiv, ne každý dokáže být silný jako on a neodbíhat od problémů, ale čelit jim. Jinak celá série je moc zajímavá.

verunka93
21.04.2020

Poslední kniha ze série The Game se mi nakonec asi líbila nejvíce. Roxy za její chování jsem měla chuť někdy proplesknout. Kylovi jsem držela palce, aby vše zvládnul. tím čím si oba prošli, pro ně nebylo vůbec jednoduché.

happy19
16.04.2020

Celou sérii hodnotím na 4*..třetí díl zaujal nejvíc..
Nebylo to tak zlé..rozhodně čtení pro mladší ročníky...takže můj věk - 20 let :-D..

petulkapeta
09.04.2020

Chapu jeji ztratu a žal, ale take reseni,no kazdy by to resil jinak,jeste že našla takovou skvělou oporu

Ivet1990
14.03.2020

Tak tento díl ze série byl za mě nejslabší. Moc se mi nezamlouvalo chování hlavní hrdinky. Jak už v prvním díle bylo řečeno ... se ztrátou milované osoby se každý vyrovnává po svém, ale tady mě to přišlo chvílemi trochu přes čáru

Kristy.Seb
07.02.2020

Ze začátku mi přišla hlavní hrdinka Roxy jako pubertální holka, která už neví, jak by na sebe víc upoutala. Poté, co se Kyle vrátí do městě a začne se o Roxy starat, se ukáže, že za jejím chováním je jen smrt jejího bratra. Samozřejmě ani láska nesmí v dalším díle chybět.