Osudová náhoda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lauren prochází životem bez velkých cílů a přání. Kamarádka jí jednoho dne nečekaně na dočasnou dobu nabídne místo asistentky Cadena Rileyho, slavného fotografa a atraktivního muže. Caden je ve společnosti známý jako nepolapitelný lamač ženských srdcí. Je sebevědomý, nadaný, bohatý, prostě je snem každé ženy. Caden je z Lauren úplně vedle od samého začátku, jenže neví, co si o ní má myslet. Je krásná, ale drží si od něj odstup a chová se ryze profesionálně. Je zvyklý, že se mu ženy věší na krk, a najednou nechápe, co se děje. Proč se Lauren chová tak odtažitě? Nemůže tušit, že Lauren jím je také okouzlená, ale před ním to nedává znát. Respektuje ho jako svého šéfa a nic si k němu nedovolí. Kromě toho Lauren ani nepočítá s tím, že by se mu taková obyčejná holka jako ona mohla líbit. Přitažlivost je však silnější a zanedlouho je pohltí vztah bez závazků. Nechtějí znovu dávat svá srdce všanc, protože oba v dětství poznali, jaké škody dokážou blízké vztahy napáchat. Jejich dohoda zpočátku funguje dobře, ale čím víc času spolu tráví, tím k sobě pochopitelně mají blíž. Opravdové pocity si bohužel dokáže připustit pouze jeden z nich. Velká otázka tedy zní, co se stane, až vysloví osudové „miluju tě“....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232425/big_osudova-nahoda-XR1-232425.jpg 3.9385
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Fated, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (63)

Kniha Osudová náhoda

Jita160
30. května

,,miluji tě"
To ho to slova se někdo bojí a jiný po něm prahne.
Ti dva se báli závazků, citů a lásky.Měli tolik démonů z dětství ,že se snad nedalo čemu divit.
Chemie ,která mezi něma propukla stála za ten boj.
Moc pěkné napsaný příběh i když už hodně ohraný...ale co,mě se to moc líbilo.

dooky
06.12.2021

Takové klasické romantické klišé, ale hezky napsané. Nevím proč, když jsem podobných knih již přečetla hodně, ale tahle mi nějak vyjímečně sedla do nálady. Působila na mě chemie mezi hlavními hrdiny nebo co.


Evaho73
24.08.2020

Potrebovala som niečo na odľahčenie a odreagovanie sa, ale v tomto prípade ma môj výber sklamal. Podľa anotácie som očakávala niečo úplne iné...
Celkom sľubný začiatok vystriedala neskutočná nuda a stále dookola sa opakujúce tie isté scény možno v drobných obmenách ma celkom prestali baviť. Strany som pri čítaní začala preskakovať, pričom som čuduj sa svete, o nič podstatné ani neprišla (čo bolo medzi som si domyslela). Rovnako ma nepresvedčila ani charakteristika hlavných postáv.
Záver dovolenky s dobrou knihou som si predstavovala trochu inak, ale čo už...

petulkapeta
20.06.2020

Pekny pribeh...

Ivet1990
05.06.2020

Taková jednodenní oddychovka na odpoledne.....

Myška43
03.03.2020

Kniha mě zaujala, pěkný příběh ale nic vyjímečného. Přesto stojí za přečtení.

Chvilkasnění
16.01.2020

Bylo fajn, že při čtení kniha utíká rychle, žádné okecávání ani vysvětlování. Pokud nevíte co s časem tak můžu jedině doporučit. :)

warca
09.01.2020

Celkem dobrý nápad. Čtivé zpracování. Ale v celku nic výjimečného... :)
Sotva si knihu budu zítra pamatovat. Ztratí se mezi ostatními klišé příběhy.

1