Osudová náhoda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lauren prochází životem bez velkých cílů a přání. Kamarádka jí jednoho dne nečekaně na dočasnou dobu nabídne místo asistentky Cadena Rileyho, slavného fotografa a atraktivního muže. Caden je ve společnosti známý jako nepolapitelný lamač ženských srdcí. Je sebevědomý, nadaný, bohatý, prostě je snem každé ženy. Caden je z Lauren úplně vedle od samého začátku, jenže neví, co si o ní má myslet. Je krásná, ale drží si od něj odstup a chová se ryze profesionálně. Je zvyklý, že se mu ženy věší na krk, a najednou nechápe, co se děje. Proč se Lauren chová tak odtažitě? Nemůže tušit, že Lauren jím je také okouzlená, ale před ním to nedává znát. Respektuje ho jako svého šéfa a nic si k němu nedovolí. Kromě toho Lauren ani nepočítá s tím, že by se mu taková obyčejná holka jako ona mohla líbit. Přitažlivost je však silnější a zanedlouho je pohltí vztah bez závazků. Nechtějí znovu dávat svá srdce všanc, protože oba v dětství poznali, jaké škody dokážou blízké vztahy napáchat. Jejich dohoda zpočátku funguje dobře, ale čím víc času spolu tráví, tím k sobě pochopitelně mají blíž. Opravdové pocity si bohužel dokáže připustit pouze jeden z nich. Velká otázka tedy zní, co se stane, až vysloví osudové „miluju tě“....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/232425/osudova-nahoda-XR1-232425.jpg 4309
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Fated, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Kniha Osudová náhoda

Přidat komentář
Myška43
03. března

Kniha mě zaujala, pěkný příběh ale nic vyjímečného. Přesto stojí za přečtení.

Chvilkasnění
16. ledna

Bylo fajn, že při čtení kniha utíká rychle, žádné okecávání ani vysvětlování. Pokud nevíte co s časem tak můžu jedině doporučit. :)

warca
09. ledna

Celkem dobrý nápad. Čtivé zpracování. Ale v celku nic výjimečného... :)
Sotva si knihu budu zítra pamatovat. Ztratí se mezi ostatními klišé příběhy.

LenysekC
17.09.2019

Nějak se teď se čtením peru, ale tohle bylo přečtené za večer. Není to nijak náročné, ani to pošramocení z minulosti jsem jim moc nevěřila, a na konci tááák přeslazené... Ale kvůli tomu se do toho člověk pouští, že.

lusitta05
01.09.2019

Príjemná oddychovka, čítala sa rýchlo. Celkom ušla.

georginaa
28.08.2019

První kniha od této autorky a četla se rychle. Žádné zbytečné protahování, mělo to děj a hlavně dva lidé s podobnými démony, kteří k sobě zaručeně pasují. Bylo těžké si určit priority a překonat strach sám ze sebe, rozum chce něco jiného než srdce, ale povedlo se tak jak se v příběhu očekává. Určitě sáhnu i k jiné knize této autorky.

havrmoni
25.08.2019

Tak to jsem si po knihách od J.Kenner spravila chuť. Pohodová romantickà oddechovka. Dobře se to četlo a jo musím říct, bavilo mě to.

janina66
22.08.2019

Kniha se moc krásně četla. Příjemná oddychovka. Doporučuji

1