Osudová náhoda

kniha od:

Osudová náhoda obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Lauren prochází životem bez velkých cílů a přání. Kamarádka jí jednoho dne nečekaně na dočasnou dobu nabídne místo asistentky Cadena Rileyho, slavného fotografa a atraktivního muže. Caden je ve společnosti známý jako nepolapitelný lamač ženských srdcí. Je sebevědomý, nadaný, bohatý, prostě je snem každé ženy. Caden je z Lauren úplně vedle od samého začátku, jenže neví, co si o ní má myslet. Je krásná, ale drží si od něj odstup a chová se ryze profesionálně. Je zvyklý, že se mu ženy věší na krk, a najednou nechápe, co se děje. Proč se Lauren chová tak odtažitě? Nemůže tušit, že Lauren jím je také okouzlená, ale před ním to nedává znát. Respektuje ho jako svého šéfa a nic si k němu nedovolí. Kromě toho Lauren ani nepočítá s tím, že by se mu taková obyčejná holka jako ona mohla líbit. Přitažlivost je však silnější a zanedlouho je pohltí vztah bez závazků. Nechtějí znovu dávat svá srdce všanc, protože oba v dětství poznali, jaké škody dokážou blízké vztahy napáchat. Jejich dohoda zpočátku funguje dobře, ale čím víc času spolu tráví, tím k sobě pochopitelně mají blíž. Opravdové pocity si bohužel dokáže připustit pouze jeden z nich. Velká otázka tedy zní, co se stane, až vysloví osudové „miluju tě“....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232425/osudova-nahoda-XR1-232425.jpg 3.9353
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Fated, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (61)

Kniha Osudová náhoda

Přidat komentář
Evaho73
24.08.2020

Potrebovala som niečo na odľahčenie a odreagovanie sa, ale v tomto prípade ma môj výber sklamal. Podľa anotácie som očakávala niečo úplne iné...
Celkom sľubný začiatok vystriedala neskutočná nuda a stále dookola sa opakujúce tie isté scény možno v drobných obmenách ma celkom prestali baviť. Strany som pri čítaní začala preskakovať, pričom som čuduj sa svete, o nič podstatné ani neprišla (čo bolo medzi som si domyslela). Rovnako ma nepresvedčila ani charakteristika hlavných postáv.
Záver dovolenky s dobrou knihou som si predstavovala trochu inak, ale čo už...

petulkapeta
20.06.2020

Pekny pribeh...


Ivet1990
05.06.2020

Taková jednodenní oddychovka na odpoledne.....

Myška43
03.03.2020

Kniha mě zaujala, pěkný příběh ale nic vyjímečného. Přesto stojí za přečtení.

Chvilkasnění
16.01.2020

Bylo fajn, že při čtení kniha utíká rychle, žádné okecávání ani vysvětlování. Pokud nevíte co s časem tak můžu jedině doporučit. :)

warca
09.01.2020

Celkem dobrý nápad. Čtivé zpracování. Ale v celku nic výjimečného... :)
Sotva si knihu budu zítra pamatovat. Ztratí se mezi ostatními klišé příběhy.

LenysekC
17.09.2019

Nějak se teď se čtením peru, ale tohle bylo přečtené za večer. Není to nijak náročné, ani to pošramocení z minulosti jsem jim moc nevěřila, a na konci tááák přeslazené... Ale kvůli tomu se do toho člověk pouští, že.

lusitta05
01.09.2019

Príjemná oddychovka, čítala sa rýchlo. Celkom ušla.

1