Bezhlavě

Vzrušující erotický příběh, na němž se stanete závislí. Téměř dva roky představoval Denny všechno, co kdy Kiera chtěla: Byl to oddaný milující přítel a každá žena jí ho záviděla. Když se přestěhovali do nového města, kde chtěli vybudovat společný život, vypadalo všechno dokonale. Denny šel za svým snem, Kiera měla nastoupit na prestižní univerzitu... Pak ale Denny musel odcestovat a mladý pár se rozdělil. Osamělá a smutná Kiera potřebovala utišit žal a zdrojem útěchy se jí stal místní rockový král Kellan. Nejprve byli jen kamarádi, ale jak se její samota prohlubovala, měli k sobě stale blíž. Jednoho večera se všechno zlomilo a ani jeden z nich už nebyl jako dřív....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/192933/thoughtless-bezhlave-Jrl-192933.jpg 3.7196

Thoughtless (1.)

Thoughtless (2009)

Vydáno:, Beta-Dobrovský

Tanya007

Kniha se mi líbila, vtáhla do děje.

Ewik

Už si ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem četla něco tak hrozného. Jedna velká slátanina od začátku až do konce, kde mě vytáčelo snad úplně všechno. Napsat knihu o bezmála 550 stránkách chce odvahu, ale napsat takhle tlustou knihu o NIČEM, chce nervy.
Příběh se nikam neposouvá, dokola se opakují tytéž fráze a prázdné popisy a celé je to zaseklé v bodě, kdy musíme poslouchat hloupou, ufňukanou a neskutečně sebestřednou nánu, která jen koktá, nic rozumného z ní nevypadne, bulí od rána do večera a NEUSTÁLE vzdychá nad krásou a dokonalostí dvou kluků, které by si moc ráda nechala nejlépe oba. Jako vážně?!
Kniha je stejně jednoduchá a prázdná jako její "hrdinka". Od stylu až po obsah. Vážně, takhle odporná mi zatím žádná románová postava nebyla. Bezcharakterní, prolhaná, zbabělá a ještě k tomu nevěrná oportunistka, která si zasloužila naprosto všechno, co ji potkalo.
Jediné pozitivum pro mě představoval Kellan a pár dalších, kteří na mě působili alespoň trošku lidsky. Škoda, že jim autorka nevěnovala víc prostoru a hlavně péče.
Ne fakt, nad tímto příběhem se nelze zasnít, ani omylem!!

cukrovka

Zajímavý příběh i postavy, ale přišlo mi to dost zdlouhavé a natahované. Kieru jsem měla chuť trochu proplesknout. Ta její nerozhodnost mi lezla na nervy. Zato Kelland byl super a divím se, že přesto všechno Kieru stále chtěl.

Maruš.D

Do knihy jsem se zamilovala hned napoprvé, je krásně napsaná, čtivá a místy velmi dramatická. Avšak Kiera byla v rozhodování strašná, měla jsem chuť jí něco říct ( kdyby to ovšem šlo :-D ). Do Kellana jsem se zamilovala a bylo mi ho moc líto, příběh se mi líbil, ale konec bych tolik nezdramatizovala, zbytečné protahování. Avšak i přes to vechno si kniha zaslouží 4* :-)))

warca

První polovinu knihy jsem hltala naprosto bez dechu. Chytlavý příběh, skvělé postavy i prostředí...
Ale pak přišla druhá část a začalo to být dost jednotvárné a zdlouhavé. Úplně se vytratit čtivý úvod.
Keira mě začala pěkně vytáčet: Chci Kellana, ne chci Dennyho, Kellan je tak nadpozemsky sexy, ale nemůžu opustit svého kluka...
Chovala se jako sobecká mrcha. Ublížila oběma i sobě. Tu "chudinku" jsem nemohla vůbec vystát a už vůbec jsem ji nedokázala litovat.
Závěr mi pak přišel trochu přemrštěný.
Do druhého dílu se pouštět už nebudu. Umím si představit, co nás čeká a vůbec mě to neláká.
3* dávám za skutečně chytlavou první část a za sladkého Kellana :D

Příběh je hezky napsaný a umí upoutat pozornost. Doufám, že druhý díl mě nezklame.

MarKy95

Kniha mě hodně překvapila, jen Kieru jsem už nemohla vystát, ... No, rozepsala bych se, ale nechci spoilerovat :)

Roma20

Kniha mě velmi oslovila a doslova jsem se do ní zamilovala. Děj celého příběhu mi přišel reálný dnešní době a proto jsem si knížku přečetla i po druhé. Určitě se k ní ještě v budoucnu vrátím.

dominishka

Knihu vystihuje Kellanův úryvek: "Nahoru, dolů, nahoru dolů. Chceš mě, pak zas jeho. Miluješ mě, miluješ jeho. Chceš mě, nenávidíš mě, toužíš po mně, nechceš mě, miluješ mě...." Tak nějak jsem si připadala u této knihy - nahoru, dolů, nahoru dolů... Opravdu nesnáším knihy, kde se hlavní hrdinka nemůže rozhodnou s kým vlastně chce být a ubližuje tak všem okolo sebe, včetně jí samotné. Zkousla bych to na pár stranách ale tato kniha se točí jen kolem podvádění. V půlce knihy jsem začala vynechávat nezáživné odstavce a nakonec i celé strany. A světe div se?!.... o nic jsem nepřišla. V normálním životě bych Kieru nakopla já sama (ne Denny), aby se probrala. Abych to shrnula, knize dávám 3* za skvělý začátek i konec. No a především za skvělé postavy v knize. Snad jen kvůli Anně, Jenny a Griffinovi si přečtu pokračování...

Evka3814

Čtivá kniha,no kdo by se do takového rockera nezakoukal že;)

jani.ruzicko
01.12.2017

552 stránek.. proč? Děj má nastavenou přesnou linku, samotná myšlenka není špatná, ale to zpracování není dobré. Stačila by tak polovina z celé knihy a dávalo by to příjemný romantický příběh(erotický, jak je prezentováno, tedy vůbec), protože né všechno bylo špatné . Kiera se furt jen červenala (a to snad v každé větě !!!) případně furt bulela a nejhorší je, že v pasážích, kdy ona byla děsně dojatá, se to mě, jako čtenářky, vůbec nedotklo... takže shrnutí... naprosto zbytečně dlouhé a utahané, námět dobrý, ale hodně zlé podání. Možná, kdyby se toho chopil jiný autor, dopadlo by to lépe =)

mikela
19.11.2017

Myslela jsem, že hlavní hrdinku zabiju. V příběhu dělala jedno špatný rozhodnutí za druhým. Ale i tak se kniha celkem dobře četla.

aloa
11.11.2017

Prosím chtěla bych se zeptat, zda někdo neví jestli je ten příběh skutečný či smyšlený? Děkuji
Jinak mě příběh moc zaujal a chtěla bych vědět jak nakonec dopadl...

ardeas
31.05.2017

Keby som napísala, že nie som sklamaná, klamala by som. Mohla to byť dobrá kniha, ale je tu to veľké ALE o hlavnej hrdinke keby nebola taká naivka a správala sa ako normálna ženská. To tak zabilo celý dej a podanie knihy, až je to poľutovania hodné.
A tiež by nezaškodilo rozmanitejší slovník. Je to veľmi otravné čítať takmer rovnaké vety dookola.
Taktiež dĺžka, cez 500 strán a až tak sa toho veľa neudialo. Váham, či siahnem po pokračovaní, ale to má vyššie hodnotenie, takže asi na to skočím a presvedčím sa sama, či už autorka alebo hlavná postava dospela... k realite...

evelýny
03.04.2017

Příběh mě zaujal - milostný trojúhelník - nevěra - výčitky - strach ze špatného rozhodnutí - to vše zarámováno nezkušeností a naivitou hlavní hrdinky. Ale to zpracování. Neuvěřetelně stále se opakující NESMYSLNÉ detaily mě fakt již ke konci ubíjely. Ještě, že se spisovatelka vyvarovala popisům stupidních erotických scén, protože to bych již nedala. Souhlasím - příběh je spíše romantický než erotický, trochu ,,šmrncnutý" psychologií, ale to tak BEZHLAVĚ, že moje hlava dost často nechápala myšlenkové pochod Kiery - pipiny ne entou - ta mě fakt nehorázně vytáčela :-) Škoda, že tento příběh neuchopil zkušenější spisovatel. I když chápu, že napsat dobrou knihu je opravdu těžké. A špatný překlad tomuto příběhu také nepřidal.
Za ten příběh dávám tři hvězdy. Druhý díl si ze zvědavosti přečtu, ale zázrak nečekám.

lendyyy
06.12.2016

Knížka se mi příliš nelíbila, hlavní hrdinka byla naprosto příšerná, nedokázala jsem se do ní vcítit, chtěla všechno, ale nenabízela nic. Už ze začátku mě otrávilo, jak všechno podrobně popisovala, ale hlavně Denny - ta přehnaná dokonalost atd. V některých částech kniha naprosto nereálná, všichni pořád ubrečený, včetně chlapů atd.. Nevím, není můj šálek kávy, autorka si možná zrovna takhle představuje ideální chlapy, nevím, ale takhle hlavně ten konec.. takhle to v reálu prostě nechodí.

lilieny
17.07.2016

nevím proč, ale kniha mě hodně oslnila... ze začátku jsem Kieru neměla moc ráda, ale musím uznat, že to byla příjemná změna, když hlavní hrdinka dělala chyby jako my všichni ostatní....

jukanek
31.05.2016

Knizka se mi libila. Cetla jsem lepsi, ale i horsi.

kilometr
26.05.2016odpad!

Tak tohle se prostě (do)číst nedalo!!Neuvěřitelná slátanina a zatím nejhorší kniha,kterou jsem kdy četl.Vhodná tak maximálně na roztopení do kamen.0%.

neliska
27.04.2016

Ještě se mi nestalo,že by mi byla hlavní hrdinka proti srsti.

muchomurka
05.03.2016

Knížku jsem dočetla, protože jsem byla už dost daleko, abych ji odložila. Bylo mi líto času, který jsem jí už věnovala, abych to nechala rozečtené.
Naprosto příšerná knížka, která byla zaseklá jak kolovrátek - neustálé vzdychání nad božským Kelanovým tělem, Dennyho povahou, písničkami D-Genů. Dokola a dokola. Celou dobu mě na téhle knize neskutečně štvalo všechno. Od hlavních postav, přes příběh až po styl, jakým byla knížka napsaná. Bylo to všechno takové ploché, popisované bez emocí, často zkratkovité. Místo pořádného děje jen povrchní popisy. Kiera byla bezpáteřní mrcha, která si nezasloužila ani jednoho, nemastná, neslaná, nudná, nedalo se s ní naprosto sžít. Neustálé omílání jejího rozporu a absolutně žádná snaha to nějak vyřešit, pořád jen jak potřebuje čas a jak je zlomená - uáááá. Snad i docela chápu, že chtěla oba a nechtěla nikomu ublížit, ale to její chování, to jako vážně? A hlavně co - proč nikdy o ničem důležitém nemluvili? Děj se posouval jen díky tomu, že za ně všechno vyřešil vždy někdo druhý - Jenny, Denny, Anna. Oni se pořád jen utápěli v té prapodivné situaci a skuhrali. Je také škoda, že autorka se nevěnovala více ostatním postavám, třeba zajímavé mohlo být jiskření mezi Jenny a Evanem. Nj, měla svou uzavřenou bublinu, ve které pořád dokola řešila to samé s pár postavami. Škoda, i více humoru se z toho dalo vytřískat, vždyť kapela, čtyři různé charaktery, bar... Nemusela pořád jen rudnout a koktat. Jo a celkově těch slz, co prolila - uááááá, začala jsem na to být alergická.
Naprosto souhlasím s komentářem od Karolína18.

Shindeen
03.03.2016

Jedna hvězdička za neobvyklé téma, druhá za Kellana. Asi jediné pozitiva knihy.
První půlku knihy se hlavní hrdinka na každé straně pouze červená a vyhrkává veci, které chce vzápětí vzít zpět.
V druhé polovině knihy se z nevinné holčičky najednou stala nejsobečtější osoba pod sluncem, okolo které se všechno točí.
Spoiler: opravdu jsem měla chuť ji zmlátit, když se dívala, jak Denny kope a buší do Kellana a nedokázala udělat nic. Její opožděný reflex, že kterého vyšla jako největší chudinka, ačkoliv k tomu měla opravdu daleko, vážně nepočítám.
Čeho lituju, je to, že dokonale popsaný Kellan se musel zamilovat zrovna do takové pipky.
PS: až po přečtení knihy se dívám,že v popisu má napsané "erotický příběh". Ale to vážně, vážně ne. :D

jitka7
25.01.2016

Z této knihy mám rozporuplné pocity. Naprosto se dokážu vžít do Kiery, přestože neschvaluji vše. Denny mi občas lezl na nervy. Přestože plánoval společný život s Kierou a i jejich budoucnost, jaksi ji pak zapomněl do své budoucnosti zahrnout, či se s ní o něčem rozhodovat společně. Prostě se rozhodl a tak to bylo. Ať už to Kiera chtěla nebo ne. Na druhou stranu mě trošku štvala i Kiera, zůstala nějakou dobu bez Dennyho a hned potřebovala oporu v jiném klukovi, aby zvládla odloučení. To jsem trošku nechápala. Přesto se mi knížka líbila. Kellan byl úžasný. Naprosto jsem chápala jeho chování. Závěr knížky byl naprosto suprový. Je to skvělé čtení.

lucka8081
08.12.2015

Skvělá kniha.

bowlly
08.11.2015

Dávám 5 hvězdiček za závěr knížky. Konečně nebylo smíření shrnuté na 5 stránkách, tak jak jsem zvyklá u ostatních knížek. Konečně jsem si musela přečíst snad 50 stránek o tom, jak jí nechce odpustit. Závěr byl krásně napsaný a já ho doslova prožívala s hrdinkou. Plakala jsem, když jí v nemocnici opouštěl a vůbec jsem se mu nedivila. Taky bych jí poslala do háje. Vrhám se hned na druhý díl. Škoda jen, že 3 díl u nás nevyšel a asi ani nevyjde. Je to trochu hloupé nechat to bez závěru. 4 díl je o někom jiném, takže mi to zas tak nevadí, že nevyjde. Ten 3 dám aspoň na netu v aj. Škoda!

Karolína18
31.10.2015

Z této knihy mám velmi rozporuplné pocity. Napsána je velmi dobře, problém jsem nacházela spíše v jejím obsahu.
Kdykoli si na příběh Kiery, Dennyho a Kellana vzpomenu, hned mi v mysli vyvstane, že Kiera byla vážně kráva! Takhle to prostě cítím. Rozčilovala mě od začátku až do konce. Stále brečela, její nerozhodnost mě přiváděla k šílenství a rozhodně by si zasloužila cenu za svoji sebestřednost. Štvalo mě, že vždycky, když mohla říct něco zásadního, tak mlčela, pardón, často se ještě rozbrečela. Taky že neuvažovala o tom, jaký dopad může mít její chování. Měla tolik možností vybrat si výhradně Dennyho, ale ona dala vždy Kellanovi nepodnětnou naději. Už jen to, že uvažovala o tom, že by to nějakou dobu táhla s oběma, mi připadalo pekelně křivé! I při nejlepší možné vůli vážně nedokážu pochopit, jak je možné, že když byla s jedním, dokázala z mysli ÚPLNĚ vytěsnit toho druhého. Když dorazila Anna, tak se chovala vážně šíleně neadekvátně, neměla žádné právo se tak rozčilovat.
Od začátku jsem držela palce Kellanovi, jednoduchý a ničím nezajímavý Denny mě zkrátka neupoutal. Snad by mě mohl interesovat jeho australský přízvuk, ale vzhledem k tomu, že nemám nejmenší ponětí, jak takový přízvuk zní, mi to bylo pendrek.
U Kellana mi vadilo akorát to, když se Kierě omluvil poté, co jí řekl, že je to děvka. Měl pravdu! Ke konci mi přišlo, jako kdyby se proměnil v úplně jinou osobu. Tak nějak zženštěl. Nemám nic proti tomu, když se i největší sukničkář změní, ale tady to autorka už dost přehnala.
Myslím si, že knihu už znovu číst nebudu. Ne, vlastně si tím jsem naprosto jistá.

Sam99
24.08.2015

Nevěra a milostný trojúhelník, velmi zajímavé téma a musím uznat, že autorka to měla docela dobře vymyšlené. Denny byl takový nemastný, neslaný, mnohem víc se mi líbil Kellan. Do Kellana jsem se hned zamilovala. Kieru jsem si neoblíbila, ani na konci příběhu. Štvala mě její nerozhodnost, Denny nebo Kellan. Když už to vypadalo, že se rozhodne pro Kellana, tak to zase udělala jinak. Myslím, že autorka dost protahovala to rozhodování, kdyby to nedělala kniha by měla menší počet stránek. Možná to je důvod, proč jsem nedala plný počet bodů. Nevím, jestli se mi chce do dalšího dílu, možná si tuto knihu nechám chvíli uležet a pak uvidím, jestli budu mít chuť na druhý díl.

Nuttelka
03.07.2015

Tak tato kniha je jedna velká emoční dráha... Kellana jsem si hned oblíbila, Kiera mi tedy místy dost štvala, jak se stále chovala - jestli Kellana, nebo Dennyho, miluju Kellana, ne miluju Dennyho, atd. atd., myslím, že to se dost protahovalo, než konečně jejich románek vyplul napovrch, ale opravdu mi bylo Kellana líto. Každopádně děj se mi líbil (i když nevěra je brrrr) a líbilo se mi, jak to všechno postupně vyvrbilo a už se těším na druhý díl :-) Za mě tedy rozhodně plný počet bodů!

Markett
12.06.2015

Moc krásná romantika o milostném trojúhelníku. Nikdy jsem nebyla z podobných témat zrovna nadšená, ale můžu se přidat k lidem, kteří budou tuto knihu hodnotit kladně. Byla krásně a čtivě napsaná, čtenář lehce vklouzne do děje a neztrácí se. Na těch 500+ stránkách autorka popsala krásný romantický příběh. I když se našly věci, které bych vytkla. Celou knihu mě neustále štvala nerozhodnost a ubrečenost hlavní hrdinky. Pořád nevěděla, kterého si vybrat a často měnila svá rozhodnutí, ale chápu, že tohle rozhodnutí není tak úplně jednoduché. Pak mě nehorázně lezlo na nervy, že Kiera pořád plakala. Když došlo na slzy, napadlo mě: "Copak ona umí jenom brečet?" Ale krásný konec předčil tyto pro mě dvě velké nedokonalosti a já si čtení náramně užila. Všechny postavy na mě působily až moc dobrým dojmem - každý dal najevo své dobré, ale i špatné vlastnosti a své pocity. Když se u postav pozastavím, nejvíce se mi líbila Jenny a Kellan. I když Denny s Kierou nebyly špatní. Prostě sečteno - podtrženo, tuhle knížku bych doporučila jakékoliv kamarádce a s jistotou můžu říct, že se k ní ráda vrátím. :)

malazluta
22.05.2015

Romantický příběh, milostný trojúhelník a téma nevěry.... Celá kniha se točí kolem toho, že se hlavní hrdinka nemůže rozhodnout mezi dvěma muži. Oba je miluje, oba mají své silné a slabé stránky. Na této knize jsem ocenila to, že nikdo ze zmíněné trojce nebyl vyloženě kladný nebo záporný. Každý měl své chyby, ale nikdo nejednal s cílem ublížit tomu druhému. Konec této knihy není zase takovým překvapením...každopádně se těším na pokračování.

láska USA nevěra

S. C. Stephens