Večeře s vampýrem přehled

Večeře s vampýrem https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212627/mid_temna-hrdinka-temna-hrdinka-Ii2-212627.jpg 4 684 684

Temná hrdinka série

Vzrušující paranormální román zasazený v Londýně a zalidněný nezapomenutelnými postavami, mezi nimiž se rozvíjí navzdory okolnostem něco jako láska... Když Violet Leeová cestou z večírku narazí na okouzlujícího a přitom děsivého vampýra Kaspara Varna, začne tak pro ni nebezpečná dobrodružná cesta, jakou si nedokázala představit ani v nejdivočejších snech. Vzájemná přitažlivost mezi Kasparem a Violet se nedá popřít a zdá se, že nedokážou odolat své touze – ale za jakou cenu?... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Dinner with a Vampire , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Večeře s vampýrem. Přihlašte se a napište ho.

helg_abooks
26.03.2023 5 z 5

Tato kniha je moje srdcová záležitost. Autorka ji napsala, když jí bylo 15 let. Což mě velice překvapilo, protože to z knihy nebylo vůbec znát. Prostě VAU !!

Knihu jsem přečetla během jediného dne. Tolik k tomu, jak mě od první věty vtáhla. Už od začátku je akce, dobrodružství, touha,nebezpečí. Prostě všechno. Temná hrdinka má NĚCO. To něco mě donutilo si tu knihu přečíst rovnou 8x. Ráda se k ní vracím.

Moc jsem se těšila na pokračování, ale Růže podzimu už není tak vau. Končí opět s tím, že bude pokračování. Třetí hrdinka z dalšího světa. No... necháme se překvapit.

Theresis
12.02.2023 5 z 5

Kniha se mi líbila od začátku až do konce, četla jsem ji v rozmezí několika let několikrát. Škoda jen, že další díly už nebudou.

vladka16
21.07.2022

Zvláštní, ale líbilo se mi to.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Večeře s vampýrem v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech6x

upíři dark fantasy kráska a zvíře

Abigail Gibbs
britská, 1994