Chuť temnoty

Darcy Smithová vždy cítila, že se něčím liší od ostatních lidí-jen kdyby věděla, jak moc. O svém pravém původu má jen nejasné tušení, neboť vyrůstala v adoptivní rodině. Jak veliká je její cena pochopí, až když je osudově vtažena do nemilosrdného boje mezi upíry a vlkodlaky, a zároveň objevuje nový svět plný extáze-a temných vášní. Spalovaný touhou po Darcy by udělal Styx-vládce všech upírů- cokoliv, jen aby ji dostal ze spárů Salvatora, smrtelně nebezpečného vůdce vlkodlaků. Salvator ví, že čas vlkodlaků se krátí. Téměř na pokraji vyhynuté své rasy se nezastaví před ničím, aby získal Darcy jako svou královnu-protože ona je klíčem k jejich záchraně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41233/chut-temnoty-EIn-41233.jpg 4.3237

Strážci věčnosti (3.)

Darkness Everlasting (2008)

Horory, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Levné knihy

Kniha Chuť temnoty

VytíVlčice
29.06.2018

Díl Chuť temnoty jsem z celé série přečetla jako první a díky němu jsem pokračovala dál. Velmi mě nadchnul příběh Styxe a Darcy, neboť jsem se dokázala vžít do hlavních postav. Mám moc ráda, když je muž ve vztahu dominantnější, ovšem neustálé špičkování od Darsy tomuto příběhu dodává jiskru. Rozhodně jeden z oblíbených dílů.

Maruš.D
17.05.2018

Tak příběh Darcy a Styxe mne zatím zaujal a bavil nejvíce. Trochu jsem se bála, že až budu zase po dlouhé době číst tento žánr, bude to o 15- letých puberťácích, kteří nemohou tento svět vnímat ještě se všemi nástrahami života, ale naštěstí jsem byla mile překvapena. Jednu zápletku předbíhá jiná. Děj není tolik předvídatelný, ale je napínavý a nenechá Vás knihu odložit ani na chviličku. Moc se mi líbí, že jsou knihy propojeny a postavy se prolínají všemi díly. Určitě doporučuji. :-))

brendiska
14.05.2018

S povděkem mohu říct, že kvalita psaní i děje se s každou další knihou zlepšuje. Z první knihy sem byla celkem zklamaná, ale tento díl již přinesl to co bych očekávala.
Je fajn že sme konečně narazali na vlkodlaky, jejichž šéf navíc není klasický záporák = padouch, ale skýtá do budoucna materiál na hlavní postavu.
Každopádně tento díl už mohu s čistým svědomím doporučit jako fajn oddychovku

TerezaMondeková
30.01.2018

Další kniha, co od této autorky čtu. Musím říct, že mě opět nezklamala. Knížku jsem četla celou noc. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, ani kdybych chtěla. Miluju vlkodlaky a upíry. A to jsem je dřív nenáviděla. Kniha je skvělá. Přečteno jedním dechem. Byla jsem napnutá od začátku až dokonce. Jediný, co mě trošku zamrzelo bylo to, že tam nepadly ty slova, která byla v nějakém tom rozhovoru skryta: "Miluju tě." Alespoň takhle jsem to pochopila. Byla bych radši, kdyby tam padli, ale to je jen věc názoru. Jinak kniha nemá jedinou chybu. Tahle spisovatelka, prostě psát umí. Obdivuji její fantazii.
Hlavní hrdinku jsem si hned oblíbila. Obdivuji její odvahu. A vůbec se nedivím její volbě. Já bych si taky popravdě vybrala spíš upíra než vlkodlaka. Už od začátku jsem jim fandila.
A do hlavního hrdiny jsem se zamilovala! Miluju upíry! Líbí se mi jeho originální jméno. A taky se mi líbí to, že všichni říkají, že je to necitlivý a krutý upír. Ale opak je pravdou. Hrozně se mi líbilo, jak dával najevo svojí lásku a to, že o hlavní hrdinku stojí. A jestli se choval jinak, tak jenom pro dobro svojí lásky a rodiny. A taky to jak jí říká Andílku :D. To se mi hodně líbí.

katushah
04.04.2017

Chrlič by mohl mít svojí vlastní knížku. :D

MinaHawke
30.01.2017

Konečně na scénu vstupují vlkodlaci a to je dobře, protože se musím přiznat, že je mám raději než upíry. A také se dozvídáme o nekončící válce mezi upíry a vlkodlaky. Takže můžu říct, že mě bavila o trošku víc než předešlé díly. Děj plyne velmi slibně a já se nenudila, právě naopak jsem se bavila.

Fizulka71
01.08.2016

Dvoumetrový Styx a metr šede vysoká (nebo spíš nízká) Darcy, úplně to vidím v barvách :-) Ale zmákla ho pěkně, holka. Tento díl se mi zatím líbil nejvíc, správně namíchaná akce, napětí i romantika, potažmo erotika. A Levet a jeho bonmoty už jsou jen tou pověstnou třešničkou na dortu.

angelbooks
03.01.2015

Třetí díl mě opět nezklamal. Bylo v něm to co jsem chtěla :).
Styxe jsem po konci druhého dílu fakt nemusela, ale v tomto díle jsem si ho docela oblíbila. Změnila jsem na něj názor. Což si myslím, že je dobře.
Musím ještě napsat dodatek o Levetovi. Hrozně se mi líbili části kdy Levet provokoval Styxe.
:DDD
Doufám, že se Levet objeví i v dalších dílech :).