V objetí temnoty

Lady Shay je poslední svého druhu, napůl člověk, napůl Shalott. Její krev je drahocenější než zlato, protože dokáže vyléčit všechny neduhy. Leží na ní však kletba, kvůli které musí sloužit vždy majiteli talismanu, jež ji ovládá. Krutými cestami osudu se dostává do aukční síně, kde si ji kupuje Viper, okouzlující šéf klanu a upírů. Shay a Viper se spolu nesetkávají poprvé. Kdysi mu zachránila život a od té doby po ní Viper touží. Jako se svou otrokyní si s ní může nakládat dle libosti, ale místo jejího těla a krve mu nejvíce záleží na její dobrovolné kapitulaci a lásce. Shay navíc potřebuje ochránit, protože ji pronásleduje tajemné, velmi mocné zlo, tak silné, že dokonce ohrožuje i Viperovu existenci. Upír se však své otrokyně nemíní vzdát, naopak je odhodlán jít až do samého pekla, aby mohl na věky žít v jejím objetí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/37843/v-objeti-temnoty-thO-37843.jpg 4.3257

Strážci věčnosti (2.)

Embrance The Darkness (2007)

Horory, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Levné knihy

Kniha V objetí temnoty

Samery

Knihu jsem přečetla jako nic. Postavy celkem zajímavé, i když mi přijde, že nejvíc autorka pracuje na hlavních postavách, ne tak na vedlejších. Nejvíce mě zaujal Levet, jeho hlášky byly na knize nejlepší.

Evka3814

Prostě tato série je fakt super. V tomto díle se mi moc líbili hlášky Leveta je fakt skvělej,bylo to odlehčení příběhu

Maruš.D
16.05.2018

Na příběh Vipera jsem se moc těšila a nezklamal! Příběh byl napínavý, akční, nenudil a odpor vůči upírům u Shay který postupně překonávala byl taky dokonalý. Už se nemohu dočkat na další díl. :-))

brendiska
11.05.2018

První dil mi přišel slabý, ale anotace mě nalákala na postavy v dalším díle a nelituju toho. Druhý příběh byl mnohem poutavější, ikdyž bych ocenila větší hloubku obou postav.
Dost sme se točili okolo smutné minulosti hrdinky a jejích obav, strachů a sledovali sme jak se změní. Viper mi ale přišel jako mnohem zajímavější postava, která by si zasloužila mnohem víc pozornosti co se týče minulosti a jeho vnitřních bojů. Je škoda, že autorka nevyužila plný potenciál této postavy.
Každopádně sem díky tomuto dílu trochu poupravila názor na serii a risknu ještě 3. knihu.

Polinka92
13.04.2018

Z celé série Strážců Temnoty je právě tohle mým oblíbeným dílem.
Co si budeme nalhávat, Viper zamává s nejedním dívčím srdcem (a určitě i klínem).
Ještě se mi líbil díl o Dantovy a Abby, Cézar a Darcy... Jinak už mi to připadalo všechno na jedno brdo.

TerezaMondeková
10.03.2018

Každý díl z této série, každá kniha co od této autorky přečtu mě naprosto dostane. Okamžitě mě kniha vtáhne do děje. Vcítim se s hlavní hrdinkou a celý příběh prožívám s ní. Žádné knize od této autorky nic nechybí. Láska, romantika, humor, erotika, přátelství, napětá, ale ani dokonalá zápletka. U knihy se chvilku směju, pak brečím, pak koukám s otevčenou pusou. Kniha je vždycky perfektní. Nemůžu nic vytknout. Nejvíc se mi líbila ta scéna s Viperovím autem... chádák :D
Tato autorka je moje inspirace k tomu abych si šla za svým snem. A to je stát se spisovatelkou podobnách knih. A za svým cílem si půjdu.
Hlavní hrdinka se mi hned líbila. Opět skvělá holka s charakterem, vlastní hlavou a odvahou.
Hlavná hrdinu se mi taky líbil. Každého upíra jsem si zamilovala.

MinaHawke
30.01.2017

Po přečtení prvního dílu jsem se nemohla dočkat druhého. A čekání se vyplatilo, opět jsem ji měla přečtenou za chvíli. Psaní autorky se mi líbí, nechybí humor ani napětí. Dokáže udržet čtenáře napjatého až do konce (nebo takhle to alespoň je u mě). Hlavním hrdinou je zde upír Viper, se kterým jsme se setkali už v prvním díle. Je to opět sexy upír a musím říct, že mě zaujal o trochu víc než Dante.

Fizulka71
01.08.2016

Uhlazený a povýšený Viper z 1.dílu, který tady slintá jak bernardýn nad Shalott, to prostě nemělo chybu :-) první díl byl o fous lepší, ale i tak je tento díl bezva počtení pro volné večery.

Allie16
04.02.2016

První díl jsem nečetla. Což mi ale do teď vůbec nedošlo. Kniha se mi ze začátku zdála moc ... kýčovitá, zbytečně moc sprostá a ... chaotická.
Nicméně po přečtení musím říct, že i tak se mi moc líbila. Shay i Viper = skvělá dvojka.
Je to knížka napínavá, lehce erotická a hlavně plná fantasy...což je velké plus.
Doporučuji.

Gabika56
02.01.2015

Asi poprvé, co se mi líbila hlavní ženská hrdinka, která se mi už v minulém díle líbila a těšila jsem se na cestu Shay a Vipera. Kniha mě nezklamala, užila jsem si ji a přivedla mě na lepší myšlenky od nemoci, jednoduchá na čtení, jede to samo... :D

angelbooks
30.12.2014

Shay se mi moc líbila, vlastně, kniha celkově taky. Možná to bylo dokonce o chloupek lepší než první díl. Docela jsem si oblíbila i Vipera.
Těším se na další díly. Snad budou stejně dobré jako ty předchozí.

Majafa
17.11.2013

Skvělé čtení, hned se pouštím do dalšího dílu.

Dandulka
26.05.2013

Patrně první díl celé série. Ještě mi chybí přečíst dva díly a moc se na ně těším.Velmi povedená série!

trynitrix
24.02.2013

Toto už bylo lepší co se týká onoho příběhu a hlavních postav jdou na to pozvolna ne jak Abby a Dante :-D tak se hned vrhne na třetí dílek :-)

danca044
18.12.2012

Další skvělá kniha od Alexandry Ivyové. Jako vždy v knize nechybí napětí, láska, vášeň a akce. Rozhodně stojí za to si jí přečíst.

ciniminisek
07.09.2012

Tak jsem si myslela,že na Danteho a Styxe jiná knížka od této spisovatelky mít nebude,jak jsem se zmýlila.Kniha se pěkně čte,samá dospělá láska,sex,napětí i akce.Doporučuji!Tak jako vždy knížku od Ivyové.

netty.vanity
23.10.2011

Překvapivě příjemné fantasy, romantika braná z úplně jiného soudku než je u Vampýrské akademie, Stmívání a jím podobných. Tohle je totiž opravdu fantasy, kde opravdu najdete fantastické tvory a vyfantazírovaný svět. Některé kreatury pro mě byly bohužel naprosto nepředstavitelné, takže dost zapracovala má vlastní představivost, ale hlavním hrdinům a jejich lásce jsem upřímně fandila a přála jim to. Shaw pro mě byla občas sice dost nesnesitelná, ale to se dalo překousnout :)

Vendulik
01.01.2011

celkem nudná knížka

Senza Jenka

Romantika říznutá fantasy. Nijak složitá zápletka (celou dobu tak nějak víte, jak to dopadne), vášnivá láska, oddané přátelství, čest... Překlad lepší, než u druhého dílu. Příjemné počtení. K anotaci bych dodala, že hlavní hrdinka se jmenuje Shay, ne Shaw.

upíři erotika démoni

Alexandra Ivy