Zrození temnoty

Pro Abby Barlowovou to byl pěkně mizerný den. Během pouhých několika hodin zvládla přežít ničivý výbuch, viděla zemřít svou zaměstnavatelku, měla znepokojivý a nevysvětlitelný sen a nyní se ocitla v pochybném chicagském hotelu s nadpozemským Dantem, ze kterého se vyklube sexy upír, po kterém sice touží, ale zároveň jí nahání hrůzu. Dante byl posledních 341 let strážcem Kalichu - smrtelné ženy, která byla vybrána, aby držela síly temnoty dál od našeho světa. Hrozivou shodou náhod se nyní touto ženou stává právě Abby. Ještě před třemi hodinami by Dante využil veškerý svůj šarm, jen aby ji svedl. Teď ji musí chránit, i kdyby ho to mělo stát život. Nevypočitatelná kola osudu se dávají do pohybu: Dante s Abby jsou vrženi do věčné bitvy mezi dobrem a zlem...A zároveň běží zdánlivě zoufalý závod s časem, aby zachránili svou lásku......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75260/zrozeni-temnoty-ReL-75260.jpg 4.1292

Strážci věčnosti (1.)

When Darkness Comes (2007)

Literatura světová, Horory, Pro ženy
Vydáno:, Levné knihy

Kniha Zrození temnoty

Polinka92
06.08.2018

Dante a Abby - pěkný příběh...

Petra38
08.06.2018

Tuctove ale ctive

Maruš.D
16.05.2018

Dostala jsem typ na tuto knihu a nelituju přečtení. Nezařadila bych ji k nejlepším, co jsem kdy četla, ale ani nelituji.
Kniha má nádech tajemna, je tam akce a pro mě nejdůležitější, že je tam i láska :D. Romantička ve mě zajásala nad tímto zjištění.
Do Danteho jsem se zamilova téměř okamžitě. S Abby to bylo těžší, občas mi vadilo jak moc často opakuje, že to v životě neměla moc lehké, jinak jsem moc ráda poznala i postavu Vipera :-))

Shaki
09.05.2018

Je to sice oddechové čtení, ale rozhodně se tam najde pár zajímavých momentů.
Všechno mělo hlavu i patu a krásně do sebe postupně zapadlo.

brendiska
09.05.2018

Kniha nebyla špatná. Téma bylo dobré, postavy taky, zpracování nebylo zlé. Ale něco mi tam chybělo. NĚCO, co z toho udělá knihu kterou bych si chtěla přečíst znovu.
Když to srovnám se sériemi V říši lorů, Alfa a Omega, Mercedes Thomson nebo nedej bože Bratrstvo černé dýky, tak to je to o dost slabší a zápletka nebyla tak promyšlená, styl psaní nebyl tak poutavý a celkově sem neměla tu tendenci že knihu nemůžu odložit a musím číst pořád dál až do rána, natož abych si ji za čas chtěla přečíst znovu.
Přijde mi líto dávat 2*, protože špatné to nebylo, ale když si vezmu že sem třeba na některé knihy ze zmíněných serií dala 3*, tak tady je tím pádem dát nemůžu.
Ale přečetla sem si anotaci dalšího dílu, který jak jsem doufala bude vyprávět příběh postav, které jsme v tomto díle poznali. A protože ty jsou dost zajímavé a skýtají potenciál, uričtě si další díl přečtu a třeba své hodnocení ještě upravím

TerezaMondeková
10.03.2018

První díl je dokonalý! Na příběh Abby a Danteho jsem se od začátku těšila a i když jsem ho nečetla jako první vůbec mi to nevadí. Spíš naopak. Víc jsem ocenila takhle napsanou knihu. Knize není nic co bych vytkla. Dokonalá zápletka. Nečekané okamžiky. Občas předvídatelná, ale vůbec mi to nevadí. Je nám zase opět jasné, že budou spolu, ale v knížce se odehrávají takové události, že jsem musela chvilku pochybovat, jestli spolu opravdu budou. Nakonec to dopadlo parádně. V knize nechybí ani nebezpečí, napětí, láska, erotika, humor..., prostě je tam všechno co by tam být mělo. Tato kniha vás vtáhne do děje ani nevíte jak. Škoda, že takový svět jako je v té knize je jenom fantazie. Chtěla bych takový svět.
Hlavní hrdinka se mi hned líbila. Její odvaha, to že přežila peklo ve svém dětství, musela se o sebe sama postarat, rodina ji opustila a teť se ke všemu dozvěděla, že je Kalich... odvážná holka s odvahou a úžasným charakterem. To že se nesesypala a zvládla to. Postavila se tomu. Mám ráda takaové hrdinky, co nejsou zavřené doma v sebelítosti, ale postaví se tomu čelem. Proto se mi hlavní hrdinka vtiskla do srdce.
Havního hrdinu jsem si taky oblíbila. Krásný, sexy upír, co se zamiloval do dívky kterou má chranit. Hned se mi líbil.

Ryorka
21.01.2018

Opět píšu za všechny přečtené knížky série. Má to dobrý mystický příběh, jen škoda, že celé je to napsané jako stupidní červená knihovna. Na můj vkus je tam hodně cukru, sentimentality, estrogenu a rádoby emancipace. Všichni chlapi jsou děsně sexy, svalnatí, co umí vrčet a sekat hlavy, ale když zavelí jejich drahé polovičky, tak skoro začnou háčkovat krajkový dečky. Prostě škoda. Z toho námětu se dalo vytřískat mnohem víc. Asi nejsympatičtější postava je Levet. Jeho hlášky byly občas dost dobrý.

Aríka
20.01.2018

Z této knihy mám rozporuplné povity. Na jednu strany se mi příběh líbil, ale na stranu druhou ve mě kniha zanechala zvláštní pocit, který mi není úplně příjemný. Kniha se mi četla tak průměrně, někdy jsem si některý úsek musela přečíst vícekrát a co si budeme povídat, Dante mi taky nějak zvlášť neučaroval...

upíři démoni erotika

Alexandra Ivy