V objetí temnoty přehled

V objetí temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37843/bmid_v-objeti-temnoty-thO-37843.jpg 4 339 339

Strážci věčnosti série

Lady Shay je poslední svého druhu, napůl člověk, napůl Shalott. Její krev je drahocenější než zlato, protože dokáže vyléčit všechny neduhy. Leží na ní však kletba, kvůli které musí sloužit vždy majiteli talismanu, jež ji ovládá. Krutými cestami osudu se dostává do aukční síně, kde si ji kupuje Viper, okouzlující šéf klanu a upírů. Shay a Viper se spolu nesetkávají poprvé. Kdysi mu zachránila život a od té doby po ní Viper touží. Jako se svou otrokyní si s ní může nakládat dle libosti, ale místo jejího těla a krve mu nejvíce záleží na její dobrovolné kapitulaci a lásce. Shay navíc potřebuje ochránit, protože ji pronásleduje tajemné, velmi mocné zlo, tak silné, že dokonce ohrožuje i Viperovu existenci. Upír se však své otrokyně nemíní vzdát, naopak je odhodlán jít až do samého pekla, aby mohl na věky žít v jejím objetí.... celý text

Horory Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Embrance The Darkness , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V objetí temnoty. Přihlašte se a napište ho.

Thalin
10.08.2023 3 z 5

Je to čtivé, jednoduché a předvídatelné. A i přes to jsem v osmnácti knihy od téhle autorky hltala. Po třinácti letech tam vidím ty stejné chyby a tu předvídatelnost a klišé, ale i po letech chápu, proč mě to tehdy chytlo. Je to takové odpočinkové průměrné čtení, nesnaží se to tvářit jako něco víc a to od takové knížky člověk přesně čeká.

katkaq
17.11.2021 2 z 5

Nepatří mezi nejlepší ze série, ale i tak jsem ji měla za den přečtenou. Autorka umí psát velmi čtivě i když dějová linka i vykreslení postav trochu pokulhává.

Starlet
04.10.2021 3 z 5

Druhý díl, byl za mě o hodně slabší než první. Nevím, jestli to bylo očekáváním, které jsem dostala z prvního dílu, ale prostě to teď nebylo ono.

Není tu nic nepředvídatelného, Vipapir je arogantní upír, který chce a získá všecičko. Jeho kouzlo, které jsem si zamilovala v Zrození temnoty se vytratilo. Svým způsobem mi vadila ta jeho posedlost.

Děj byl průměrný a klasicky předvídatelný, ale svůj účel pohodového čtení to splnilo, prostě nic závratného.

Snad se mi touha po sexy upírech napraví v třetím díle.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V objetí temnoty v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech1x