Alexandra Ivy

Deborah Raleigh (pseudonym)

americká, 1976, statistiky, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
Zrození temnotyUpír, můj pánZa hranicí temnotyV objetí temnotyLevet

Komentáře (10)

Alexandra Ivy

Přidat komentář
TerezaMondeková
05. března

Moje nejoblíbenější autorka se zaměřením na fantasy, upíry, vlkodlaky, erotiku....píše úžasně. Nikdy se od její knihy nemůžu odtrhnout. Líbí se mi, jak umí zacházet do detailů...jak umí úžasně popisovat situace...líbí se mi, jak dokáže vtáhnout čtenáře do děje...její představivost je skvělá. Nemůžu se ani rozhodnout jaké knihy mám nejradši. Všechny jsou úžasné. Píše originálně, promyšleně...i postavy jsou úžasně propracované. A musím se přiznat, že pokaždé, když dočtu její knihu, tak je mi trochu líto, že neexistuje svět, kde by byli takový upíři, vlkodlaci.... Můžu jenom doporučit. A LEVETA JSEM SI HNED ZAMILOVALA!! :-DDD

angelbooks
14.02.2018

Skvělá autorka skvělé série Strážců věčnosti. Knihy mám sice stáhnuté, ale do budoucna plánujiu je mít doma i v tištěné verzi.
Nemůžu se jich nabažit, každý příběh má svou vlastní originalitu, která vás za nic na světě nepustí, dokud ji nedočtete do posledního písmenka.
Opravdu skvělá autorka, kterou člověk může jen a jen doporučit.

AničkaŽ
10.04.2017

Nevím jak jinde, ale v případě Strážců věčnosti je to všechno doslova na jedno brdo. Stačí jen, aby se v knize vyměnila jména a popřípadě druh démona. Autorka z umění zná zřejmě jen francouzské impresionisty, popřípadě pointilisty, i když oceňuji, že zapojuje také ženské umělkyně. Přesto příběh v pozadí je docela zajímavý a postava Leveta se jí povedla, píše poutavě, takže jako odpočinková četba - proč ne. :)

CamilleTyler
08.03.2015

Zdá se mi to, nebo tahle autorka nemá vůbec žádný sexuální život? Její hrdinky/hrdinové, ať jsou v jakémkoliv nebezpečí, je ohroženo tolik blízkých, ale stejně myslí jen to, jak jsou jejich společníci/společnice sexy a jak chtějí tohle a tamto, ovšem nesmí to udělat, přesto to nakonec udělají. No, ta nadrženost jejich knih je příšerná, úmělá, ruší to jinak celkem dobrý příběh. 

Vexi
08.07.2013

Knížky se mi od ní moc líbí. I když jich čtete čim dal víc dopředu tušíte co se už stane, ale i tak je čtu stále ráda :)

lucinda077
29.06.2013

Knižky fakt super, všetky čo sú tu na zozname doma mám, len sa chcem spýtať, či niekto nevie o tých ktoré som našla tu http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=en&u=http://www.alexandraivy.com/&prev=/search%3Fq%3Dalexandra%2Bivy%2Bknihy%2Bktore%2Bnapisala%26biw%3D1600%26bih%3D933&sa=X&ei=_orOUdbGEofXswa7p4GQAw&ved=0CGEQ7gEwBQ na uplnom konci

Lira
08.04.2013

Její romány se mi moc líbí a nikdy mě neomrzelo je číst.

tygrilady
26.02.2013

Tuto autorku mám ráda,píše čtivě a je to jednoduché,nenáročné čtení -odpočinková četba,pro milovníky fantasy a upírů :-)