Strach z temnoty přehled

Strach z temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163491/bmid_strach-z-temnoty-UF2-163491.jpg 4 148 148

Strážci věčnosti série

< 9. díl

Caine se může považovat za šťastného: splnil se jeho sen a stalo se nemožné - obyčejný pes se změnil v čistokrevného vlkodlaka. A navíc potkal nejúžasnější ženu, které není odporný, ba dokonce se zdá, že ho potřebuje. Toto štěstí zatím nekalí skutečnost, že Cassandra je nejhledanější ženou na světě. Po jediné prorokyni, schopné číst vize, pátrají nejenom král vlkodlaků a král upírů, ale také Temný Lord.. Chce Cassie donutit, aby mu věštila slavný návrat na zem, vítězství ve válkách... Proti Cassie stojí mocný nepřítel. Jedna z jejích vizí jí ukáže stěnu - pevnou hradbu postavenou proti moci Temného Lorda. Správně podobenství pochopí a Temný lord je zahnán z tohoto světa - kam...?... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Fear The Darkness , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strach z temnoty. Přihlašte se a napište ho.

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Po pravde tato jedina kniha mi usla od autorky a hladala som ju 5 rokov !!!! Som neskutocne stastna ze ju mam - teda uz dnes celu seriu :)

cukrovka
14.01.2020 4 z 5

I když první část knihy je věnována opakování některých situací z předešlého dílu, pouze z jiného pohledu, neztrácí příběh na zajímavosti.

havrmoni
19.09.2019 5 z 5

Je fakt, že první polovina je o tom co se stalo v předchozím díle, ale ze strany Cainea a Cassandry. Ovšem to nic nemění na tom, že se to stále dobře čte.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strach z temnoty v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech1x