Strach z temnoty

Caine se může považovat za šťastného: splnil se jeho sen a stalo se nemožné - obyčejný pes se změnil v čistokrevného vlkodlaka. A navíc potkal nejúžasnější ženu, které není odporný, ba dokonce se zdá, že ho potřebuje. Toto štěstí zatím nekalí skutečnost, že Cassandra je nejhledanější ženou na světě. Po jediné prorokyni, schopné číst vize, pátrají nejenom král vlkodlaků a král upírů, ale také Temný Lord.. Chce Cassie donutit, aby mu věštila slavný návrat na zem, vítězství ve válkách... Proti Cassie stojí mocný nepřítel. Jedna z jejích vizí jí ukáže stěnu - pevnou hradbu postavenou proti moci Temného Lorda. Správně podobenství pochopí a Temný lord je zahnán z tohoto světa - kam...?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/163491/strach-z-temnoty-UF2-163491.jpg 4.3109

Strážci věčnosti (9.)

Fear The Darkness (2012)

Literatura světová, Horory, Pro ženy
Vydáno:, Levné knihy

Kniha Strach z temnoty

Charmedka

Sérii Strážci věčnosti vydávají Levné knihy a ač má trochu lacinější obálky, nenechte se odradit a to ani prvním dílem, který je trochu slabší. Jinak se ale jedná o poměrně povedené fantasy s notnou dávkou erotiky. Hodně mi série připomíná tolik oblíbené Bratrstvo černé dýky. Za těch pár korun série podle mě stojí za přečtení.

Evka3814

Tuto sérii je radost číst,na tento díl jsem se těšila a rozhodně nezklamal. Bylo v tom hodně akce a byl to napínák do konce:) Opět super čtení

Ryorka
08.10.2018

jak řekl jeden nejmenovaný britský premiér v jednom nejmenovaném filmu " s kým se tady budu muset vyspat abych dostal šálek čaje ?" , tak se ptám já " kolik postav se spolu bude muset vyspat než konečně zadupou Temného lorda do země ?" náhodou jsem narazila na další přeložené díly a tak jsem si řekla, že si osvěžím pamět, páč poslední díl, ktery jsem četla byl osmý. ta dějová linka o Temném lordu a proroctví mě prostě lákala. Ale bylo to utrpení, fakt. Tolik stupidního chování, tolik klišé, sentimentálního kýče a feministickejch keců pohromadě, jsem eště neviděla. A to nemluvím o sexuálních scénách. V prvních dvou, třech knihách to eště člověk přežije, ale třeba v jedenácté to už bylo sexuální peklo. Já chápu, že ti dva si to tam užívali, ale pro čtenáře třeba deváté knihy to bylo jak manželský sex po 40 letech. Furt to samý....knoflíček sem, knoflíček tam , věčně zkroucený palce u nohou, penisy bolestivé touhou, výbuchy horka, atd. a eště ty hloupé dialogy u toho. Proboha, proč někdo píše tak dlouhou sérii založenou na erotice, když má tak omezenou představivost a slovní zásobu ? No nic, trochu jsem se rozvášnila, tak at to jednoduše shrnu. Toto není má nejoblíbenější série a omluvuju se všem skalním fanynkám tohoto díla za svůj názor.

TerezaMondeková
10.03.2018

To jsou slova, která mě napadají, když pomyslím na tuto sérii. Celá série je dokonalá. Nemá jedinou chybu. Jediný, co mě mrzí, že už je konec. Tato kniha celou sérii skvěle zakončila. Objevili se tam všechny postavy z předchozích dílů, což jsem velice ocenila. Musím přiznat, že mi trochu dělalo problém se zorientovat, ale taky jsem to zvládla. Tato série patří k mím oblíbeným. Z celé série se mi líbí příběh Abby a Danteho a pak Styxe a Darcy. Ty jsou moji nejoblíbenější.
Hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila.
Celou sérii si určitě ještě jednou přečtu.

misak94
12.02.2018

Skutečné epické finále. Naprosto perfektní zakončení série a skvěle vyřešené nevyhnutelné zakončení. Mrzelo mě, že zde vlastně děj obou hlavních hrdinů této knihy byl omezený ale chápu, že bylo třeba vyřešit vše týkající se velkého finále. Nakonec naprostá spokojenost.

carollfu
30.07.2017

Tento závěr celé série byl úžasný, překvapilo mě, že nakonec všechny zachránil muži nemilovaný, ženami milovaný Levet. Knihy jsou si navzájem tak podobné a přesto svým způsobem originální. Doporučuji.

jankaander
18.07.2017

Bavilo a líbilo

MinaHawke
30.01.2017

Konečně se dozvídáme o poslední sestře z vlkodlačích čtyřčat-Cassie. Opět je hlavním hrdinou vlkodlak, který je tedy ze začátku jen pouhý obyčejný pes, ale stane se z něho čistokrevný vlkodlak a není to nikdo jiný než starý známý Caine. A hlavní hrdinkou je již zmíněná Cassandra.