LenkaVes LenkaVes komentáře u knih

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Milý, vtipný a romantický příběh.

28.03.2024 4 z 5

Tajemství prstenů Tajemství prstenů Amanda Quick (p)

Tahle série se mi docela líbila. Bylo to takové jiné, netradiční. Oba hlavní představitelé mají moje sympatie :-)

19.03.2024 3 z 5

Schovanka Schovanka Teresa Medeiros

Romantika chvílemi dojemná a chvílemi až situační komedie. Pobavilo...

10.02.2024 4 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Série se mi líbila, každý příběh měl něco do sebe. Dobře, že se autorka dala na psaní :-) Je v tom kouzlo z historických romancí, převedeno do dnešní doby.

PS: Myslím, že Stuart by měl svou bezpečnostní agenturu zavřít :-))

01.02.2024 4 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Druhý příběh se mi líbil víc, byl v něm cítit život ... Samozřejmě se musíme přenést nad nereálnost příběhu. Jenže o tom to není, že? Jde o to si prožít napsaný příběh a odpočinout si u toho ;-)

31.01.2024 4 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Ale jo, pěkná pohádková jednohubka :-)

31.01.2024 3 z 5

Psychologický slovník Psychologický slovník Helena Hartlová

Obsáhlý a zároveň výstižný slovník pro obor psychologie.

20.01.2024 5 z 5

Drogy lidského těla Drogy lidského těla Joseph Zehentbauer

Docela zajímavá kniha, kterou jsem náhodou objevila v městské knihovně. Jsou v ní uvedeny konkrétní metody ke stimulaci tělu vlastních drog. Dnes je taková doba "léková", proto je fajn, že existují knihy s těmito informacemi a návody. Proč by lidi měli (někdy až zbytečně) zobat léky, když jsou i jiné cesty...

20.01.2024 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Kniha, kde o akci, drama, emoce a sex není nouze. Svět není černobílý a zrovna tak lidé v něm. Hlavní hrdinové toho jsou příklad. Otázkou zůstavá zda si můžeme idealizovat někoho, kdo dokáže chladnokrevně zabíjet. Celkově se mi příběh ale líbil.

14.01.2024 4 z 5

Nebojte se nepracovat Nebojte se nepracovat Ernie J. Zelinski

V knize je hodně zajímavých myšlenek, měl by si ji přečíst úplně každý a je fuk v jaké se právě nachází situaci. Líbil se mi výraz "volnoholik". :-))

13.01.2024 5 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Tak tohle bylo dost dobrý. Konec mě nějak dostal...

07.01.2024 5 z 5

Dohoda s ďáblem Dohoda s ďáblem Simona Ahrnstedt

Velmi zajímavý příběh osudové lásky. Tahle autorka mě svými knihami umí oslovit a nějak se mi dostat po kůži...

31.12.2023 4 z 5

Dvanáct měsíců Dvanáct měsíců Eleanor Corvin (p)

Druhý díl byl více akční, rozvíjely se zde vztahy z předchozího příběhu. Těším se na další :-)

26.12.2023 4 z 5

Jeden rok Jeden rok Eleanor Corvin (p)

Příběh se mi líbil, i když nejsem dítě ani mládež, tak jsem si to užila :-)

26.12.2023 3 z 5

Kdo chce víc Kdo chce víc Nora Roberts

Hlavní hrdinové se mi líbili, měli zajímavou práci. Ale nelíbilo se mi, že pořád mluvili a mluvili a mluvili. Kde byl prostor pro jejich myšlenky a vnitřní svět???

13.12.2023 3 z 5

Král Král Devney Perry

Temná romantická série? Nejsem si jistá zda byla až tak temná. Začátek se trochu táhl, ale pak se to rozjelo. Nějak jsem si na ně na všechny zvykla a oblíbila si je. Přečetla jsem tři díly. Líbily se mi. Přemýšlím nad tím proč vlastně. Asi to bylo tím, že autorka mě prostě dokázala vtáhnout do děje příběhů a já si to užila.

10.12.2023 4 z 5

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Čtení této knihy jsem si užila. Bylo to zajímavé a takové až lehce naivní (bez urážky). Prostě ideální odpočinkové čtení. Víc takových :-)

05.12.2023 4 z 5

Milenec Milenec Robin Schone

Poeticky erotický příběh s tajemnem. Za mě ano. Líbil se mi styl autorky. Kniha je něčím jiná, liší se, zaujala. Jdu na pokračování :-)

29.11.2023 4 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Tak nevím. Více romantika než kruťárna. Po přečtení snadno a rychle zapomenutý příběh. Ale dalším případným dílům dám ještě šanci. :-)

19.11.2023 3 z 5

Spoutaní temnotou Spoutaní temnotou Alexandra Ivy

Tahle série zdá se být až návyková :-)
Před pár měsíci jsem přečetla první díl a moc nezaujal. Nevzdala jsem to a zkusila pokračování později. A stálo to za to. Samozřejmě, že nelze mít vysoká očekávání, jde především o zábavu. A já se bavila dobře. Tak se bavte taky ;-)

18.11.2023 3 z 5