Schovanka

Rok 1872. Emily neměla šťastné dětství: když jí bylo jedenáct, její otec zemřel během zlatokopecké výpravy na Nový Zéland. Odcházel z tohoto světa poměrně klidný, poněvadž mu jistý muž slíbil, že se o Emily postará a bude řádně spravovat její dědictví. Nic z toho se však nestalo, a tak se chudá osiřelá Emily ocitla v přísné dívčí škole a strávila tam několik nešťastných let. Sotva dosáhla plnoletosti, věčně nabručená ředitelka školy jí sdělila, že je načase, aby se o sebe začala starat sama. Zoufalá dívka se rozhodla odplout na Nový Zéland a vyhledat muže, který se zpronevěřil svému slibu. Justin Connor už nedokázal snášet pokrytectví londýnské smetánky a vyměnil elegantní viktoriánské salony za divoké novozélandské pobřeží, které mu připadá jako poslední ráj na světě. Když jedné noci najde na pláži bezmocně ležící dívku, netuší, že se celý jeho svět otřese v základech. Záhadná trosečnice v něm totiž vyvolá nepříjemné vzpomínky, které již dávno vypudil z paměti. A to ještě netuší, že se mu ta neznámá kráska s nádhernýma očima rozhodla pomstít za nedobrovolných sedm let samoty - a jako odškodné nepřijme nic menšího než jeho nezdolné srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/43379/schovanka-43379.jpg 4.1101

Once an angel (1993)

Vydáno:, Domino

Lembac

První polovina knihy byla docela čtivá. Hlavní hrdinové se chovali příčetně a zajímavé bylo i prostředí Nového Zélandu. Návrat Emily a Justina do Londýna měl bohužel za následek prudký pokles inteligence a sebeovládání obou výše zmíněných. Místy jsem měla pocit, že čtu o úplně jiných osobách. Hlavně Emily mi šla časem dost na nervy a její nelogické chování mě uvádělo v nevěřícný úžas. Zakončení příběhu bylo zvláštní, nepředvídatelné a trošku vyumělkované.
Celá knížka na mě nedělá zrovna konzistentní dojem. Jakoby autorka vzala několik rozepsaných románů a sešila je horkou jehlou v jeden. Škoda, potenciál by ten příběh měl....

DUNIKO

Pěkné,romantické ale zatím nejslabší co jsem od TM četla.

janqa410

Velmi hezký příběh o potížistce Emily Claire a urostlém Justinovi, který byl nepochybně velmi sexy, především pouze v otrhaných kalhotách. Moc se mi líbilo, že byl příběh situován do tropických krás Nového Zélandu. To bylo velmi osvěžující a jsem velmi ráda, že se tam oba i s velmi sympatickým Penfeldem vrátili. Jen doufám, že ačkoli to vypadalo nadějně, měli nakonec na svatební hostině k jídlu kuře :)

Arisis

Ten konec mi přišel moc natahovaný. Knížka mohla být kratší. Ale jinak to bylo pěkné a vtipné

ketvin
07.12.2017

Dokonalá kniha, opravdu skvěle napsaná, napínavá, vtipná, zamotaná... Do hlavních hrdinů se člověk zamiluje a pořád si říká "proč to proboha děláte tak složité" :D Ale stojí to za to... Když Justin čeká na svou chráněnku s novým poníkem a přijde dospělá žena... :) Pořád jsem doufala, že se už vrátí oba na Nový Zéland - tam byl příběh nejlepší :)

Helena2188
26.09.2017odpad!

Nejsem schopná jí dočíst ,vůbec neba.

Da7nd1
03.02.2017

Moc hezká knížka, dost jsem se nasmála, jaké skopičiny vymýšlela Emily,a Justin , jak se z ní mohl zbláznit a nevěděl si s ní rady, to se fakt povedlo doporučuji, dávám 5 hvězdiček

Barbora H
21.01.2016

Kniha velmi hezká, velmi čtivá, zajímavá, napínavá, ale nejraději bych jí vzala hvězdy za chování hlavní hrdinky (otřesné - autorka se fakt vyřádila), ale jinak byla knížka opravdu super, tak jí o hvězdy neobírám...

renefer
12.10.2015

Někoho může odradit obálka, ale opravdu tak třeskutě žhavé to není. Emily sice občas jedná zvláštně, ale opravdu jsem se bavila u jejich nápadů i u Justinova úsilí, chovat se jako vzorný tatínek.

havrmoni
31.05.2015

Hezké,romantické,ale možná zbytečně dlouhé. Hlavní hrdinka by zasloužila na zadek jak malé dítě,protože se tak skoro polovinu knihy chovala. Nelituji,že jsem četla,ale myslím,že se k ní už nevrátím.

malazluta
24.01.2014

Hlavní hrdina je sympatický, hlavní hrdinka by podle mě občas zasloužila ..., líbilo se mi zajímavé prostředí Nového Zélandu, ale obávám se, že v budoucnu upřednostním jiné knihy této autorky.

machrus
01.12.2013

Pěkný příběh.Trochu ten konec mohl být lepší,ale dalo se to.

miruska1
17.06.2013

Zase skvela kniha. Možem len doporučiť.

Nibiru
17.05.2013

Pěkná, docela realisticky napsaná romance, hlavní hrdina je moc sympatický.

neznama.87
10.09.2011

Kniha, u které jsem se dojala, zasmála a přenesla do světa dobrodružství, lásky a hřejivé náruče muže. Moc krásně napsané, ani tentokrát mě Teresa M. nezklamala! Vřele doporučuji všem romantickým duším!

Teresa Medeiros

Teresa Medeiros