Ztracená duše

Ztracená duše https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4800/bmid_ztracena-duse-COT-4800.jpg 4 214 33

Kane Trilogy série

< 2. díl

Londýn 1826. Jako sedmnáctiletá dívka zachránila Portia Cabotová život Julianu Kaneovi. Věděla sice, že je upír, ale zvítězila v ní síla lásky. Prokletý Julian se jí nesmazatelně vryl do paměti, ale pak ji ponechal vlastnímu osudu a sám zmizel. Dlouhých pět let se marně snažil najít svou duši, a když se vrátil, místo půvabné dívky nalezl uhrančivě krásnou ženu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Vampire Who Loved Me , 2006

petulkapeta
15.04.2024 5 z 5

,,Ať už budu upír,nebo člověk, budu tě milovat navěky."
Miluju knihy od této autorky. Portia a Julian to teda je dvojice k pohledání. A zajímavé vrátit upirovi zpátky lidskost,ale proč ne.

uzivatel83509
02.06.2023 5 z 5

Tuto knihu miluji a četla jsem ji asi 3x :-)
Láska je největší dar na světě a vždycky zvítězí - je jedno, jestli je Julian upír, nebo člověk... láska se prostě nezapře...

vcielka
18.02.2021 3 z 5

(SPOILER) 3,5*? Nie som si celkom ista, ci za to mohlo nejake moje citove rozpolozenie, ktore sa zrejme v tom case, ked som to citala, pohybovalo v rovine skepticizmu, ale cele mi to prislo take tuctove, klisoidne, predvidatelne, a miestami az neuveritelne. Vraj Valentine nie je hlupa, ale naopak, inak by neprezila tak dlho. Ja som taku Valentine vobec nezazila. Zazila som len obmedzenu hlupacku a uz vobec nechapem jej ochotu vydat Eloise skor, ak vobec, ako budem vidiet Porciu mrtvu. Vlastne by jej malo byt celkovo divne, ze ak sa Julian obratil na jej stranu, vobec nieco taketo po nej chce a ona mu skace ako piska. Valentine ho nemilovala, bol to len vlastnicky pud a jesitnost, takze ani laskou zaslepena byt nemohla. Pri takej dovere, aku ona dokazala vykuzlit sa divim, ze prezila tak dlho. Malo jej byt jasne, ze v momente, ako odovzda Eloise jej moze Julian ukazat dlhy nos. A to neuveritelne zachranenie Julianovho zivota majordomom. Ake prihodne. A este prihodnejsie, ze markiz si so sebou vzal doktora. To na policajny zasah bezne beru doktorov? A vobec, ako sa tam dostali? Ako vedeli, kde budu? A ked im zhorel dom, nik z ich susedov sa o nich nestarostil. To akoby ani nemali ziadnych priatelov a dobrych susedov (aj ti zli by sa starostili). Vlastne ani sluzobnictvo az na majordoma. A Portia? Zabijacka upirov? Ta by neprezila ani minutu. Sa divim, ze ju vobec zveril Adrian do ruk svojmu bratovi alebo ju bral niekam so sebou. To bolo cele len take trapne predvadzanie sa jej postavy. A Julian, hmm, taky chudak sladky upirik, co vlastne nevedel, co chce. Miestami az pateticky.

illca2
10.02.2021 4 z 5

Vůbec jsem nečekala, že by to mohlo být takové vzruso. Super napínavy příběh

DUNIKO
04.02.2021 5 z 5

Tak tato knížka je taky Královna knih.Krásne, napínavé, romantické, žhavé dechberouci čtení ❤️❤️❤️ Miluji bratry Kaneovy ❤️

luci2
11.06.2020 5 z 5

Musím se přiznat, ze často jsem měla pocit, ze knihu musím odložit. Ale nakonec se mi ji podařilo přečíst za dva večery, při kterých jsem zažívala rozhořčení, ale i nepopsatelnou vášeň. Julian si mě získal, ikdyz nesmyslnost příběhu zůstala, byla nakonec kouzelná a konec dech beroucí. A proto si tento příběh zaslouží pet hvězdiček.

FairyD.
21.04.2020 5 z 5

Moja prvá prečítaná kniha z historického prostredia s upírov tematikou. „Ako sa zdalo upíri mali z pekného šťavnatého škandálu rovnakú radosť ako smrteľníci."
Keďže anotácia mi toho k príbehu moc nepovedala o to bol však príbeh zaujímavejší a napínavejší. Dialógy boli plné humoru a sarkazmu. Počas príbehu sa stále niečo dialo, neboli tam nudné ba dokonca ani zbytočné scény. Veľmi pekný oddychový príbeh.

ariel platto
16.09.2019 5 z 5

Pro mě mnohem hezčí než první díl.

Lembac
22.08.2019 5 z 5

Ztracená duše je upíry prostoupena dost intenzivně, ale ani tak mě nadpřirozeno (k mému vlastnímu údivu) příliš nerušilo. Vztah prokletého Juliana a Portie je smutný, skoro až tragický, ale přesto moc hezký.

petraj30
03.08.2019 5 z 5

Krásná kniha, ale jak už jsem psala 1 díl mi přišel o trošku lepší

zdenca5653
27.01.2019 5 z 5

úžasná a napínavá až do konce. ještě lepší než první díl.

Bone
24.01.2019 2 z 5

Autorka má lepší počiny, tento mě moc neuchvátil.

happy19
12.12.2018 5 z 5

Jedna z nejlepších od autorky!Série Kane nemá chybu;-)

Kiwicatko
05.12.2018 4 z 5

Byla jsem spokojenejsi nez u prvniho dilu. Mam tenhle typ knizek rada a cteni sem si uzila.

janqa410
15.09.2017 5 z 5

První má kniha od TM. a Velmi se mi líbila. Červená knihovna tak trochu po upírsku!

Helena2188
21.08.2017 5 z 5

Ta byla ještě lepší než první díl.Povedla se.

Danulka11
24.11.2016 5 z 5

Byla jsem nesmírně zvědavá na pokračování upíří serie a musím říct, že se mi tato romance nesmírně líbila. Byla jsem zvědavá, jak si autorka poradi s hlavním hrdinou - upírem a vskutku to zvládla na jedničku. Do rukou se čtenářkám dostává kniha s nezapomenutelným pribehem :o)

Ariell
18.11.2016 5 z 5

Stejně jako první díl ,tak i tento se mi líbil. Teresa Medeiros patří mezi mé oblíbené autorky a u jejich knížek se vždycky odreaguji.

moudivlacek
09.01.2016 5 z 5

Tak tenhle druhý díl se mi líbil ještě víc jak ten prvý, bylo zde více napětí, rozhodlo se vše až na posledních stránkách. Super. Pěkná oddechovka.
Není to klasika o upírech, to bych číst nemohla - bojím, bojím - ale tohle byla pohádečka.

Barbora H
11.12.2015 1 z 5