Milenec z temnot

Milenec z temnot https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43374/bmid_milenec-z-temnot-FJE-43374.jpg 4 221 30

Kane Trilogy série

Carolina Cabotová se po smrti rodičů ocitá ve svízelné situaci: musí se postarat o dvě mladší sestry, a přitom nemá peněz nazbyt. Východiskem z nouze se zdá být sňatek prostřední Vivienne s urozeným šlechticem. Adrian Kane je nejen bohatý, ale také pohledný mladý muž. Když se Caroline doslechne, že se o něm ve vysoké londýnské společnosti trousí podivné zvěsti, začne se o sestru strachovat. Adrian je pozve na návštěvu rodového panství, kde Carolina užasle zjišťuje, že ji tajemný muž začíná přitahovat. Ani Adrian není vůči jejím půvabům netečný. Samostatná a odvážná dívka se mu zalíbí na první pohled a vzájemná přitažlivost brzy přeroste v lásku. Carolina se však neodvažuje toho muže milovat. Nechce ohrozit sestřino štěstí a Adrian, který před světem ukrývá temné tajemství, se také zoufale brání silnějšímu citu. Vše se však zkomplikuje natolik, že jsou nuceni spojit síly, aby čelili nemilosrdnému nepříteli a ochránili svou lásku.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

After midnight , 2005

evineckY
29.01.2024 4 z 5

Moc se mi líbil historický román spojený s fantasy, zvlášť - upíři :-)
Jenže kniha je psaná takovým jednoduchým stylem a
zápletka byla až moc odfláknutá. Ale stála za přečtení.

Senza Jenka
30.09.2023 2 z 5

No - začátek celkem ušel. Ve chvíli, kdy mi přestala lézt na nervy Portia, začala blbnout Caroline. Celé je to takové moc rychlé a moc povrchní.
Způsob, jakým líčili léčku, byl hloupý a naivní. Rozhovor sester před odchodem do lesa byl už naprosto absurdní.
Neurazí, nenadchne.

Ála1968
02.04.2023 5 z 5

Bylo to úžasné. Přestože duchařina a upíři nejsou můj šálek kávy,tady jsem byla nadšená.Oba díly jsou skvělé.

illca2
09.02.2021 4 z 5

Vůbec jsem nevěděla, co od knížky očekávat. Mile mě překvapila. Napínavy romantický příběh se špetkou tajemna. Po dlouhé době pěkné počtení..

DUNIKO
30.01.2021 5 z 5

Dámi (a pánové) představuji vám Královnu knih ♥️. Četla jsem ji se zatajeným dechem, chvílemi mi přebíhal mraz po zádech, krásné, romantické, žhavé, napínavé čtení.Pani Medeiros opět nezklamala.

luci2
10.06.2020 4 z 5

Příběh je zajímavý a docela jsem se u něho i bavila, i když je nesmyslný. Avšak co mě rozčilovalo, jak se z nebojacne Carolin stal uzlicek nervu. To mě mrzelo, a proto jsem hodně zvažovala, jak tuto knihu ohodnotit. Ale protože konec byl vydarenejsi a já se tesim na příběh Juliana a Portii byla jsem více optimictejsi. Ikdyz nesmyslnost zápletky očekávám už ted se při te myšlence usmivam....Vždyť pomyslný Drákula v nas vždy vyvolá pocity tajemna ;-)

AniDi
15.12.2019 4 z 5

Hezký příběh, nevšimla jsem si štítku o upírech, tak jsem byla zaskočená ale jiskření mezi hlavními hrdiny fungovalo. Pěkné.

petraj30
01.08.2019 5 z 5

Krásný romantický příběh. Četla jsem obě knihy, ale tahle mi přijde o kousíček lepší

Lembac
14.06.2019 5 z 5

Hezký romantický příběh, ve kterém mě nerušila ani pravděpodobná přítomnost upírů.

vcielka
18.03.2019 3 z 5

Mne sa to velmi pacilo az do chvile Adrianovho a Julianovho priznannia. Od tej chvile to nielenze stratilo zavoj tajomna a napatia ale zaroven prejavy postav sa akosi stali pateticke a nadnesene a uz to vobec nebolo ono :(

Melisandra
03.03.2019 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem. Moc hezky napsáno, kniha se četla skoro sama.

zdenca5653
27.01.2019 5 z 5

velice napínavé, přečetla jsem ji jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout

happy19
12.12.2018 5 z 5

Úžasná kniha...:-)

janqa410
02.10.2017 3 z 5

Caroline, je taková nenápadná myška, zato Adrian lev salonů. Příběh je čtivý a napínavý, ale i tak mi mi příjde, že druhý díl, je lepší.

Helena2188
21.08.2017 5 z 5

Moje první o upírech.Moc hezky se četla i druhý díl.Hezké.

Ariell
16.11.2016 5 z 5

Dobrá kniha , bavila mě a to téma "upír" moc nemusím :) .

Eva514
27.09.2016

Právě jsem dočetla série Půlnoční Rasa. Tak jsem zkusila najít něco podobného.Tématiku s upíry mám ráda.
Zatím jsem u tohoto 1.dílu,ale musím říct,že mě to hodně zklamalo. Žádné napětí, jen romantika.
s Půlnoční Rasou se to nedá vůbec srovnat, ta byla Mnohem lepší.

moudivlacek
01.12.2015 5 z 5

Sice tématice upírů se úspěšně vyhýbám, ale tuhle knihu jsem kupodivu dočetla až do samotného konce, tím, že upíři, stará Anglie a romantika se tu spojili dohromady, zrodil se velmi čtivý příběh, fandila jsem každé postavě, tedy téměř každé, jsem zvědavá na druhý díl.

havrmoni
04.06.2015 5 z 5

Hezké,vtipné a romantické. K tomu upíři,co víc si přát. Přečteno jedním dechem a to je to co od takových příběhů čekám,já jsem spokojená.

1v8na
10.10.2014 5 z 5

Kniha byla velmi pěkná. Zezačátku se mi moc nelíbila, ale na 50 stránce jsem se do ní začetla a musela jsem ji přečíst celou až do konce.