Nejvíc sexy chlap

Taylor Donovanová, chicagská právnička, která má za sebou mnoho úspěšných obhajob v případech sexuálního obtěžování, přijíždí do LA jako obhájkyně v dalším podobném případu. Váhavě souhlasí, když ji lamač ženských srdcí herec Jason Anrews požádá, aby mu pomohla s přípravou na roli v jedné divadelní hře z prostředí soudu. Pak spolu začínají pracovat a Jason se podle očekávání chová jako zkažený teenager, což Taylor značně rozčiluje. Jasona ale čím dál víc zajímá, jak Taylor nekompromisně trvá na profesionálním odstupu, a je Taylor stále víc okouzlen. Ta během času začíná chápat, že pod svou hollywoodskou slupkou – s odporným, žárlivým hercem Scottem Caseym jako příhodným protějškem – je Jason slušný člověk, ale nemůže se zbavit nedůvěry. Jason se snaží Taylor přesvědčit, aby zůstala v LA, příběh se vtipně dramatizuje a romantický vztah obou mladých lidí se zvolna naplňuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288196/nejvic-sexy-chlap-HEC-288196.jpg 4.195

Just the Sexiest Man Alive (2008)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Oldag

KSamara

Z počátku mě to moc nechytlo, ale pak se to rozjelo a Taylor mi přirostla k srdci svým sarkasmem. Takže doporučuji všem, kdo se chtějí pobavit a mít chvíle romantiky.

SBH

Hvězda dolů za totálně nevkusnou obálku. Nad prvními stránkami jsem bušila hlavou do zdi, po čem jsem to zase v knihovně sáhla. Ale četlo se to dobře, a od půlky jsem se bavila, což byl účel. Taylor (hlavní hrdinka) mě nakonec neštvala tak moc a Jason nebyl takový pitomec, takže dobrý. Do plusu šly dva aspekty - nečekaný trojúhelník a opravdu rozumné rady realisticky vykreslených kamarádek (děkuji autorce, že vynechala klišoidního nejlepšího přítele gaye). Sladká jednohubka.

moudivlacek

Chcete se pobavit tak, až vám budou z očí padat slzy smíchu? Pak neváhejte a rozhodně sáhněte po této knize. Nečeká vás nějaká stupidní erotika, jak by se někdo mohl domnívat dle názvu. Ale velice vtipné dialogy a situace všech hlavních hrdinů. Alespoň já to tak prožívala. Neumím si představit lépe strávené odpoledne, než že se u knihy bavím, skvěle se odreaguji a všechno zlé odplouvá pryč. V duši je klid a mír.
Doporučuji

Rajka440

Sice je to odychovka ale tejto knihe fakt niečo chybalo.Dej taky o nicom chybal tam nejakyzvrat,nejaké rozuzlenie. Tato autorka má určite lepšie knihy. Seria FBI je určite lepšia.

munka

Príjemné čítanie na leto. Svet filmu a práva. Vtipné dialógy. Pokračujem v čítaní ďalších kníh tejto autorky.

MarKy95

Na tuto knihu jsem narazila náhodou v knihovně, a musím říct, že super. Ani mi nevadila er-forma. Super kniha, a těším se, až si jí někdy přečtu znova. :)

ves.lucie

Prave jsem docetla a jsem nadsena .. kniha plna špičkovani a vtipnych momentu ... nevadilo ani to, ze je kniha psana z pohledu vypraveče :-) bavila jsem se a jsem rada, ze jsem se dnes dostala k tomu abych ji docetla :-) oddychovka co neurazi a za mě "palec hore"

alabra

Ve svém žánru určitě dobře napsaná kniha, právníci, filmové hvězdy, svět bohatých a slavných. Zkusila jsem a stačí.

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

malazluta

Čtení této knihy jsem dlouho odkládala, upřímně odrazoval mě hlavně její název, který mi přijde strašný. Ale vyklubala se z ní příjemná oddechovka, hlavní postavy jsou sympatické a jejich vzájemné dialogy jsem si opravdu užívala. Tuto autorku začínám mít opravdu ráda a těším se na její další knížku.

jani.ruzicko

Dlouho jsem knihu odkládala, už kvůli tomu hloupému názvu =D ale nakonec jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Vážně jsem se hodně bavila. Přestřelky mezi Taylor a Jasonem byly skvělé. Příběh je velmi čtivý, má vtip i šťávu. Postavy i prostředí sympatické. =)

cukrovka
02.12.2017

Velmi oddechové a příjemné čtení. Hlavní hrdinové byli sympatičtí a jejich vzájemná střednutí byla plná sarkasmu a vtipu.

havrmoni
18.07.2017

To byla romantická pecka. To škádlení, poznávávání se a vůbec všechno kolem, moc pěkné. Sex až na konci jako třešnička. A nevadil mi ani takový ten filmový styl ,,slaďáren" , konec konců je to o filmové hvězdě.

Litocha
17.06.2017

Tahle autorka mi sedí - její knížky jsou tak nějak milé (a ani mi nevadí, že není nějak třeskutě originální). Chytře vybrané, autorce známé prostředí právníků (pro milovníky Dobré manželky ideální) dodává trochu autentičnosti i téhle pohádkové zápletce. Nechybí sympatické postavy, u kterých je pozornost směřována na dialogy a vzájemné jiskření místo dnes tak obvyklých postelových scén, a špetka vtipu. Líbilo se mi, že Taylor nepadala před Jasonem na zadek, naopak mu dovedla pěkně zatopit. Líbila se mi krátká nahlédnutí do světa práva - knížka se tak stala plastičtější. Celkově jsem se při čtení dobře bavila.

AnetV
29.03.2017

Oddechovka na jedno odpoledne, ale Nezvladatelná láska se mi líbila víc. Tady mi chyběl nějak zvrat v ději, celkově to byla docela nuda.

Suin
06.03.2017

Bavila jse se a to je důležité. Obě postavy sympatické a vtipné, dej je sice velice jednoduchý a je jasné jak to dopadne, ale o tom tento typ literatury je. Kniha určitě poteší a neurazí. :)

Samira
04.02.2017

Autorka v této oddechové knize propojila dva své pracovní světy - právo a filmové prostředí. Tenkrát však pouze okrajově. Kniha je především nenáročnou, avšak velmi milou a příjemnou romantikou na jeden dva večery.
Nic na co budete dlouho vzpomínat, ale čas s ní splní očekávání a především začátek pobaví, stejně jako sympatické postavy.
Mrzelo mne pouze, že závěr knihy mohl být delší. Za mne 3,5.

michaela8804
16.01.2017

V porovnání s knihou Nezvladatelná láska nebo It happened one wedding mi tenhle příběh přišel méně zajímavý. Možná je to tím, že je to úplně jiná série. FBI/US Attorney je opravdu dobrá a nápaditá série příběhů. Tohle mě nebavilo. Filmová hvězda a právnička, nějak mi to nesedí.

rafej
06.12.2016

Při pohledu na obálku jsem se obávala, že to asi bude obvyklá "současná blbost". Naštěstí knížka docela překvapila. Příjemná, zábavná, nečekaně bez přemíry erotiky až porna, jak je poslední dobou obvyklé, ale spíš dobře využité sexuální napětí a vtipné slovní přestřelky.
Lepší průměr moderních romancí. Přesto na něco víc, autorce ještě chybí propracovanost, lepší rozvinutí charakterů i situací. Dobrá oddechová zábava, ale těžko se k ní člověk bude vracet nebo o ní přemýšlet.

anunulinka
23.11.2016

Knížku jsem ještě nečetla, tak se můj komentář týká jen obálky, kde je tak sexy chlap, že už byl i na přebalu knihy Řekni mé jméno od J. Kenner.

andrea4315
12.11.2016

Velmi čtivé, úsměvné. Zhltnuto během pár hodin. Je to čistá současná romance, ne erotický román. Moc pěkná oddechovka na zlepšení nálady. Doporučuji .

alzbeta4340
29.10.2016

Oddechové čtení, kterému v rámci žánru těžko co vytknout. Jason i Taylor jsou sympatičtí a přiměřeně to mezi nimi jiskří. Líbilo se mi, že se příběh odvíjel s minimem sexuálních scén, to už je dnes docela výjimka. Přes to všechno musím dát trochu nižší hodnocení, našla jsem jen málo originálního, celou knížku jsem měla pocit, že tohle jsem už někde četla. Ale vzhledem k tomu, že mám knihu půjčenou z knihovny, přečtení nelituji. 3,5 hvězdičky.