Nejvíc sexy chlap

Taylor Donovanová, chicagská právnička, která má za sebou mnoho úspěšných obhajob v případech sexuálního obtěžování, přijíždí do LA jako obhájkyně v dalším podobném případu. Váhavě souhlasí, když ji lamač ženských srdcí herec Jason Anrews požádá, aby mu pomohla s přípravou na roli v jedné divadelní hře z prostředí soudu. Pak spolu začínají pracovat a Jason se podle očekávání chová jako zkažený teenager, což Taylor značně rozčiluje. Jasona ale čím dál víc zajímá, jak Taylor nekompromisně trvá na profesionálním odstupu, a je Taylor stále víc okouzlen. Ta během času začíná chápat, že pod svou hollywoodskou slupkou – s odporným, žárlivým hercem Scottem Caseym jako příhodným protějškem – je Jason slušný člověk, ale nemůže se zbavit nedůvěry. Jason se snaží Taylor přesvědčit, aby zůstala v LA, příběh se vtipně dramatizuje a romantický vztah obou mladých lidí se zvolna naplňuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288196/nejvic-sexy-chlap-HEC-288196.jpg 4.1219
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Oldag

Just the Sexiest Man Alive, 2008

Kniha Nejvíc sexy chlap

wielka

Prijemna oddychovka. Tie papulnate pravnicky od Julie James su sympaticke postavicky :-)

Kudík

Oproti sérii "FBI/US Advokát" se mi kniha zdá trošku slabší a víc pohádková. Taylor mi na advokátku, kterou chce nejvíc sexy chlap, přišla v pohodě, navíc se smyslem pro humor. Její vidina se v důchodu mi dala zabrat. :) No a Jason ....., tam mi vadila arogance a jeho filozofie ke vztahům a jejich přirovnání ke scénáři. I když zrovna jeho počáteční přístup k ženám, a také Scottův, mi přišel celkem reálný. Obálka nepatří mezi top a zbytečně vnucuje až laciné vyobrazení Jasona.

johana3160

Prvni kniha od teto autorky co jsem cetla. Trochu v jinem stylu/duchu nez ctu posledni dobou, a presto furt ve stejnem zanru. Precteno za chvilku.
Co se deje ci zapletky tyce to byla ale celkem klasika. Oba hrdinove byly klise i zaporak se svym poskokem byly jak Gaston s tim pritroublikem z Krasky a zvirete, svym zpusobem vzhledove i povahove :)
Bohuzel zadna z postav nebyla nijak vyrazne propracovana, o jejich minulosti bylo receno minimum a celkove, kdyz se nad tim zamyslim, to budilo dojem obsahlejsi harlequinky...
Jako oddechovka fajn, ale bez jakekoliv hloubky. Nemluve o pritrouble obalce, vzhledem k tomu, ze tohle je romanticka, nikoli eroticka kniha.

K-afe

Milé čtenářky, děj knihy není špatný, taková milá oddechovka na zimní večery nebo na letní dovolenou, nenechte se od knihy odradit obálkou ani názvem knihy!
Obálka je opravdu hnusně laciná. Divím se, proč autor obálky (dokonce muž) nemohl být trochu nápaditější. Dala bych 4*, ale kvůli té obálce odebírám ještě jednu.

etell

Od autorky som čítala už viac kníh a možno aj preto som očakávala od tohto príbehu viac. Bola som u nej zvyknutá na trochu napätia, akčnejšie scény a tu to všetko chýbalo. Taký obyčajný romantický príbeh.

Katka313

Tohle nebylo moc ono. Nevím, ale přijde mi, že Jason o Taylor moc nebojoval. Bylo to takové zmatené a samé jo a ne. Zatím asi nejslabší od JJ.

Raislin

Milá, vtipná oddechovka. Romantický příběh, který se krásně čte a nad kterým nemusíte vůbec přemýšlet. Kniha na zlepšení nálady. Prostě "pohádka" na toto období.

evik2710

Pěkně se čte prostě oddechovka