Nejvíc sexy chlap

Taylor Donovanová, chicagská právnička, která má za sebou mnoho úspěšných obhajob v případech sexuálního obtěžování, přijíždí do LA jako obhájkyně v dalším podobném případu. Váhavě souhlasí, když ji lamač ženských srdcí herec Jason Anrews požádá, aby mu pomohla s přípravou na roli v jedné divadelní hře z prostředí soudu. Pak spolu začínají pracovat a Jason se podle očekávání chová jako zkažený teenager, což Taylor značně rozčiluje. Jasona ale čím dál víc zajímá, jak Taylor nekompromisně trvá na profesionálním odstupu, a je Taylor stále víc okouzlen. Ta během času začíná chápat, že pod svou hollywoodskou slupkou – s odporným, žárlivým hercem Scottem Caseym jako příhodným protějškem – je Jason slušný člověk, ale nemůže se zbavit nedůvěry. Jason se snaží Taylor přesvědčit, aby zůstala v LA, příběh se vtipně dramatizuje a romantický vztah obou mladých lidí se zvolna naplňuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288196/nejvic-sexy-chlap-HEC-288196.jpg 4.1190
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Oldag

Just the Sexiest Man Alive, 2008

Kniha Nejvíc sexy chlap

Zomy

Vůbec jsem tuhle knížku nechtěla číst, protože mě její obálka vyloženě uráží. Jenže jsem četla jiné knihy Julie James (s trochu méně strašným přebalem) a zjistila jsem, že jsou fantastické. Romantické, erotické - ale jen lehce, bez přehánění, zábavné a hlavně inteligentní.

Jiskření mezi Taylor a hollywoodskou rozmazlenou hvězdou Jasonem je prvotřídní, stejně jako to, že se Taylor z playboye neposadí na zadek a nenechá si jen tak něco líbit. No a nakonec ta perlička, že Jason vlastně není až takový blbý, jak se na první dobrou zdálo.

Děj je jednoduchý, nepřekombinovaný ideální na odpočinkovou četbu.

DomenicaRisa

Hvězdička za postavu Jeremyho. Klasická pohádka ve stylu přečtu a zapomenu. Za měsíc už nebudu vědět, o čem že to bylo.

Myška43

Kniha mě moc bavila. Zajímavý děj, krásný konec, prostě pohádka pro dospělé. Přečteno jedním dechem. Doporučuji!!!

janina66
14.11.2019

Krásná pohádka pro dospělé. Tady sice chyběl tajný agent FBI a nebyla zde žádná napínavá zápletka, ale i tak pohodové čtení.

Cometka
27.08.2019

První knížka od autorky, která mě nebavila. Rychle se četla, to ano, ale... hlavní postavy mi podle popisu postav vůbec nepřišly jako vyzrálí téměř čtyřicátníci, což by měla být moje věková skupina, ale jako puberťáci. Prostě ne, takhle knížka se autorce moc nepovedla.

alnahu
11.07.2019

Knihu jsem si vybrala náhodně a nebyla jsem zklamaná je to takový pohádkový ,nenáročný romantický příběh a i ten potřebujeme k odreagování.

Monni
01.07.2019

Naprosto úžasná oddechovka. Opravdu jsem se u ní zasmála. Prostě klídeček na léto.
Nejvíc mě ale dostalo, že to není stejná kniha jako ostatní z tohoto žánru, kde spolu začnou chodit hned na začátku knihy a o pár stránek dál už na to hupsnou. Tady se mi hrozně líbilo, že se celou knihu k sobě postupně dostávali a přitom to nebylo nudně natahované. Nejvíc mě dostalo,
SPOILER,
že se poprvé políbili až pár stránek před koncem knihy
KONEC SPOILERU
to bylo super. Kniha byla navíc strašně čtivá.

Eeli
25.06.2019

Nesuď knihu podle obalu. Tento je totiž příšerně tuctový a k tomu navíc ten stupidní název. Obsah je však v rámci žánru docela fajn. Jedná se o nenáročný, moderně pohádkový romantický příběh se sympatickými postavami. Prim zde však hrají vtipně hašteřivé dialogy.

Padesát odstínů temnoty
Padesát odstínů temnoty