V pravou chvíli

V pravou chvíli

Policejní vyjednavačka Phoebe každý den nasazuje život při řešení nebezpečných krizových situací. Je proto ráda, když se seznámí se sympatickým Duncanem. Jejich romantické sbližování je nenadále narušeno násilnou událostí. Phoebe je brutálně napadena. Zpočátku si myslí, že se jí mstil jeden z podřízených, jenže výhrůžky a útoky neberou konce a stále se stupňují. Phoebe se musí postavit bezejmennému nepříteli, který se pokouší zlomit ji před definitivním zúčtováním. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1074/v-pravou-chvili-1074.jpg 4.5152

High Noon (2007)

Vydáno:, Alpress

anelaz

Skvělá a napínavá knížka

HedušKoč

Velice hezká kniha, napínavá, čtivá, tak jako všechny knihy od Nory Roberts. No, skoro všechny.

AnetV

Napínavé až do úplného konce, postavy sympatické. Doporučuji.

EvikU.

Naprosto skvělá kniha plná dobrodružství. Někdy mě mrzí jak moc rychle mám knihy, které se tak dobře čtou rychle přečtený.

tob1

Jako vždy moc hezká knížka od této autorky.

moudivlacek
25.12.2016

Tuto spisovatelku mám moc ráda, zatím jsem nenašla knihu, která by se mi nelíbila, ale je pravda, že ještě je jich spousta přede mnou.
Víc jak ženský román tato kniha byla spíš něco mezi krimi, detektivkou a psychologickým románem. Ať už to zařadíme kamkoliv, je to pěkná kniha. Zas přiblížení ne až tak známé práce policejní vyjednavačky. Jsem ráda, že z ní autorka neudělala super ženu, která vše zvládá, v životě nemá žádný problém, vše se daří. Proto mě mile překvapil skvělá charakteristika pocitů hlavní hrdinky, ale i jejích blízkých. Přiblížení práce policie i zdůraznění, že i tito lidé jsou lidé....

koki.veru
02.10.2016

Velmi povedená knížka, ostatně jako skoro všechny od Nory. Velmi se mi líbila jak postava Phoebe, tak i Duncana.

angelbooks
11.09.2016

Opět další skvělý román od N. Roberts. Vřele doporučuju, nudit se rozhodně nebudete.
5 hvězd je opravdu zasloužených. Klidně bych si ji přečetla znovu, a nejspíš to i brzo udělám :).

Jessybelle
23.06.2016

Po slaďácích od této autorky, knížka, která má spád, napětí, nějakou tu romantiku, prostě super knížka, ke které se určitě jednou vrátím.

Aaloha
11.05.2016

Tuto knihu bych zařadila mezi ty lepší od Nory Roberts. Napínavý děj až do poslední stránky, nechybí láska jako vždy.

ospalaa
08.04.2016

Tuto knihu řadím k lepšímu průměru, četla se dobře, ale zas až tak moc mě neuchvátila.

xindl007
22.10.2015

Kniha se mi líbila. Zajímavá zápletka. Duncan byl typ pěkného, empatického a ještě k tomu zazobaného chlapa. Ani na chvilku mi nepřestal být sympatický. Phoebe ovšem byla maličko " ženská, co má koule" a to mi v jistých chvilkách vadilo. Ve výsledku ale 4* a to rozhodně není špatné.

zuzana1107
23.09.2015

Kniha se mi líbila, napínavý děj od začátku do konce)

ritz
02.09.2015

Autorku mám ráda, ale ne všechny její knížky se mi líbily. Tato měla spád, byla napínavá až do konce.

Laf
01.08.2015

Skvělá kniha napínavá od začátku do konce. Můžu jen doporučit.

ewisek22
11.06.2015

Dala bych jen tři hvězdičky, ale nakonec dávám čtyři hvězdičky jen kvůli tomu adrenalinovému konci, i když jsem samozřejmě věděla jak už to dopadne. Od Nory Roberts už mám pár knih přečtených a tuhle řadím k průměru...ani mě neurazila a ani nenadchla:)

Majafa
04.01.2014

Opět skvělá a čtivá knížka od oblíbené autorky.

Poutnice
02.12.2013

kniha je skvělá - respektive její příběh je skvělý, její zpracování má pár much, ale čte se velmi dobře a posledních asi 50 stráněk je adrenalin lepší než v kině. Dokonale sepsanej závěr!

helenkan
02.12.2013

zase jsem se nemohla od knížky odtrhnout,:) skvělá!

Hřibče
10.06.2013

Velmi příjemný krimi - slaďáček. Hlavní hrdinkou je policejní vyjednavačka Phoebe, která se při jednom policejním zásahu seznámí s mladým majitelem baru Duncanem. Okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra a je na lásku zaděláno, bohužel si nemůžou cukrování užívat příliš dlouho, protože se ukáže, že někdo chce Phoebeině rodině uškodit.
Na této knize se mi moc líbilo policistické prostředí, jde vidět, že N. Roberts již má s podobným tématem mnoho zkušeností (píše kriminální příběhy pod pseudonymem).
Celkem jako netradiční se mi zdálo to, že muž zde hrál tak trochu druhé housle - nebyl až tak v pozici toho, kdo by byl ten silnější. Jasně, Duncan se nedal zastrašit, dokázal Phoebe utěšit, pomáhat jí, ale přece jen ona měla drsnější job, i když se občas bála. Rozhodně je to na romantický příběh poměrně netradiční rozdělení, ale není špatné, to v žádném případě. :)

adajka
13.04.2013

Výborná knížka, plná romantiky i napětí.

kika 13
03.03.2013

Pěkné,čtivé milé čtení.

Ditula
13.01.2013

Přečetla jsem jí před pár dny. První od Nory Roberts a úžasná knížka. Je pěkně čtivá, napínavá, pěkný děj - zkrátka když je to romantika s detektivkou dohromady, nemůžete se od knížky odtrhnout. :-)

mariva
03.12.2012

S knihami Nory Roberts mám velký problém - nedokážu se od čtení odtrhnout, abych se mohla věnovat běžným denním povinnostem. Tahle kniha patří právě k těm, které je problém odložit a jít spát, pořád jsem byla zvědavá, jak vše bude dál pokračovat a jen těžko jsem odolávala pokušení, abych se nepodívala na konec, jak vše dopadne.
Shodou okolností právě v neděli vysílala TV Prima její zfilmovanou předlohu. Byla jsem zvědavá, jak knihu zpracovali, ale šlo o slabý odvar. Chápu, že některé scény by se nemohly v televizi ani vysílat před 22.hodinou, ale z napínavého děje zůstalo jen velmi málo. Napětí, strhující děj, milostný příběh - na to vše je Nora Roberts mistr.

princesse
10.06.2012

Po pár letech jsem si ji znova přečetla a vůbec to nevadilo. Úžasně čtivá.

Val
25.09.2011

Zase jedna hodně dobrá....jak už to u Robertsové bývá... záruka dobrého čtení...

sisi87_87
07.02.2011

super :) Mám ráda romantické příběhy, detektivky moc ne, ale Robertsová píše pěkně, takže si ji ráda přečtu.