Nebe mé lásky

Bohatý rančer Jack Mercy ve své závěti určí, že jeho tři dcery - které se navzájem vůbec neznají, protože jsou z různých manželství svého otce - musejí spolu strávit celý rok na ranči, jinak že o svoje mnohamilionové dědictví přijdou. Na samotě, jen ve společnosti dělníků a několika sousedů, tedy žije světácká scénáristka Tess, plachá učitelka Lily, kterou pronásleduje její bývalý násilnický manžel, a praktická Willa, jež vyrůstá na ranči od dětství. Než si na sebe zvyknou, dojde k mnoha sporům a hádkám, ale nakonec je stmelí nejen touha po dědictví, ale i strach z šíleného masového vraha, který řádí v okolí, láska ke třem mladým rančerům a nakonec i skrytá, nicméně silná, povahová příbuznost.......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2401/nebe-me-lasky.jpg 4.5265

Geraldova

Vydáno, Alpress

Montana Sky, 1996

Kniha Nebe mé lásky

jinbr
09.12.2020

Nora má podobný styl jako Sandra Brown, s tím rozdílem, že s klidem nechá ve svých románech umřít více lidí. V tomto případě jsem až do konce tápala, kdo to byl. Líbil se mi vývoj vztahu tří sester, i když změna názoru Tess byla taková trochu moc překotná. Ale jinak to bylo napínavé čtení, prostředí ranče se mi také vždy líbí.

georginaa
20.10.2020

Kniha mě velice bavila - opět můj oblíbený ranč. Tři sestry, každá žila jiný svůj život a když je dala dohromady smrt jejich otce, musely spolu začít vycházet. I když to ze začátku bylo divoké, přeci jenom tamní život je něco jiného než ve městě. Holky si na sebe zvykly a dokonce našly i nové lásky. Líbilo se mi , že je tam i taková menší detektivní zápletka. Film byl též pěkný, povedl se.

pip11
21.09.2020

Bylo zde na mě přespříliš krvavých detailů a násilí… Příběhy sester byly fajn, takže jen kvůli nim jsem to dočetla.

petula4539
10.08.2020

Moc pěkná kniha, tak sem si zvykla na děj,postavy a vše,ze je mi lito ze sem dočetla. Hned bych brala nějaké pokračování ???? vřele doporučuji

helenah
12.06.2020

Taková moje srdcovka, ke které se pravidelně vracím. Nejprve jsem přečetla, pak viděla i televizní film Montana Sky, který podle ní byl natočený. Postavy knihy dostaly tvář-ty kladné mám ráda ještě víc, ty záporné mi jsou ještě víc protivné :-) Doporučuji jako příjemnou letní četbu.

Kudík
30.04.2020

Nevím, jak přesně hodnotit tuto knihu. Možná kdyby měla o pár stránek méně, tak by jí to jen prospělo (samozřejmě bez vynechání popisu krajiny).
Nevlastní sestry byly zajímavé, ale osobně se mi nejvíce zamlouvala nejstarší Tess. Musím přiznat, že u několika jejích výstupů a dialogů jsem se upřímně zasmála. Ohledně pachatele jsem si nebyla jistá (a to zda je to on, na kterého to ukazovalo). Potom jsem jej uhodla a dokonce jsem i mimo "šílenství" trefila také motiv. Musím přiznat, že mě i mrzelo, že jsem se trefila.

Evaho73
24.11.2019

Prvá kniha od Nory Roberts, ktorú som dokázala dočítať a žiaľ musím skonštatovať, že chémia medzi nami nezafungovala ani tentokrát.
Sama neviem čím to je, lebo je to vraj jedna z najčítanejších autoriek.
Páčili sa mi opisy krásnej nespútanej prírody a to je asi všetko. Hlavné postavy nie sú vyprofilované podľa môjho vkusu, buď sú príliš dominantné alebo naopak. Dej bol zbytočne rozťahaný, zápletky síce zavádzajúce, ale nie tým správnym spôsobom, ktorý by ma dokázal zaujať.
Mám pocit, že v knihe bolo až príliš feminizmu, ktorému bolo ťažko uveriť. Pasovať ženu do mužských schopností a potláčať pritom jej ženskosť mi v celkovom ponímaní pripadalo, ako keby to bol homosexuálny vzťah dvoch chlapov a to mi nejak nesadlo.

petraj30
09.10.2019

Opravdu úžasný příběh, až mě mrzelo, že už jsem na konci. Příběh mě opravdu uchvátil, skoro jako bych to prožívala s nimi a po přečtení jsem měla chuť odstěhovat se do divočiny :-)
Velmi jsem si užívala jejich postupné poznávání a sbližování, docházelo tam k mnoha vtipným i napínavým situacím
Moc se těším na další knihy od této spisovatelky