Nebe mé lásky

Bohatý rančer Jack Mercy ve své závěti určí, že jeho tři dcery - které se navzájem vůbec neznají, protože jsou z různých manželství svého otce - musejí spolu strávit celý rok na ranči, jinak že o svoje mnohamilionové dědictví přijdou. Na samotě, jen ve společnosti dělníků a několika sousedů, tedy žije světácká scénáristka Tess, plachá učitelka Lily, kterou pronásleduje její bývalý násilnický manžel, a praktická Willa, jež vyrůstá na ranči od dětství. Než si na sebe zvyknou, dojde k mnoha sporům a hádkám, ale nakonec je stmelí nejen touha po dědictví, ale i strach z šíleného masového vraha, který řádí v okolí, láska ke třem mladým rančerům a nakonec i skrytá, nicméně silná, povahová příbuznost.......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/2401/nebe-me-lasky.jpg 4.5236

Geraldova

Vydáno, Alpress

Montana Sky, 1996

Kniha Nebe mé lásky

Evaho73
24.11.2019

Prvá kniha od Nory Roberts, ktorú som dokázala dočítať a žiaľ musím skonštatovať, že chémia medzi nami nezafungovala ani tentokrát.
Sama neviem čím to je, lebo je to vraj jedna z najčítanejších autoriek.
Páčili sa mi opisy krásnej nespútanej prírody a to je asi všetko. Hlavné postavy nie sú vyprofilované podľa môjho vkusu, buď sú príliš dominantné alebo naopak. Dej bol zbytočne rozťahaný, zápletky síce zavádzajúce, ale nie tým správnym spôsobom, ktorý by ma dokázal zaujať.
Mám pocit, že v knihe bolo až príliš feminizmu, ktorému bolo ťažko uveriť. Pasovať ženu do mužských schopností a potláčať pritom jej ženskosť mi v celkovom ponímaní pripadalo, ako keby to bol homosexuálny vzťah dvoch chlapov a to mi nejak nesadlo.

petraj30
09.10.2019

Opravdu úžasný příběh, až mě mrzelo, že už jsem na konci. Příběh mě opravdu uchvátil, skoro jako bych to prožívala s nimi a po přečtení jsem měla chuť odstěhovat se do divočiny :-)
Velmi jsem si užívala jejich postupné poznávání a sbližování, docházelo tam k mnoha vtipným i napínavým situacím
Moc se těším na další knihy od této spisovatelky

veverka26
23.07.2019

Přečtena již 3x a neustále baví. Oblíbila jsem si postavy i napínavý děj.

Dreisii
19.07.2019

Tak to mi nedalo spát dokud jsem to nepřečetla :) skvěle napsané.

zuzana1995
10.01.2019

Vynikající, napínavé, romantické, vtipné neočekávané rozuzlení.

Skalara
15.11.2018

Úžasná kniha a hlavně jsem až do konce knihy měla podezření, že všechny ty nesnáze na ranči dělá někdo jiný.

Barča92
17.04.2018

Úžasná, čtivá kniha. Příběh se mi velice líbil. Nechybí romantika, zápletka, napětí. Prostě stará, dobrá Nora Roberts. Doporučuji přečíst a také kouknout na film.

Klarv
03.01.2018

Čekala jsem, že to bude oddechová romantika či erotika před spaním. Nakonec se divím, že jsem z toho neměla noční můry. Tolik vraž a krve... Kniha je říznutá romantikou, erotikou, ale mimo to i detektivkou a románem o hledání rodiny. Četlo se to pěkně. Líbilo se mi, jak se postupně vyvíjel vztah mezi hlavními postavami a nakonec ani vraha jsem neuměla odhadnout. Téměř celou knihu jsem si byla naprosto jistá, kdo to je. Nakonec jsem měla tip druhý a ani ten nevyšel. :) Takže za mě výborné!