Kouzlo okamžiku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

3. díl série Bride Quartet. Laurel je do Dela zamilovaná od prvního chvíle, co ho poznala. Dlouho potlačované city ji přimějí, že jednou popustí uzdu své vášně a vroucně Dela políbí. Zaskočený Del si musí chtě nechtě připustitm že mu Laurel vůbec není lhostejná, ale copak se může úspěšný právník oženit s nemajetnou cukrářkou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64676/big_kouzlo-okamziku-dTQ-64676.jpg 4.1221
Série:

Svatební quartet 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Savour the Moment, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (30)

Kniha Kouzlo okamžiku

Hatshepsut
03.07.2022

Sladké romantické čtení na jedno odpoledne. Laurel jsem obdivovala, jelikož péct dorty a cukroví, tak jak autorka popisuje, rozhodně není žádná brnkačka. Při čtení se vám budou sbíhat sliny.:-)

Sabča817
26.04.2022

Pěkný romantický příběh, akorát to jméno hlavní hrdinky je takové krkolomné.


Val
02.06.2020

S tímto dílem jsem měla jeden velký problém . Miluju sladké a při popisování tvorby všech těch dortů jsem neustále kradla dcerám ze šuplíku sladkosti. Číst to déle, tak se za chvíli neunesu.
Kniha opět plná romantiky s předem jasným dějem . Jdu s chutí na poslední díl . A ... asi taky miluju Dela :-)

Kudík
29.03.2020

Kniha mi přišla lepší a reálnější, jak předcházející dva díly. Hlavní postavou je tentokrát cukrářka Laurel McBaneová, která popisem své práce vzbuzuje neuvěřitelné chutě, a to ani nemusíte být na sladké. :) A Delaney Brown její "skoro"bratr v reálu bratr Parker, to byla už pomyslná třešinka na dort. ;)

moudivlacek
22.02.2020

Krásný romantický příběh na 1 odpoledne. Každopádně miluji všechny dívky i jejich protějšky, ať už staré či nové. Laurel je vynikající pekařka, ale dle mého stále vleče trochu svou minulost. Del je zlatíčko, který si podvědomě myslí, že všechny musí chránit a jsou vlastně tak trochu jeho "sestry". Laurel mu dá ale najevo, že jeho sestra rozhodně není.
Těším se na poslední pár.

petraj30
09.01.2020

Další krásný romantický příběh jsem zhltla za jedno odpoledne. Moc se mi líbí, jak holkám podnik šlape - škoda, že už mám po svatbě, protože bych chtěla na vlastní kůži zažít jejich plánování.
Teď už mi zbývá poslední pár z celé série, tak se do něj s chutí pustím.
Musím hodnotit plným počtem, protože ten konec byl úplně dokonalý a mě opět rozbrečel. Skvělé!!!!!!!!!

laura
29.11.2018

Dlouho jsem váhala, zda dát pět hvězdiček, protože od Nory Roberts si takové hodnocení zaslouží jiné, mnohem napínavější knihy, jako např. Útes, Zlodějka, Kde končí řeka, Poslední přípitek aj. Ale nakonec jsem prostě musela - už pro hravost tohoto dílu (Vzal jsem si tvoje boty jako rukojmí....) a pro jiskření mezi hlavními hrdiny, které už jsme mohli zaznamenat v předchozích dvou dílech. Prostě, tenhle díl mě bavil ze všech nejvíc - kdo by se nezamiloval do Dela? :)

Skalara
15.11.2018

Pokud Vás tato série chytne, tak toto je jedna z mých oblíbených.

1