Kouzlo okamžiku

3. díl série Bride Quartet. Laurel je do Dela zamilovaná od prvního chvíle, co ho poznala. Dlouho potlačované city ji přimějí, že jednou popustí uzdu své vášně a vroucně Dela políbí. Zaskočený Del si musí chtě nechtě připustitm že mu Laurel vůbec není lhostejná, ale copak se může úspěšný právník oženit s nemajetnou cukrářkou?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/64_/64676/kouzlo-okamziku-64676.jpg 4.1176

Svatební quartet (3.)

Vydáno:, Alpress

Savour the Moment (2010)

Kniha Kouzlo okamžiku

laura
29.11.2018

Dlouho jsem váhala, zda dát pět hvězdiček, protože od Nory Roberts si takové hodnocení zaslouží jiné, mnohem napínavější knihy, jako např. Útes, Zlodějka, Kde končí řeka, Poslední přípitek aj. Ale nakonec jsem prostě musela - už pro hravost tohoto dílu (Vzal jsem si tvoje boty jako rukojmí....) a pro jiskření mezi hlavními hrdiny, které už jsme mohli zaznamenat v předchozích dvou dílech. Prostě, tenhle díl mě bavil ze všech nejvíc - kdo by se nezamiloval do Dela? :)

Skalara
15.11.2018

Pokud Vás tato série chytne, tak toto je jedna z mých oblíbených.

Andrea963
29.10.2018

Nemohla jsem se začíst,asi mi úplně nevyhovuje styl psaní této autorky,ovšem ten konec,to byla krása!!!

medvídě
07.08.2018

Další parádní kniha na léto.
U tohoto dílu jsem se hodně nasmála, až jsem se musela hlídat, kde jsem. Už se těším na Parker a Malcoma.
PS. Někdy bych chtěla ty její dorty ochutnat :)

munka
20.04.2018

Ani tento príbeh nesklamal. Pekná oddychovka, humorná aj smutná. Patrí sa zavŕšiť sériu príbehom o Parker...už sa teším.

ela2710
31.07.2017

Páčilo sa mi to, Del sa mi páčil a Laurel so svojími cukrovinkami tiež nemala chybu. Vtipné, vzrušujúce, romantické, taká letná oddychovka :)

Wikira
20.07.2017

Klasika od Nory Roberts. Její knihy jsou tak trochu na jedno brdo, což mi vyhovuje. Vím, že když chci relaxační romantickou knihu, půjčím si něco právě od této autorky.

EvikU.
06.04.2017

Pokračuje to podobně, ale je to milé a zábavné.