Zákon přitažlivosti

Parker miluje svou práci a na soukromý život jí nezbývá čas. Stejně jí chybí ten pravý muž! Motá se kolem ní jenom libový frajírek Malcolm. Jeho styl a silná motorka jí lezou na nervy, vypořádá se s ním proto s rázností sobě vlastní. Přesto se mu téměř podaří vylákat nedobytnou Parker na rande - dokud se ona sama nedozví, že šlo jen o sázku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87298/zakon-pritazlivosti-87298.jpg 4.2155

Svatební quartet (4.)

Happy Ever After (2010)

Vydáno:, Alpress

medvídě

Poslední ze série a její vrchol.
U toho dílu, na který jsem se velmi těšila, jsem se nasmála, ale i oči se orosily ... Kniha obsahuje vše, co v letní odpočinkové knize čekáte ... hlavně v těchto velkých vedrech příjemné sněhové ochlazení.
Částečně mě i mrzí, že jsem se musela s touto čtveřicí tak rychle rozloučit.
V knihách najdeme postavy různého postavení - ať už na poli finančního zajištění nebo povahy samotné. Některým fandíte, jiné tam už vážně nechcete.
V knihovně jsem na tuto sérii narazila náhodou a byla jsem z ní nadšená - stejně jako i z jiných knih této autorky, od které sice víte co čekat, ale to nebrání se do příběhů ponořit a užít si je plnými doušky.
PS: popis této knihy je velmi zavádějící a pod zmíněnou "sázkou" jsem si představovala něco jiného

Peetullka

Upřímně, mám Noru ráda, ale z této série jsem tedy četla pouze tuto knihu, ale dle mého názoru je to nejnudnější kniha od Nory. Samé svatby, velmi popsané detaily svateb, akce žádná, otravné telefonáty nevěst v jakoukoliv denní hodinu. Za mě prostě trošku podprůměr.

munka

Vtipné dialógy, romantika a veľa svadieb. O tom je asi celá séria. Romantické duše si prídu na svoje. Takže aj posledný príbeh o Parker a Malcolmovi sa nesie v tomto duchu.

ela2710
31.07.2017

Pekné skončenie série. Parker sa k Malcolmovi dokonale hodila. Škoda len, že sa tie svadby nezačali skôr, nejako tak som chcela byť pri každej :D

Rigel-nika
14.05.2017

Moc hezky napsaná. Autorka krásně vykreslí postavy a jejich motivace. Velmi mě bavila.

EvikU.
06.04.2017

Skvělé zakončení série romantiček. Všechny šťastně pod čepcem. ☺

Suin
17.03.2017

Nedá se na tom nic moc vytkout. Nora Roberts je vyborná spisovatelka, ale na můj vkus to nemělo šťávu a nebo jen potřebuju v knize vic než každé druhé slovo se zakaldem "svadba". Zapletka docela nudná i když kniha pěkně napsána, což od Nory všichni čekáme. Dle mého názoru mi k autorce víc sedí knihy pro ženy s detektivní zápletkou, tam se Nora víc vyřádí a má to o hodně víc šťávy. Dvě * dávám knihám, které mně víc zklamaly, dala bych 2.5* ak by to šlo, takže ve finále 3*.

Kešu1981
05.02.2017

Workoholička Parker a automechanik Malcolm...i protiklady se přitahují a může to fungovat :o)

Jindřich osmý
02.02.2017

Moc hezké čtení.

locin
29.06.2016

Skvělé zakončení, výborné série.

Laf
15.01.2016

Příjemné pohodové čtení. Nijak náročné a za chvilku je to přečtené. Jinak hezké dokončení série...

lifeoptimist
18.06.2015

Líbila se mi, nebudu tu rozebírat, která se mi líbila nejvíc - všechny mi přišly hodně podobné, ale přece trošku jiné. Kdo má náladu na romantiku - jasná volba

Markett
22.12.2014

Krásné zakončení celé série. Tenhle díl se mi moc líbil a když je teď všechny porovnám, stejně se mi asi nejvíce líbil ten třetí, ale tenhle taky nebyl vůbec špatný. Na Parker jsem byla zvědavá už v předešlých dílech a hrozně moc mě překvapila svou denní rutinou. Ale je to sympaťačka, to bez debat. Co se týče Malcolma, na toho jsem si ze začátku vůbec nemohla zvyknout a říkala jsem si, že se k Parker vůbec nehodí. Ale jak děj postupoval, docela jsem si ho oblíbila, ale mým nejoblíbenějším mužem zůstal Del. Konec se mi moc líbil a rozhodně hodnotím velmi kladně. :)

helenkan
22.11.2014

I tomuhle dílu dávám pět hvězdiček.

vaili
26.09.2014

Tak tady jsem dala o * navíc, ale jen a jen kvůli Malcolmovi, protože ten mi sedl nejvíc :) a konec nebyl tak mooc sladký :)

mariva
17.04.2014

Pohodové, čtivé - jen u Robertsové jsem zvyklá na napínavý, strhující děj a ten v této svatební sérii chybí.

Samira
03.04.2014

Četla jsem nejprve tento díl, takže jsem si totik neužila znalost jednotlivých postav. Knížka není špatná, ale vlastně se tam vůbec nic nestalo. Nebyla tam žádná katerze ani akce. Tedy ta tam byla v podobě svatebního chaosu, ale to svatební téma mě moc nebavilo a hlavně mě iritovaly ty volající nevěsty. Ostatní díly si asi nepřečtu, i když věřím, že třeba díl o Laurel a Delovi bude pěkný. No možná si časem přečtu ten. Bylo to milé čtení, postavy sympatické, hlavně Mal. Ikdyž vyprávění z jeho pohledu bylo víc ženské než mužské. Jen to není kniha, která by mě nějak hlouběji oslovila.

zoja
14.06.2013

Ze svateb se mi už točí hlava. Ovšem ať jsem i pozitivní, Malcom je sympaťák.

kika 13
03.03.2013

Pěkně psaná knížka,dobře se mi četla.

modranka
28.02.2013

Tak, dobre! Pochopila som, že celá séria je pre -násť ročné a autorka sa v nej snaží poučiť mladé čitateľky koľko námahy treba pre organizovanie svadby. Ja po prečítaní všetkých štyroch častí som už svadieb mala plné zuby. Odporúčam, nečítajte celú sériu hneď po sebe, nechajte si priestor na predýchanie. Prvá časť je vhodná pre fotografky, to uznávam, v druhej sa naučíte viazať kytice, tretia je prevoňaná koláčmi a svadobnými tortami a v tejto poslednej nájdete marketing. Celá séria mi pripomínala breviár svadobnej agentúry. Kvôli tomu sa naozaj oplatí prečítať. Inak bol potlačený celý romantický príbeh.

Emmgirl
28.12.2011

Dokonale zakončená série o svatbách, přátelství a horoucí lásce.
Krásný příběh pro všechny romantické duše zasazený do běžného všedního života čtyř kamarádek, bratra jedné z nich a jeho tří dobrých přátel - protějšků onoho Kvartetu, ať už potencionálních či již opravdových. Než se stačili rozkoukat, už se schyluje ke svatbě jedné z nich a dvě další jsou zasnoubené (včetně bratra Parker - hrdinky této knihy - a jedné z jejích nejlepších kamarádek). Je tedy workoholička a detailistka Parker další na řadě?

Podle mě doopravdy vskutku vydaření příběh o lásce, která nezná hranice a překoná snad i překážky zasazené psychikou hluboko uvnitř jednoho z páru.
Pro čtenářky, které zbožňují happy endy za všech okolností čtení jako dělané. A vývoj jejich vztahu, včetně počátečního jiskření, nás nemine.. :)

Mimochodem nejoblíbenější knihy z této série jsou pro mě ''Kouzlo okamžiku'', která pojednává o Laurel a Delovi - bratrovi Parker a právě ''Zákon přitažlivosti'' přímo s Parker a Malcolmem. :-)

LibraryGirl
30.11.2011

Pěkné zakončení svatební série. Ale nejvíc se mi líbil třetí díl, ten je fakt super, ale tenhle se mi také moc líbil.:-)