Koupit knihy

Nora Roberts

J. D. Robb · Sarah Hardesty · Jill March pseudonymy

americká, 1950


Nahrávám...

Nová kniha

Skleněný ostrov

Skleněný ostrov - Nora Roberts

Šest strážců musí putovat do Irska, kde je čeká pátrání po Ledové hvězdě. Nesmrtelný bojovník Doyle zde musí navíc čelit své tragické minulosti. Po boku má archeoložku Ri... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 224 knih

Komentáře (68)

ivana7717
30.12.2021

Od autorky som čítala pomerne veľa kníh, napr. sériu Eva Dallasová. Knihy sú pútavé s jednoduchšou kriminálnou zápletkou, ale keď čitateľ nechce čítať ťažké kriminálky,tak Nora Roberts je dobrá voľba. Škoda, že v slovenčine nie je preložených toľko kníh ako v češtine. Častokrát ich čítam len v elektronickej podobe.

LilluLong
24.03.2021

od autorky mam dost knih ale zatial som neprecitala od nej nic / denne stihnem jednu knihu precitat/,i ked recenzie su fakt dobre.Poradte s ktorou zacat?

helenkan
25.02.2021

Znám tvou minulost dnes objednáno. Těším se. Už mi chybí jen dvě Smrtící svědectví a Smrtící vize. :-)

petulik330
01.01.2021

Překvapuje mě to množství knih, které napsala. Nemůžu o žádné její knize kterou jsem zatím četla říct, že by byla vyloženě špatná. Všechny jsem přečetla do konce a ani jednu jsem neodložila před dočtením.
Tuto autorku můžu doporučit, protože se nezaměřuje jen na jeden žánr.

EvikU.
13.11.2020

Tak Noru Roberts zná asi každý. Opravdu velký počet knih. Některé její knihy jsou malinko slabší, ale většina se mi fakt líbí. Nejradši od ní mám ty spojené s mystičnem a romantikou, pak detektivní, ale vlastně nepohrdnu ani čistě romantickou. Prostě mám autorku ráda a mohu doporučit.

lucie3944
03.08.2020

Jedna z mála autorek, ke které se pravidelně vracím. A je to především serie Smrtící...., která mě baví stále stejně jako na začátku. A taky jediná ze spisovatelek, kde mám konkrétně tuto serii celou v knižní podobě.... Nemusím její knihy o čarodějkách, ale cokoliv s kriminální tematikou je moje.

helenkan
10.06.2020

Autorku velice obdivuji za její nápady a fantasii. Její série Smrtící je naprosto skvělá. Všechny díly jsou napínavé a nutí vás číst dokud nejste na konci. Nikde se neopakuje a to už teď vychází 48. díl Nebezpečné známosti. Jen mě mrzí,že mi chybí pět dílů :-( do doplnění celé série.

FairyD.
19.04.2020

Je to autorka ktorá musí mať neskutočné vedomosti a hlavne fantáziu. Každý príbeh je originálny (a že ich nenapísala malo). Dokonale opisuje prostredie v ktorom sa príbeh má odohrávať, či už je to fantasy, príbehy o láske, triler, detektívka (pri ktorej zisťovanie vraha je niekedy vážne náročné a výsledok mnohokrát prekvapí).... . Dokáže čítateľa vtiahnuť do deja, až sa cíti akoby sa príbeh odohrával priamo pred ním ba dokonca on bol súčasťou príbehu. Opis prostredia, postáv je tak podrobný až si to vieme živo predstaviť. Dialógy,komunikácie, situácie - sú plné pocitov. Často vyvolávajú úsmevy či slzy. Vzbudzujú radosť/smútok, lásku/nenávisť, napätie,zlosť,strach a mnoho iných citov. S hlavnými postavami,s ich osudmi,pri jej charakteristike, sa človek jednoducho musí stotožniť. Má široké spektrum knih, nehovorím iba o žánroch ale knihy: typické oddychovky ba dokonca aj knihy na zamyslenie, takže jednoznačne je z čoho vyberáť a každý si tak príde na svoje.

1