koupit eknihy

Nora Roberts

J. D. Robb, Sarah Hardesty, Jill March (pseudonymy)

americká, 1950koupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Se mnou si nezačínej

Se mnou si nezačínej

Řízením osudu se stane Eva Dallasová svědkem násilné smrti Larindy Marsové, profesionální klevetnice a nebezpečné vyděračky, která výměnou za své mlčení už sedřela z kůže... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Pravá čarodějkaOhnivé poutoBlízko plameneCo přetrvá věkyNebe mé lásky

Komentáře (59)

Přidat komentář
intelektuálka
13. listopadu

Kdysi jsem četla knihy ze série Eva Dallas - a nyní se dívám, že nové tituly jsou dobře hodnocené - tak je znovu zkusím

georginaa
01. listopadu

Smrtící......čtení pro všechny čtenářky co milují Noru Roberts či J.D.Robb. Její příběhy jsou velmi čtivé, nic se neopakuje, vše to mám spád a hlavně série s Evou Dallasovou je nejlepší série vše dob, mám zatím všechny díly co u nás vyšly (45) a pořád se těším na další a další, to mě snad nikdy neomrzí, nemohla by psát i rychleji ???? :-)

Terry11
10. října

Prosím, mohli byste mi poradit - v dile "Smrtici posedlost" se vzpomina na případ, kdy byla dr. MIROVA unesena jakýmsi Palmerem, jenž zároveň vylákal na silvestrovskou oslavu i Evu a obě tam malem zemřely. Byl tento pripad zpracovan, nebo na něj obě jen vzpominaji? Dekuji.

Zuzka296
17. června

Táto autorka vie tak dobre spojiť detektívku a romantiku,(čo sú moje naj žánre), že každú jej knihu čítam a ani neviem ako a už je koniec a ja chcem aby ešte pokračovala....

helenkan
22.07.2017

Píše krásné romantické příběhy. A poslední dobou jsem si také oblíbila sérii Smrtící,kterou píše pod pseudonymem J.D.Robb. Skvělé čtení.

1825
27.05.2017

Prosim , ktera knizka navazuje tak trosku na serii: gallagherova-hospoda??

bekule
09.05.2017

Zatím čtu jen J.D.Robb - Smrtící sérii a náležitě si ji vychutnávám takže jsem si povolila maximálně 2 knihy za měsíc a snažím se číst co nejpomaleji.

Šerďa2012
17.03.2017

Moje oblíbená spisovatelka. Jako Nora Roberts píše úžasné příběhy. Ale zbožňuji ji jako J.D. Robb. Její detektivky mají spád, zajímavé zápletky, humor. Čtou se jedním dechem. Nadchla mě.

Sargarepa
15.03.2017

moje top spisovatelka až tady jsem zjistila kolik knih ještě nemám přečtených budu na tom muset zapracovat čte se sama takže to půjde lehce :-)

angelbooks
30.12.2016

Myslela jsem, že krom J. Garwoodové a A. Quick už si nenajdu žádnou oblíbenou autorky románů. Přečetla jsem od N. Roberts už dost románů na to, abych mohla říct, že tato autorka patří do mé TOP 5 autorek románů.
Vždycky se na její knihy moc těším :).

emma24
17.07.2016

Abych pravdu řekla, tak zpočátku jsem její knihy hltala, ale časem se mi to všechno nějak slévalo, takže nehodnotím, protože už nevím, které knihy to byly. To jsou pohádky pro dospělé i když uznávám, že některé situace jsou tam obdobné, které jsem sama prožila, ale to je všechno.

Luccy78
30.06.2016

Nora Roberts patří k nejplodnějším a nejčtenějším autorkám romantické literatury na světě a taky si u čtenářek získala mimořádnou oblibu. V jejích knihách nechybí přesvědčivé a neotřelé zápletky stejně jako záhady, napětí a psychologické momenty. Jak Nora přiznává, právě romance a romantické napětí vždy byly a jsou její tvůrčí doménou a ani v budoucnu se nehodlá věnovat jinému literárnímu žánru. Nosí v hlavě tolik námětů, že je ani do svých sto dvaceti let nestačí všechny napsat. Říká, že miluje atmosféru psaní, kdy je natolik uchvácena příběhem a postavami, že prostě nemůže přestat. "To je důvod, proč je psaní pro mě lehké. Prostě se musím dozvědět, co se stane dál!"

Audreyh
24.05.2016

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Musím ale říct, že ty novější knížky s vraždou a happy endem se nedají srovnat se staršími kousky. Nora dokáže krásně popsat prostředí, charaktery a příběhy bývají originální. Nejoblíbenější knihy - Nebe mé lásky a Zkouška důvěry. Uplně se v těch horách vidím ...

Helena Lacková
07.04.2016

Zrození - krásná pohádka o třech sestrách

jeannote
26.10.2015

Autorku jsem si velmi oblíbila, její série Bratři Quinnové, Inn BoonsBoro, Tři klíče nebo Zrození se mi velmi líbily, ale co mě úplně nadchlo, tak série Smrtící, mám přečteno od 1. do 27.dílu a teď začínám 29.díl - a zde je ta chybička, prosím Vás vyšel 28.díl a pod jakým názvem? lze ho někde sehnat?

Suza
12.08.2015

Od autorky čtu hlavně její romantické série (několik jich má mamka, několik já), myslím že kromě Snové máme až do Písně sedmi všechny, které vycházely u Alpressu. Mám ráda její vtipné dialogy a špičkování mezi přáteli a sourozenci i její styl psaní. Bohužel tím, že knihy seká jak Baťa cvičky, se dost vytrácí originalita,takže příště spolehnu na městskou knihovnu

TaLu
08.07.2015

Tuto autorku jsem objevila už před lety. Přečetla jsem od ní mnoho knih a téměř vždy se velmi dobře bavila.
V posledním čase jsem objevila sérii s hrdinkou Evou Dallasovou a opravdu se mi čte velmi dobře. Přijde mi, že při psaní těchto thrillerů z mírné budoucnosti se baví i sama autorka.
Ovšem pozor - pokud máte raději romantiku, vyberte si z knih, které nepsala pod pseudonymem J.D. Robb.
Právě u této autorky jsem si uvědomila, jak je dobré, když píše úplně odlišný žánr, že zvolila i jiný pseudonym.
Doufám, že ji bude psaní bavit i nadále a napíše nám ještě mnoho smrtících zápletek, musí mít úžasnou fantazii, protože se u této obsažné série nikdy nenudím.

janeausten
02.04.2015

V smrtící sérii nadskakuji při každém použitém jazykovém klišé a přeskakuji erotické scény (nejsem prudérní, jen mi to prostě přijde komické a zdržuje to děj). Přesto mám přečteno všechno, co u nás vyšlo kromě posledních 4 dílů a k těm se propracovávám. Jako když jíte nějaké jídlo, o kterém víte, že nezdravé a z nic moc surovin, ale přesto se po tom můžete umlátit. Jako sci-fi je to úsměvné, ale zdá se mi, že to může být problém překladu. Když mohou být ajťáci označeni za elektronikáře... Mohlo by být i hůř - že by je překladatel označil za počítačovníky. :-D. Ovšem vesmír si autorka představuje jako Mánička svatební noc. Přes tu velkou spoustu výhrad se dost dobře bavím. Žádná literatura, ale jako čtivo k odreagování je to světové.

Mocharka
07.10.2014

Od této autorky přečtu vše co mají u nás v knihovně.Je to pohodovka u které si odpočinu po každodením kolotoči v práci a doma.Mám ji ráda.

christian gray
02.10.2014

Co jsem od Nory četla vždycky to bylo velmi dobré. Ještě se nestalo abych odložila nějakou její knihu a řekla to se nedalo číst. Má velmi příjemné psaní. Moje maminka její knížky hlavně"SMRTÍCÍ" doslova hltá.

Terry11
09.09.2014

Sice jsem od Nory četla dvě knihy, které se netýkaly Evy Dallas, ale ty mě nijak nezaujaly, natož nadchly, zatímco těchto skorosci-fi erotických detektivek jsem zhltla už skoro sedm. No, taky se domnívám, že jsem optimální čtenář, protože do konce příběhu netuším, kdo je vrah, baví mě sledovat vztah Evy a Rourka a vtipné dialogy s Peabodyovou. Také postupné odkrývání traumat z dětství obou hlavních postav je zajímavé. Mám za to, že Roberts musela načerpat spoustu informací z různých oborů, aby uspěla i jako autorka neotřelých a netradičních kriminálních případů. Pro mne je to velmi zábavná oddechová záležitost. Navíc jsem také pochopila, proč se Sylvia Day (Nezkrotná,atd) tolik o této spisovatelce zmiňovala. Její Eva a Gideon mají s Evou a Rourkem hodně společného.

smilly
18.08.2014

No tak se přiznejte, milánci, co tu hejtuje na madam Noru, kdo ji četl, he?! Já osobně oceňuji její brilantní styl, v lyrických pasážích je lyrická, v akčních částech je akční, v cituplných situacích je citlivá, prostě jí to šlape. Pravda, nebylo tomu tak vždy, v začátcích mnohdy tápala, dávala dohromady nehodící se dvojice a rozváděla lidi, co spolu měli být navždy, ale poučila se a nyní souhra jejích prstů a klávesnice plodí jeden diamant za druhým, mno. Já osobně mám nejraději její knihu Vyvržená na pobřeží, kde popisuje osudy doktorky Barbry Nardiové, která se vydá se svým manžou na moře, bohužel ztroskotají a zachrání se pouze ona. Moře ji vyvrhne jako perlu za jasné noci na písečnou pláž, kde ji objeví švarný plavčík Mitch. Barbra bohužel ztratila paměť, tak si nepamatuje posledních patnáct let svého života, má z toho deprese a zabije se. Thats all.

Aracely
02.08.2014

Zbožňuju tuhle autorku. Je má nejoblíbenější spisovatelka a vždy si v knihovně půjčím něco od ní občas i koupím :-)
Komu se její knihy nelíbí,tak je nemusí přece číst a může si nechat své hloupé komentáře od cesty...
Píše i pod pseudonymem sérii detektivek pod jménem J. D. Robb a ty jsou někdy drsné a napínavé. Píše hodně trilogie, nejvíc se mi líbí Zrozená z ohně :-) a taky se mi líbí když se hlavní hrdinové nesnášejí :-)
Určitě doporučuju si od ní něco přečíst ,popřípadě se mrknout nejdřív na recenze...

pobijecmuch
23.07.2014

Typická americká žena v domácnosti, která neví co s volnou chvílí a proto to zkusila v brakové červené literatuře. Kdyby byla mladší a začala psát později, tak by její romány byly určitě o zamilovaných upírech.

kotasbk
16.05.2014

braková autorka...

Kačka99
24.04.2014

Autorka skvělých oddechovek, ačkoli mi některé knížky připadají vzájemně dost podobné a některé pasáže pak přeskakuji. Přesto píše svižně, hezky, příjemným slohem a její romány si vždy ráda přečtu.

Lucka D.
17.04.2014

Tato autorka se mi čte velmi dobře, nejvíce však oceňuji sérii o Dallasové, přijde mi nejpovedenější, a to i přesto, že mi trochu vadí ten "nádech scifi" - virtuální realita, identifikátory, létající auta... trochu mi to přípomíná Pátý element... Ale jinak Robertsová píše čtive, jsou to oddechovky. Jen někdy mám pocit, že se maličko opakuje, ale při takovém mnozství vydaných titulů to asi není zas taková vada.

eliskai
10.02.2014

Autorka píše strašně chytlavě.Nejvíc se mí líbil svatební quartet.Ty jsem četla jedním dechem.Taky příběhy s duchy byly velmi dobré.I příběhy Evy Dallasové byly dobře napsané,ale nejsem moc na tu budoucnost.

koki.veru
04.02.2014

Úžasná a moje nejoblíbenější autorka. Její knížky jsou plné lásky, romantiky a štěstí, ale i neštěstí, zla, strachu a někdy i smrti. Její kniha dokážou zatáhnout do děje hned po několika stránek. Píše jak samostatné knížky, tak i různé série. Moje nejoblíbenější série od této autorky jsou Tři klíče, Svatební quartet nebo Píseň sedmi.

Modrasek15
24.01.2014

Autorka mnoha talentů. Takto hodnotím Noru Roberts, protože píše romantiku, humor, detektivky, ale dokonce mají její knihy prvky fantasy i historie. Moc se mi líbila kniha Žhavý led, protože právě tady se objevilo hodně humoru i akce.