Bouřlivý příliv

Druhá kniha série Bratři Quinnové.

Starostlivý Ethan se snaží vybudovat prosperující podnik, aby pomohl zajistit novou rodinu. Pod jeho zdánlivě klidným zevnějškem ale dřímá tíživá minulost týraného chlapce. Kvůli Sethovi i ženě, kterou vždycky miloval, se pokouší ji překonat.

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2437/bourlivy-priliv-U8Q-2437.jpg 4.3235

Bratři Quinnové 2.

Vydáno, Alpress

Rising tides, 1998

Kniha Bouřlivý příliv

lusitta05

Bolo to dobré, bavilo ma to od začiatku do konca. Ethan mi tou pomalosťou a tvrdohlavosťou išiel na nervy, ale tak to malo byť. :)

Dellphi
11.09.2020

Tak tenhle díl mně chytil za srdce. Rozhodně lepší než první díl (a i ten se mi líbil), ale tenhle byl tak nějak lepší a dojemnější.

jinbr
31.07.2020

Bože, Ethan... Je to možná trochu klišé, myslet si, že je s člověkem něco špatně podle toho, jak se zachovali rodiče. Ale velmi často si lidé myslí, resp. jsou přesvědčeni o takových bludech, že mě to nepřekvapuje. V této sérii se mi líbí a ta hlavní příběhová linka Setha, která se s každým dílem posouvá dál.

georginaa
02.06.2020

Druhý díl měl stejné silné emoce jako to bylo u prvního dílu. člověk se popasuje s různými situacemi a záleží jak z toho všeho vyvázne. Vše hlavně záleží na okolí a lidech co jsou nejblíže. Velká rodina ač má každodenní problémy, vždy je to nejlepší co člověk může mít.

Kudík
20.04.2020

Ethan byl sice hlavním hrdinou tohoto dílu, a to vč. jeho dlouho milované ženy (která byla po prvním díle jasná), ale kdo bodoval nejvíc, byla Anna. Bez ní by to asi tak rychle nedopadlo. A stále nechápu, jak je možné, že se některé "matky" mohou tak chovat ke svým dětem. :(

haWranka
31.03.2020

Pro mě o hodně hezčí než první díl. Oba hlavní hrdinové jsou neskutečně milí. U knihy jsem se zasmála, ale i si poplakala. Těším se na pokračování!

petraj30
14.02.2020

Krásný, silný a velmi emotivní příběh.
Velké drama se zatím odehrává pouze mezi hlavními aktéry, kteří si nevědí rady s vlastním životem - chci tě, ale nemůžu tě chtít.....miluji tě, ale nemůžu tě milovat. No ještě že tam mají svého strážného anděla. Bez něj by to opravdu nešlo:-)
Je to zatím taková oddechová pohádka, ale pořád čekám na to velké "něco", tak snad se dočkám teď v příštím díle a bude trošku víc rozvedené a nejen vysvětleno na několika málo řádcích. Vývoj děje podle mě opravdu slibuje něco velkého, tak doufám, že se dočkám. Ale zatím se to všechno moc pěkně vyvíjí:-)

munka
20.02.2019

Ďalší syn, ďalší príbeh. Dozvedáme sa o Ethanovej minulosti, ale Roberts nezabúda ani na ostatných bratov. Výchova Stelly a Reya prináša ovocie. Už sa teším na ďalší diel.