Tichý přístav

Tichý přístav https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2439/mid_tichy-pristav-L0A-2439.jpg 4 246 27

Bratři Quinnové série

Třetí kniha série Bratři Quinnové. Phillip se vždy soustřeďoval jen na svou kariéru. Příchod osvojeného malého Setha, původně opuštěného chlapce, znamenal veliký zásah do Phillipových plánů, ale hlavní hrdina postupem času k chlapci nachází citový vztah. Srůstání nové rodiny je nepříjemně narušeno příchodem neznámé ženy, která chce ve městě napsat knihu. Ve skutečnosti se její zájem soustředí právě na Setha. Záhadná doktorka skrývá tajemství, které může chlapcův nalezený domov vážně poškodit...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Inner Harbor , 1999

Kanimůra2
06.01.2023 4 z 5

Kdo četl první a druhý díl, nebude zklamán. Ani další díl neztratil nic z předešlého. Splňuje všechno, co dané téma nabízí

lusitta05
06.01.2021 5 z 5

Toto bolo dobré, až dojímavé. Veľmi ma pobavila scéna po chlapčenskej oslave, to nemalo chybu. Rodinné príbehy, to môžem, veľmi ma to bavilo.

Dellphi
14.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Zase super. I když mě Sybill ze začátku trochu štvala, přece nemohla být tak hloupá a nepoznat jaká je doopravdy její sestra…. Natož aby neviděla, jak se má Seth u Quinnů dobře. Ale až se vše okolo ní vysvětlilo, tak jsem pochopila, jak moc nešťastná byla (jak se jí po něm stýskalo)… Bylo to hezké, dojemné a moc dobře se to četlo. Zatím u mě vede díl s Ethanem, pak s Phillipem… No jdu na poslední díl tak uvidím, který díl bude následovat. Zda byl lepší Cam či Seth…

jinbr
31.07.2020 5 z 5

Phillip jak leze po stěně do hotelového pokoje, to je hezká představa. V mnohém vtipné, opět sonda do psychiky a dynamiky rodinným vztahů. Těším se i na poslední díl

Kudík
21.04.2020 5 z 5

Tento díl je o dalším z Quinnů, a to o Phillipovi. Vyjasní se zde i hodně okolo Setha.
Ohledně "neznámé spisovatelky" mi chvilku trvalo, pochopit její pohnutky, ale závěr docela zachránila. Opět velmi čtivé.

petraj30
17.02.2020 5 z 5

Byl to sice slabší příběh než ty ostatní, ale zas takový razantní rozdíl to není. Konečně byly uzavřeny všechny tahanice kolem Setha (tedy doufám) a může dál žít beze strachu se svojí milující rodinou. Příští díl patří jen jemu, tak doufám, že si ho vychutnám, jako ty předešlé.
K Sybill jsem zaujala nevraživý postoj, který polevil v poslední třetině, a to proto, že jsem se dozvěděla, že taky neměla lehké dětství. Člověk to potom vidí všechno jinak. A jak už jsem psala minule, všechny Quinny miluju.
Možné SPOILERY:
Nedokázala jsem pochopit Sybill. Má vystudovanou psychologii a kdovíco ještě a nepozná pravdu bijící do očí. A to ani nepřihlédla k tomu, jak ji Glorie využívala jen kvůli penězům. Nepochopila jsem, proč tak trvala na tom, aby dali Setha do péče Glorie jen protože je jeho matka - v tomto případě "žena, která jej porodila." Ještěže už má Seth na chvíli pokoj.

munka
21.02.2019 4 z 5

Príbeh bratov pokračuje. Trochu slabší diel oproti predchádzajúcim, ale splnil svoju úlohu v sérií. Dozvedela som sa ako to je so Sethom, či si nájde Phil svoju osudovú ženu, ale pribudli aj ďalšie postavy. Skvelá séria. Teším sa na Setha.

Skalara
15.11.2018 4 z 5

Celá tato série je skvělá. Tento třetí díl mi přijde slabší, jak ostatní z této série. Ale čte se to jedna báseň.

jitka7
29.06.2018 4 z 5

Pro mě bohužel nejslabší kniha. Přesto je stejně všechny žeru. Líbí se mi, jak jsou všechny díly protkané. Nejde jen o hlavní postavy, ale jsou tam pořád i ty vedlejší. A celý ten blázinec kolem jejich rodiny je kouzelný.

Kubitka
19.06.2018

Sháním má někdo???

cukrovka
17.03.2018 5 z 5

Příjemné čtení. Jsem ráda za propojenost s předešlými díly. Každý Quinn se potkal s nějakým zlem a týráním, ale díky skvělým lidem jim bylo umožněno dospět v osobnosti které dokáží pomáhat dál.

moudivlacek
25.10.2017 5 z 5

Tato série je prostě skvělá, díl od dílu je čím dál lepší. A hlavně se mi líbí opravdová propojenost s minulými hrdiny a pokračování společného života.
Phil má rovněž za sebou temnou minulost a konečně se zde vysvětlí i Rayův vztah k Sethovi. A dokonce Phil i tajemná osoba dospějí ke svému štěstí.
Komu to rozhodně nevychází, je Sethova matka. Ale dle mého si toto označení vůbec nezaslouží. A jsem hrozně ráda, že všichni dobří se spolčili a spolu zachránili Setha před tou zrůdou.
Jsem zvědavá na další díl. Rozhodně už teď doporučuji celou sérii.

xindl007
29.09.2017 4 z 5

Nora mě nezlame. Její vícedílné ságy mám ráda. I když je ten scénář více či méně stejný, mění se prostředí, mění se lidé, jejich povolání a povahy , a pokaždé čtu na jeden zátah.

Jessybelle
29.07.2016 5 z 5

Super kniha,i když první díl byl lepší. Sybill mě zaujala a nakonec se pěkně vybarvila. Kniha k oddechu a odpočinku, těším se na další díl, škoda že je poslední.

Makyt
11.05.2016 5 z 5

Další strhující osud chlapce, který se s podporou těch pravých lidí dostal zpátky "na druhou stranu"... na tu správnou. Příběh o týrání doplněný pohádkou o lásce, odpuštění a přátelství (i mezi rodinou nerodinou). Vím, že další díl je o Sethovi, ale co třeba díl o Aubrey a nebo naopak o Rayovi a Stelle a jak to vlastně všechno začalo. Pokud to tedy není v Pasti na dobrodruha, kterou nemůžu sehnat... :-/

jarkaska
03.12.2015 5 z 5

Kniha , která se četla jedním dechem Už se těším na poslední díl série.

helenkan
18.09.2015 5 z 5

Přečetla jsem dva díly z téhle série.Líbily se mi oba.Konečně vím,jak to vlastně bylo se Sethem.

TaLu
08.07.2015 4 z 5

Další kniha ze série. První dvě knihy mne dokázaly mnohem lehčeji vtáhnout do děje. Ale já mám navazující knihy ráda a právě tato série se podle mne autorce opravdu povedla. Tak jen o hvězdičku méně.

debe
31.07.2014 3 z 5

No já budu trochu kritizovat a předem se omlouvám, ke knize jsem se dostala ze zoufalství - tedy byla vypůjčená a i když jsem předchozí díl hodnotila vcelku příznivě, tak tady autorka trochu přestřelila s tím vším patosem. Lezlo mi na nervy, jak všichni okamžitě ví, jak se k druhému zachovat, pokud se zatváří tak či onak a hned je všem jasné, jak se ten druhý cítí a čím vším si prošel.... A ta náhlá a dokonalá změna v prince... no nevím. Každý si občas rád zasní, ale tady té cukrové vaty bylo trochu příliš...

vlastus52
27.04.2014 5 z 5

Knížka se mi líbila, jako všechny v sérii. Moc dobře se četla

Nora Roberts
americká, 1950