Past na dobrodruha

Divoký automobilový závodník Cameron Q. se vrací do rodného města jen proto, aby navštívil svého otce v nemocnici. Jeho život se zásadně změní. Otec umírá a před jeho smrtí mu musí synové slíbit, že se postarají o Setha, malého chlapce. Všichni se musí naučit spolu vyjít, vše zhoršuje i podezření, že by Seth mohl být opravdovým Quinem. Bratři založí rodinný podnik na výrobu lodí. Ale hlavně vytvoří opravdovou rodinu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2436/past-na-dobrodruha-7td-2436.jpg 4.4250

Bratři Quinnové 1.

Vydáno, Alpress

Sea Swept, 1998

Kniha Past na dobrodruha

jinbr

Jo, tohle bylo super. Často jsem se nasmála. Hezké čtení, oddechové a ne tak přeslazené

georginaa

Přes různé povahové rozdíly se přeci jenom bratři dokázali shodnout. Bavilo mě špičkování a jak vlastně přijali Setha. Jejich vlastní životy jak se zamilují a každý do vztahu dává vše. Moc povedená série.

Kudík

Pěkné, vtipné, a i smutné současně. Bratři byli super. Těším se po Cameronovi i na ostatní. Drtí mě, že takové dětství není jen fikce.

haWranka

Já mám knihy od Nory Roberts ráda. Ovšem tady nemůžu hodnotit výš. I když námět mě opravdu zaujal, nějak mi byli hlavní hrdinové protivní (ne tedy bratři, proto doufám, že další díly se mi budou líbit víc). Pořád se hádali o nesmyslech. Navíc nemám v knihách moc ráda nadpřirozeno a tady mi překáželo a připadalo mi úplně navíc.

petraj30

Nádherný příběh, který chytne za srdce každého romantika. Můžu se těšit ještě na 3 díly, kde bude určitě více napětí. Tohle bylo zatím jen takové lehké odstartování, ale na to pravé drama si ještě počkáme.
Do všech bratrů jsem se zamilovala a moc se těším na jejich partnerky a jejich příběhy. Myslím, že každý, kdo přečetl tento díl tuší jak dopadne díl s Ethanem - tedy alespoň v to doufám, že tak dopadne :-)
Možné SPOILRY:
Četla jsem hodně knih, kde byli hrdinové nějak zneužíváni. Tady bych řekla, že to dostalo zase jinou hloubku, takže si představuji pro mě nepředstavitelné ve větší míře.
Byla jsem opravdu uchvácená (i přesto ostatní) a moc se těším na další díly. Mohu jedině doporučit

KnihomolkaKatka

Úžasná knížka. Myslím, že mám novou oblíbenou autorku. Všem doporučuju. Nemám dalších slov. :)

sofie92
21.07.2019

Jednu hvězdu ubiram za ,,tyrane děti"

munka
18.02.2019

Pekný príbeh, aj som sa zasmiala, aj mi slzička vypadla. Doporučujem.

Pád
Pád