Past na dobrodruha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Divoký automobilový závodník Cameron Q. se vrací do rodného města jen proto, aby navštívil svého otce v nemocnici. Jeho život se zásadně změní. Otec umírá a před jeho smrtí mu musí synové slíbit, že se postarají o Setha, malého chlapce. Všichni se musí naučit spolu vyjít, vše zhoršuje i podezření, že by Seth mohl být opravdovým Quinem. Bratři založí rodinný podnik na výrobu lodí. Ale hlavně vytvoří opravdovou rodinu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2436/big_past-na-dobrodruha-7td-2436.jpg 4.4285
Série:

Bratři Quinnové 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Sea Swept, 1998


více info...
Nahrávám...

Komentáře (40)

Kniha Past na dobrodruha

pip11
29. března

Příběh tří bratrů, kteří dostanou na starost výchovu malého Setha, nového adoptivního sourozence. První díl byl moc fajn, těším se na pokračování.

Kanimůra2
05.12.2022

Kniha mě potěšila. Je lehká, nenáročná, zamilovaná a oddechová. Ve vztahu k nejmladšímu z bratrů i lehce dojemná. Pro tyhle smutné a mlhavé dny ideální čtení.


bekule
18.07.2022

Toto je moje první kniha Nory Roberts ve které autorka vypráví knihu z pohledu hlavní mužské postavy a povedlo se jí to skvěle. Zatím se to jeví jako začátek velmi povedené série, už první díl mě chytil.

Aquagirl
27.03.2022

Další z knížek, ke kterým jsem se vrátila po dlouhé době. A znovu jsem se ujistila, proč mám tuhle autorku tak ráda. Na rozdíl od několika jejích "míň podařených" knih tohle nebylo přehnané klišé, a přitom jsem si užila krásnou romantiku. Bratři byli všichni moc fajn, příběh byl vtipný a zajímavý, jsem spokojená a určitě se podívám i na další díly.
Tohle se Noře Roberts povedlo!

caldap
03.09.2021

Pěkný příběh, zajímavé téma. Oddechová kniha.

katkaq
21.04.2021

Moc hezky napsané. V pozadí je velmi závažné téma týkající se dětí a to příběhu propůjčuje jistou hloubku a temnotu. Nejsem si úplně jistá, zda byly ty nadpřirozené prvky nutné. Zvlášť když mám dojem, že nebyly nijak důležité pro linku příběhu. Na druhou stranu chápu, že autorka nám chtěla představit postavu, která v životech všech bratrů hrála tak velkou roli.

lusitta05
03.01.2021

Aj mne a to páčilo, skvele som si to užila. Už sa teším na ďalšieho brata.

jinbr
31.07.2020

Jo, tohle bylo super. Často jsem se nasmála. Hezké čtení, oddechové a ne tak přeslazené

1