Past na dobrodruha

Divoký automobilový závodník Cameron Q. se vrací do rodného města jen proto, aby navštívil svého otce v nemocnici. Jeho život se zásadně změní. Otec umírá a před jeho smrtí mu musí synové slíbit, že se postarají o Setha, malého chlapce. Všichni se musí naučit spolu vyjít, vše zhoršuje i podezření, že by Seth mohl být opravdovým Quinem. Bratři založí rodinný podnik na výrobu lodí. Ale hlavně vytvoří opravdovou rodinu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2436/big_past-na-dobrodruha-7td-2436.jpg 4.4266

Bratři Quinnové 1.

Vydáno: , Alpress

Sea Swept, 1998

Kniha Past na dobrodruha

caldap
03.09.2021

Pěkný příběh, zajímavé téma. Oddechová kniha.

katkaq
21.04.2021

Moc hezky napsané. V pozadí je velmi závažné téma týkající se dětí a to příběhu propůjčuje jistou hloubku a temnotu. Nejsem si úplně jistá, zda byly ty nadpřirozené prvky nutné. Zvlášť když mám dojem, že nebyly nijak důležité pro linku příběhu. Na druhou stranu chápu, že autorka nám chtěla představit postavu, která v životech všech bratrů hrála tak velkou roli.

lusitta05
03.01.2021

Aj mne a to páčilo, skvele som si to užila. Už sa teším na ďalšieho brata.

jinbr
31.07.2020

Jo, tohle bylo super. Často jsem se nasmála. Hezké čtení, oddechové a ne tak přeslazené

georginaa
02.06.2020

Přes různé povahové rozdíly se přeci jenom bratři dokázali shodnout. Bavilo mě špičkování a jak vlastně přijali Setha. Jejich vlastní životy jak se zamilují a každý do vztahu dává vše. Moc povedená série.

Kudík
20.04.2020

Pěkné, vtipné, a i smutné současně. Bratři byli super. Těším se po Cameronovi i na ostatní. Drtí mě, že takové dětství není jen fikce.

haWranka
31.03.2020

Já mám knihy od Nory Roberts ráda. Ovšem tady nemůžu hodnotit výš. I když námět mě opravdu zaujal, nějak mi byli hlavní hrdinové protivní (ne tedy bratři, proto doufám, že další díly se mi budou líbit víc). Pořád se hádali o nesmyslech. Navíc nemám v knihách moc ráda nadpřirozeno a tady mi překáželo a připadalo mi úplně navíc.

petraj30
13.02.2020

Nádherný příběh, který chytne za srdce každého romantika. Můžu se těšit ještě na 3 díly, kde bude určitě více napětí. Tohle bylo zatím jen takové lehké odstartování, ale na to pravé drama si ještě počkáme.
Do všech bratrů jsem se zamilovala a moc se těším na jejich partnerky a jejich příběhy. Myslím, že každý, kdo přečetl tento díl tuší jak dopadne díl s Ethanem - tedy alespoň v to doufám, že tak dopadne :-)
Možné SPOILRY:
Četla jsem hodně knih, kde byli hrdinové nějak zneužíváni. Tady bych řekla, že to dostalo zase jinou hloubku, takže si představuji pro mě nepředstavitelné ve větší míře.
Byla jsem opravdu uchvácená (i přesto ostatní) a moc se těším na další díly. Mohu jedině doporučit