Tanec větru

Na ostrůvek u pobřeží Atlantiku přijíždí křehká Nell. Hledá zde úkryt před svým násilnickým mužem. Po zinscenované autonehodě a pod falešným jménem doufá, že na ostrově Tří sester začne nový život. Panickou hrůzu z bývalého manžela jí pomáhají překonat přátelství s Miou a náklonnost k místnímu šerifovi Zackovi. Je možné, aby se Nell opravdu sblížila s tímto sympatickým mužem, když překročila zákon a tají svou pravou identitu? Avšak své tajemství nemá jen Nell......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1076/tanec-vetru-1076.jpg 4.3233

Ostrov tří sester 1.

Vydáno: , Alpress

Dance Upon the Air, 2001

Kniha Tanec větru

Laf

Kniha nezklamala. Je krásně a čtivě napsaná. Bylo pro mne těžké se vůbec odtrhnout. Sice se dalo předvídat, že manžel Nell se ukáže, ale líbilo se mi, že autorka nechávala čtenáře čekat v napětí, kdy konečně se tak stane a objeví se na scéně. Skvěle vymyšlené. Vřele doporučuji :)

katkaq
20.04.2021

Robertsová tyhle romantické série umí. U každé ze sérií je něco nového. Tentokrát vsadila na téma magie. Nepovažuji tuhle sérii za její nejlepší, ale tahle kniha se dotkla mojí duše. Jednou bych také ráda měla malý domeček a vaření také miluji. Jinak děj byl zajímavý a kniha příjemně plynula.

Kudík
04.03.2021

Ostrov Tří sester (Vítr, Země a Oheň), na kterém se sejdou jejich prapotomci, a to Nell (Helen), Ripley a Mia. Každá má svůj vlastní příběh s tím, že Nell utíká předstíráním své smrti před manželem. Seznámí se zde se šerifem Zackem, který je vážně sympaťák. :) Musím přiznat, že tady mi magie nevadila, možná naopak.

pip11
21.02.2021

Nell utíká před svým šíleným manželem a osud ji zavede na ostrov Tří sester. Zde nalezne nejen klidné útočiště a nové přátele, ale mnohem více. Velmi pěkný a vydařený příběh s nádechem magie. Četlo se to skoro samo, bylo to pohodové a zároveň napínavé čtení. A teď honem na druhý díl :)

georginaa
17.11.2020

První díl byl akčnější a zajímavý příběh, kromě té magie, ta by tam nemusela být. Dalo se to přečíst a též se k této knize vracet nebudu.

ElessaRiverbow
29.07.2020

Něco podobného jsem už četla, takže jsem tak nějak tušila, co bude děj obsahovat. I přesto to byl velmi čtivý a zajímavý příběh, jen ta magie mi tam moc nepasovala. Už mám z knihovny půjčený další díl a těším se na pokračování. Jako oddechovku na pár dní doporučuji.

Simi
16.07.2020

Sérii jsem na dovolené přečetla jedním dechem. Moc jsem chtěla vědět, jak to s čarodějkami a ostrovem dopadne. Autorka si libuje v “trojčlenkách” a i hlavní hrdinky Nell, Ripley a Mia příjemně připomínají sestry Mercyerovi z Nebe mé lásky. První díl u mne jednoznačně zabodoval. Má v sobě očekávané napěti, lásku, ale i běznou domáckost. Jen se cítím hrozně neohrabaná .... jak Nell je při pečení a vaření výkonná. Druhý díl se týká Ripley, tam to neni o mňamkách, ale o fyzičnu až fyzikálnu. Její ukvapenost byla občas na ránu, ale kdo by si na zástupkyni šerifa troufl? A finále se týkalo poslední, nejsilnější, elegantní a krásné čarodějky Mii. Na můj vkus je trojka moc překombinovaná, že finále sice graduje, ale .... ?? jak že to vlastně nakonec bylo?? A dávám hvězdy vždy o jednu míň. Ale, dámy, co Vám budu psát. V každém díle je ten pravý a vhodný MUŽ pro tu pravou čaroděku. A nejenom oni krásný, kouzlem vzniklý ostrov zlu nedají.

caldap
25.12.2019

Knihy od této spisovatelky se čtou jedním dechem. Tato kniha není výjimkou. Opět příběh o týrané manželce, jejím útěku a začátku nového života neměl chybu. Všem doporučuji.