Tanec větru

Na ostrůvek u pobřeží Atlantiku přijíždí křehká Nell. Hledá zde úkryt před svým násilnickým mužem. Po zinscenované autonehodě a pod falešným jménem doufá, že na ostrově Tří sester začne nový život. Panickou hrůzu z bývalého manžela jí pomáhají překonat přátelství s Miou a náklonnost k místnímu šerifovi Zackovi. Je mož... celý text

Na ostrůvek u pobřeží Atlantiku přijíždí křehká Nell. Hledá zde úkryt před svým násilnickým mužem. Po zinscenované autonehodě a pod falešným jménem doufá, že na ostrově Tří sester začne nový život. Panickou hrůzu z bývalého manžela jí pomáhají překonat přátelství s Miou a náklonnost k místnímu šerifovi Zackovi. Je možné, aby se Nell opravdu sblížila s tímto sympatickým mužem, když překročila zákon a tají svou pravou identitu? Avšak své tajemství nemá jen Nell... méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1076/tanec-vetru-1076.jpg 4.3171
Série:

Ostrov tří sester (1.)

Originální název:

Dance Upon the Air (2001)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Alpress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (23)

Přidat komentář
ela2710
16. srpna

Dočítané...také trošku oddychové romantické čítanie....hoci ja musím priznať, že ten štýl akým píše Robertsová sa mi nepáči...dočítam sériu, ale nečíta sa mi to tak rýchlo ako knihy iných spisovateľov, niekedy sa musím pár riadkov vrátiť naspäť, pretože ma to nevtiahne do deja tak, aby som sa sústredila len na text...čítala som od nej aj sériu svadobnej agentúry a tá sa mi teda páčila o dosť viac.

EvikU.
06. dubna

Mnohdy jsem se fakt bála a to mám ráda. Super kniha. Přišlo mi zajímavý, že byla Nell tak trochu čarodějka a měla zvláštní schopnost a její dvě sestry zase jinou schopnost.

alzbeta4340
27. ledna

Povedená nepřeslazená romance z prostředí ostrova. Škoda těch nadpřirozených prvků, příběh by se bez nich klidně obešel. I přes to se mi kniha líbila, určitě si přečtu i další díly trilogie.

moudivlacek
18.11.2016

Já sice moc scifi nemusím, ale toto byl podařený příběh. A kdo nesnáší tajemno a nadpřirozeno, tak prostě čtěte příběh mladé ženy, která je nucena utéci před vlastní minulostí, aby přežila, dostane se na ostrov, najde lásku, ale právě díky minulosti se bojí oddat dalšímu muži zcela. Nakonec mu začne věřit a bojovat s minulostí, ale ta ji dožene a málem zahubí. Naštěstí jsou tu lidé, kterým na ni záleží a jsou ochotni dát za ni i život, ...
A hned máte velmi reálný příběh, dokonce takový, kterých - bohužel - je ještě plno kolem nás.

vlkcz
22.09.2016

Moc hezky se to četlo. Docela jsem zvědav na příběhy dalších dvou "sester". Jen se trochu bojím, aby to nebylo moc podle jednoho schématu.
A nevadil mi ani ten rychlý a předvídatelný závěr, protože není až tak důležitý. Důležitější mi v tom příběhu přijde odvaha nacházet sám sebe a překonávat limity, které člověku staví okolnosti i jeho vlastní zvyky.

ovpana
04.08.2015

Příjemné počtení na dlouhé večery

lifeoptimist
05.05.2015

sice takový trošku malý sci-fi, ale nevadilo to, alespoň troška obměna, jsem zvědavá na další díl, jak se to vyvine

Modrásek16
17.04.2015

Hezká kniha. Romantika, napětí, tajemno... fakt dobrá oddechovka.

zuzi1162
25.11.2014

Tahle trilogie se mi líbila celá, romantika spojená s napětím.

avad
07.10.2014

Krásný a zajímavý děj. Doporučuji k přečtení.

Nelly
09.04.2014

Tak osobně pro mne jedna z těch lepších knih od N.R. - mně se tam to prolínání s duchovnem líbilo.

rose
06.08.2013

Čtení na dovolenou. První díl trilogie, když si uvědomím, jaký mix romantiky a mystiky nám autorka nabízí v prvním dílu, skoro budu mít strach otevřít díl druhý. Ještě malý kousek a bude z toho docela normální bramboračka. Ale tohle se dá číst, pokud chceme opravdu něco hodně oddychového, je tam láska i jeden opravdový padouch, pár kladných postav, přírodní živly, mystika.... čte se to jako hezká nenáročná pohádka.

Lucka.79
10.04.2013

Kniha se mi četla dobře, příběh pěkný, ale souhlasím s názorem, že na konci se to všechno seběhlo dost rychle ....

kika 13
03.03.2013

Pěkný a pohodový román.

princesse
31.12.2012

Opět další "robertsovka", která nezklamala. Na mě možná trochu moc mystična, ale občas to určitě nezaškodí. Jinak úžasně čtivá kniha, přečtena za necelé 2 dny, takže nezbývá než opět doporučit! :-) Doufám, že seženu i další dva díly této série.

Meo
23.08.2012

Je pravda, že prvních pár stránek mě nejdřív moc nebralo, ale čím víc se děj rozvíjel tím to bylo lepší a už jsem byla lapená :-)) Knihy N. Robertsové znám dobře a nikdy se od nich nemohu odtrhnout. Podle mého názoru je to jedna z nejlepších spisovatelek. Dokáže zaujmout a držet čtenáře až do konce v napětí :-D Vřele doporučuji

modranka
15.03.2012

V prvej časti dostatočná dávka metafyziky aj romantiky.

Soptinka
28.12.2011

Oddechová kniha s hezkým dějem a trochou té romantiky.

jasminka1979
04.10.2011

Tahle knížka je dobrá ,těším se na další díl ale nikde ho nemužu sehnat ....

MrsFantasia
28.08.2011

Jediné, co mě na téhle knize vadilo, byl podle mě uspěchaný konec. Prakticky všechno se událo v posledních pár kapitolách.
Hrdinka byla pro mě lehce nazáživná, ale postupně se trošku vybarvovala. Je z knih, které bych si znovu přečetla, ale žádné terno to nebylo.

zlaticko
04.03.2011

jedna z nejlepšíí knížek...:))

zuzil

jedna z nejhezčích knih, patří do trilogie: zakletá země a síla ohně

Andrys

Tato kniha mě nenadchla tak, jako ostatní knihy této autorky. Snad druhý a třetí díl této série bude lepší.