Tanec větru

Na ostrůvek u pobřeží Atlantiku přijíždí křehká Nell. Hledá zde úkryt před svým násilnickým mužem. Po zinscenované autonehodě a pod falešným jménem doufá, že na ostrově Tří sester začne nový život. Panickou hrůzu z bývalého manžela jí pomáhají překonat přátelství s Miou a náklonnost k místnímu šerifovi Zackovi. Je možné, aby se Nell opravdu sblížila s tímto sympatickým mužem, když překročila zákon a tají svou pravou identitu? Avšak své tajemství nemá jen Nell......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1076/tanec-vetru-1076.jpg 4.3219

Ostrov tří sester 1.

Vydáno, Alpress

Dance Upon the Air, 2001

Kniha Tanec větru

georginaa
17.11.2020

První díl byl akčnější a zajímavý příběh, kromě té magie, ta by tam nemusela být. Dalo se to přečíst a též se k této knize vracet nebudu.

ElessaRiverbow
29.07.2020

Něco podobného jsem už četla, takže jsem tak nějak tušila, co bude děj obsahovat. I přesto to byl velmi čtivý a zajímavý příběh, jen ta magie mi tam moc nepasovala. Už mám z knihovny půjčený další díl a těším se na pokračování. Jako oddechovku na pár dní doporučuji.

Simi
16.07.2020

Sérii jsem na dovolené přečetla jedním dechem. Moc jsem chtěla vědět, jak to s čarodějkami a ostrovem dopadne. Autorka si libuje v “trojčlenkách” a i hlavní hrdinky Nell, Ripley a Mia příjemně připomínají sestry Mercyerovi z Nebe mé lásky. První díl u mne jednoznačně zabodoval. Má v sobě očekávané napěti, lásku, ale i běznou domáckost. Jen se cítím hrozně neohrabaná .... jak Nell je při pečení a vaření výkonná. Druhý díl se týká Ripley, tam to neni o mňamkách, ale o fyzičnu až fyzikálnu. Její ukvapenost byla občas na ránu, ale kdo by si na zástupkyni šerifa troufl? A finále se týkalo poslední, nejsilnější, elegantní a krásné čarodějky Mii. Na můj vkus je trojka moc překombinovaná, že finále sice graduje, ale .... ?? jak že to vlastně nakonec bylo?? A dávám hvězdy vždy o jednu míň. Ale, dámy, co Vám budu psát. V každém díle je ten pravý a vhodný MUŽ pro tu pravou čaroděku. A nejenom oni krásný, kouzlem vzniklý ostrov zlu nedají.

caldap
25.12.2019

Knihy od této spisovatelky se čtou jedním dechem. Tato kniha není výjimkou. Opět příběh o týrané manželce, jejím útěku a začátku nového života neměl chybu. Všem doporučuji.

Skalara
15.11.2018

Nejoblíbenější kniha z této série. Oblíbenost si získala hlavní hrdinka odvahou odejít od muže, který jí týral.

Mruskulka
31.08.2018

Příběh týrané ženy, která dokázala utéct. Jedno z nejaktuálnějších témat. Dokázala utéct a zařídit si moc krásný život na ostrově. Člověk jí to i závidí, jaké ji potkalo štěstí. Knížka mě moc bavila a rychle se četla. Jen jsem si říkala, kdy už konečně přijede na ostrov ten její manžel, že už se blížím na konec knihy a pořád nic. A teda dost mě překvapila na magie, bylo to sice hezké, knihy o magii mám velmi ráda, ale tady do tohoto příběhu mi moc nepasovala.

haWranka
18.03.2018

Mám ráda knížky od Nory Roberst. Ale tady mi vadily dvě věci. Zaprvé zbytečná rozvleklost. Bylo naprosto jasné, co se bude dít, takže člověk už jen čekal. A čekání bylo vyplněno zase tím očekávaným - hádkami, komu to řeknu a komu ne... Nic překvapujícího, zajímavého. A druhá věc - ta magie. Spousta lidí tu psala, že jim to nijak nepřekáželo. Mně tedy ano. Nevadí mi knihy, ve kterých je nadpřirozeno. Ale tady bylo vyloženě navíc, otravné a zdržující příběh.

lagareta
09.12.2017

Z celé série se mi líbila nejvíc. Více děje, méně čarování. Odechovka, u které nemusíte přemýšlet ani se bát:-)