mailis mailis komentáře u knih

Všichni tě opustí Všichni tě opustí J. D. Robb (p)

První setkání s Evou Dallasovou.
Kniha mi nesedla, nevím zda je to tím, že jsme předcházející díly nečetla, ale pro mě zklamání a to mám knihy autorky ( Robb- Robertsove) docela v oblibě. Nenašla jsem žádné napětí, tak nějak se to přečíst dalo, ale určitě nebudu vyhledávat další díly.

19.04.2024 2 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Další skvělý díl i když sleduji od 1.dilu, je fajn, že tak zcela nenavazují a i nový díl si užije čtenář, který je autorkou "nepolíben". Kniha má spád a ostatní nemá cenu prozrazovat . Za sebe určitě doporučuji

11.06.2023 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Zvláštní kniha, dobře se četla, zajímavý pohled, ale raději mám uzavřený příběh, nebo 2.dil?

14.04.2023 4 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Skvělý další díl.

14.04.2023 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Kniha se čte sama i když je toto první díl, četla jsem ji jako druhou knihu. Za mě doporučuji i když nějaká ta stránka je dost brutální.

14.04.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Silný příběh, který stojí za to přečíst.

27.03.2023 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Miluju knížky Jodi Picoult , pokaždé jiné téma a pokaždé zajímavý úhel pohledu.

Jumaroro Jumaroro Sylva Lauerová

Knihu jsem četla dříve, ale určitě se na ni nedá zapomenout. Začátek příběhu sliboval napětí, další část byla taková vlažná, rituály mě bavily a konec byl nečekaný a celý příběh i když z části nudný, dal najednou smysl.

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Mě tak též kniha nezaujala, tak jak píše Ninushka, nerozumím tomu wow efektu z této knihy. Dalo mi dost sil dočíst knihu do konce.

20.03.2023

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Kniha se četla jedním dechem. Pěkný příběh o postoji na život i když není na růžích ustláno ...

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Další kniha od autorky, která nezklamala. Zpestření vyprávění z úhlu pohledu myšlenek "honících se v hlavě" postavy a jako vždy překvapivý závěr.

20.03.2023 4 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Oddechové čtení, myslím, že v 16. století by jen tak neprošel současný projev jak řeči, tak i oděvu. Mohla být trochu lingvistka :-)

14.03.2023 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Příběh o životě v bažinách, dívky, která se musela s životem naučit "poprat" sama . Zajímavý pohled, čtivě napsáno - doporučuji.

02.03.2023 4 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Děkuji paní Krajčo - Babinské za skvěle napsanou knihu. Jak tady píší jiné, těžko se dá od knihy odpoutat

06.11.2022 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Kniha fajn, třeba do vlaku, čte se pěkně, žádná velká hloubka, spíš odpočinkové čtení a i to je třeba :-)

03.03.2021 4 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Příjemná oddychovka.

25.09.2020 4 z 5

Záchranářské pohádky Záchranářské pohádky Zuzana Pospíšilová

Kniha byla koupena vnukovi, text poslouchá, ale postrádáme více ilustrací..

29.04.2019 4 z 5

Láska nikdy nerezaví Láska nikdy nerezaví Nora Roberts

Po přečtení první povídky, docela zklamání, jako by to psal někdo jiný.

06.11.2017 1 z 5