Zrozená z ohně

Sestry Concannovy pocházejí ze západního Irska, ze země, z jejíhož nekonečného tajuplného ducha tyto ženy čerpají. Toto je příběh nespoutané umělkyně, která nemůže utéci před svou vlastní minulostí, stejně jako se nedokáže skrýt před láskou. Maggie - ta nadaná, svéhlavá, nezkrotná a umíněná bytost je ZROZENÁ Z OHNĚ. Umělecká sklářka, jejíž nevšední, vynikající díla nejsou jen pouhými objekty pro potěchu oka, ale doslova součástí její nejvlastnější podstaty. Muž, který otisk sklářčiny duše skrze její umění postřehne, přísahá, že této ženě musí zajistit fascinující kariéru. Sotva však galerista Rogan Sweney vkročí do Maggiina ateliéru, jeho srdce beznadějně zahoří. A rány Maggiiny temné minulosti pak zvolna zaceluje a hojí nádherná, něžná a všeodpouštějící láska......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/2454/zrozena-z-ohne-2454.jpg 4.3191

Zrození 1.

Vydáno · Columbus (ČR)

Born in Fire · 1994

Kniha Zrozená z ohně

Skalara
15.11.2018

Jednoduché čtení, kniha zajímavá přečtená jedním dechem. S radostí jsem se pustila do druhého dílu.

munka
25.05.2018

Pekný príbeh na odreagovanie. Čo ma však zaujalo,boli opisy práce sklenára. Postava Maggie má veľmi nenadchla, ale asi taká mala byť, aby mal príbeh tú správnu atmosféru.

moudivlacek
19.03.2017

Přede mnou se otevřela zase jedna skvělá série, ano je to klasika červená knihovna, ale pro mne zase skvělé autorčino vylíčení postav. Nádherně vtipné a živé dialogy hlavních hrdinů, z Maggie je opravdu cítit živý oheň, který zahřeje, zachrání život, ale dokáže i pěkně sežehnout. A taková je přesně Maggie. Její pravý opak se zdá být Rogan. Ale od první chvíle jsem měla pocit, že prostě ti dva patří k sobě. Velice mě překvapila jeho babička a její vitalitu jsem obdivovala ve všech směrech. Nakonec klobouk dolů i před Patricií, že nezahořkla a dokázala poznat svou lásku. A také můj obdiv rádoby k tiché Brie, i když tuším, že její povaha v dalších dílech ještě ukáže své.
Miluji příběhy z Irska a tento mohu na odreagování jen a jen doporučit.

vikimi
09.06.2016

Ani mi v tehle knizce zadna detektivni zapletka nechybela, ale zase mi to melo vetsi naboj a napeti.
Cetla se lehke a pribeh byl moc zdarily!

aralka
07.03.2016

Červená knihovna jak vyšitá... ale relax dobrý, nejvíc mě zaujaly ty popisy sklářských výrobků a jejich tvorba...

zuzana1107
06.10.2015

Odpočinkové čtení)

bizonka
04.10.2015

Pro relax a zasnění jako stvořená:-)

Safrika
07.09.2015

Další příjemná knížka, mám ráda styl psaní Nory Roberts :), akorát je to další knížka, která je svou pointou celkem dost podobná, alespoň pocitově.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Irsko milostné romány

Nora Roberts
americká, 1950

všech 217 knih autora

Kniha Zrozená z ohně je v

Právě čtených1x
dalších seznamech1x