Smrtící nahota

První ze série sci-fi detektivek se svéráznou Evou Dallasovou, která je poručíkem oddělení vražd. Při výkonu svého povolání se nekouká na možné důsledky, jde ji jen o potrestání vraha. Oběti pro ni nejsou jen čísla v seznamu. Ona sama byla v dětství obětí, což z ní udělalo tak dobrou policistku. Za deset let služby u policie už toho zažila hodně, a tak ví, že to, zda přežije pronásledování nemilosrdného vraha, zavisí na jejích instinktech. A přesto ji něco žene proti varování, aby si nic nezačínala s irským miliardářem Roarkem - jedním z podezřelých v případu vraždy, kterou vyšetřuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2358/smrtici-nahota-2358.jpg 4.3390

Eva Dallasová 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Columbus (ČR)

Naked in Death, 1995

Kniha Smrtící nahota

Miliamka

Slabší rozjezd rozsáhlé série. Určitě se pustím do dalších dílů. Jen jsem si musela často opakovat, že je to z roku 1995.. Ale pokus o popis budoucnosti mě bavil, připomínalo mi to Demolition mana.. Eva Dallas je zajímavá postava, Roarke hrdina. Jen autorce (možná je to i dílem překladu) nejdou popisy některých pasaží..

rafan65
27.03.2021

Docela dobrá detektivka ale........ Zasazení děje do budoucnosti mě nějak nenadchlo a ty nekonečné pasáže které bych očekával v knihách z rubriky červená knihovna, to je na detektivku docela trapas!!!

Petraj365
06.02.2021

No nevím...nenadchlo ani neurazilo. Zkusím ještě další díl a uvidíme. Vyhovovalo mi, že to není úplný krvák, ale taková pohodovější krimi plus romantika

jprst
25.09.2020

Cosi jako detektivka přikřížená s červenou knihovnou, kterou jsem dočetl jen silou vůle a která mě přesvědčila, že další knihy této autorky si odpustím. Nejsem prostě správný čtenář pro tento druh knih.

jinbr
17.08.2020

Tak jsem se pustila do série Evy Dallasové.
První kniha se mi moc líbí, je to pro mě příjemná kombinace detektivky a romantiky, která zde není až tak moc přeslazená. Těším se na další díly.

bezzink
20.07.2020

Prumerna detektivka. Nekdo muze brat ty prvky budoucnosti jako pridanou hodnotu, me to ale moc neuchvatilo.

kokrokr
16.07.2020

Nepovedená červená knihovna, nudná krimi a zbytečný posun děje do budoucnosti. Podprůměrné oddychové čtení pro čtenářky zamilovaných románků.

FairyD.
14.05.2020

Krásna kniha. Detektívny príbeh z budúcnosti zaujal, nedokázala som sa od neho odtrhnúť. Úžasný úvod do začiatku spoločného života Roarka a Evy.