Smrtící nahota

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První ze série sci-fi detektivek se svéráznou Evou Dallasovou, která je poručíkem oddělení vražd. Při výkonu svého povolání se nekouká na možné důsledky, jde ji jen o potrestání vraha. Oběti pro ni nejsou jen čísla v seznamu. Ona sama byla v dětství obětí, což z ní udělalo tak dobrou policistku. Za deset let služby u policie už toho zažila hodně, a tak ví, že to, zda přežije pronásledování nemilosrdného vraha, zavisí na jejích instinktech. A přesto ji něco žene proti varování, aby si nic nezačínala s irským miliardářem Roarkem - jedním z podezřelých v případu vraždy, kterou vyšetřuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2358/smrtici-nahota-2358.jpg 4.4355
Série

Eva Dallasová 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Columbus (ČR)
Orig. název

Naked in Death, 1995

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (64)

Kniha Smrtící nahota

Přidat komentář
jprst
25. září

Cosi jako detektivka přikřížená s červenou knihovnou, kterou jsem dočetl jen silou vůle a která mě přesvědčila, že další knihy této autorky si odpustím. Nejsem prostě správný čtenář pro tento druh knih.

jinbr
17. srpna

Tak jsem se pustila do série Evy Dallasové.
První kniha se mi moc líbí, je to pro mě příjemná kombinace detektivky a romantiky, která zde není až tak moc přeslazená. Těším se na další díly.


bezzink
20. července

Prumerna detektivka. Nekdo muze brat ty prvky budoucnosti jako pridanou hodnotu, me to ale moc neuchvatilo.

kokrokr
16. července

Nepovedená červená knihovna, nudná krimi a zbytečný posun děje do budoucnosti. Podprůměrné oddychové čtení pro čtenářky zamilovaných románků.

FairyD.
14. května

Krásna kniha. Detektívny príbeh z budúcnosti zaujal, nedokázala som sa od neho odtrhnúť. Úžasný úvod do začiatku spoločného života Roarka a Evy.

Petra158
05. ledna

Pekna detektivka. To, ze se dej odehrava v budoucnosti, nepusobi nijak rusive. Urcite si prectu dalsi dily.

gigi77
17.11.2019

Skvělé, čtivé, napínavé. Nejprve jsem četla Smrtící svátky ... vůbec není špatné začít uprostřed série, až pak si vychutnat první díl, kde se hlavní postavy teprve poznávají. Určitě si nenechám ujít další díly, tentokrát popořadě.
Četla jsem dříve i Smrtící setkání a nedočetla, tak jsem zvědavá, jestli se dostanu až tak daleko a změním názor.

helenkan
26.09.2019

Už jsem měla přečteno pár dílů,ale první díl ne a ne sehnat. Povedlo se až teď a konečně se dopídila, jak se vůbec setkali Eva s Roarkem. Teď jsem spokojená a můžu si dál vychutnávat tuhle báječnou sérii. Skvělé čtení.

1

Doporučujeme

Do posledního dechu
Do posledního dechu
Opona
Opona
Hořící drát
Hořící drát
Cílová rovinka
Cílová rovinka