Smrtící nahota

Smrtící nahota https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2358/bmid_smrtici-nahota-QwE-2358.jpg 4 443 76

Eva Dallasová série

První ze série sci-fi detektivek se svéráznou Evou Dallasovou, která je poručíkem oddělení vražd. Při výkonu svého povolání se nekouká na možné důsledky, jde ji jen o potrestání vraha. Oběti pro ni nejsou jen čísla v seznamu. Ona sama byla v dětství obětí, což z ní udělalo tak dobrou policistku. Za deset let služby u policie už toho zažila hodně, a tak ví, že to, zda přežije pronásledování nemilosrdného vraha, zavisí na jejích instinktech. A přesto ji něco žene proti varování, aby si nic nezačínala s irským miliardářem Roarkem - jedním z podezřelých v případu vraždy, kterou vyšetřuje.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Columbus (ČR)

Naked in Death , 1995

monte
17.06.2014 4 z 5

oddechové, napínavé, čtivé

Tétéčko
14.06.2014 3 z 5

Erotickou sci-fi kriminálku jsem dosud nečetla, navíc napsanou romantickou autorkou Norou Roberts! No to jsem si nemohla nechat ujít. Kupodivu jsem tuto sotva dvěstěstránkovou knihu četla skoro týden, nijak zvlášť napínavé, ani milostné, ani sci-fi.

Neobee
07.05.2014 5 z 5

Výborné, napínavé a oddechové čtení... Doporučuji k přečtení...

Mergirus
29.04.2014 5 z 5

Konečně! Noru Roberts už čtu dlouho a sérii Smrtící... jsem i začala sbírat, ale tenhle první díl mi scházel, vůbec nikde se nedal sehnat. Děkuji moc e-knihovně, z jejíchž stránek jsem si mohla tuto knihu i další stáhnout. Hlavní hrdinka Eva si mě získala svou odvahou a snahou dosáhnout pro mrtvé spravedlnosti. Není žádnou chudinkou,která by se nechávala opečovávat od Roarka, ale jsou si rovnocennými partnery. Kombinace detektivky, erotiky a humoru mě nadchla a stala jsem se fanynkou série Smrtící... Jen tak dál.

Jordyz
24.04.2014 4 z 5

super, čtivé, vtáhne do děje......

Marian27
19.03.2014 4 z 5

Originalne, velmi čítavé, okorenené romantikou, akčnosťou, erotikou a humorom. Koniec fajn aj keď niečo podobné použilo mnoho autorov detektívok. Mne osobne sa kniha páčila a určite si zoženiem aj ďalšie "smrtiace" diely.

Similar
06.02.2014 5 z 5

Pomalu má knihovna praská ve švech díky sérií smrtící. Líbí se mě popis budoucnosti, není přehnaný, vcelku realisticky popsaný, že by tomu i rád člověk uvěřil. Tleskám, protože od Alter ega Nory Roberts jsem přečetla všechny její knížky vydané v ČR, což se pokud si dobře vzpomínám, žádnému autorovi nepovedlo. Jedna věc je taková, že u nás doma, jsme oddané čtenářky dvě a musíme se dohadovat, která z nás jí bude číst jako první ( tímto Díky mami, že mě jí většinou přenecháš) Akorát mě těší i zároveň vadí dvě nakladatelství, které vydávají tuto sérii. Plus je, že nemusím čekat dlouho na další knihu, mínus je že musím přemýšlet do jaké časové linie spadá ta či ona kniha. Ale je to maličkost.

Marťa16
01.12.2013 4 z 5

Kdo má rád detektivky, tak tuto sérii naprosto doporučuji. Příběhy se odehrávají od roku 2058 v New Yorku a najdete v nich záplavu nových technologií, o kterých se nám teď jenom zdá. Knihy jsou plné napětí, akce, ale i romantiky a vtipu.

Bee
24.09.2013 4 z 5

Tahle kniha se ke mně dostala úplnou náhodou a skoro jsem ji ani nezačala číst, ale když jsem se do toho pustila, tak mě to chytlo a nemohla jsem jí odložit. Líbí se mi, jak autorka píše o budoucnosti a i když si tady neodpustila svojí romanci, bavilo to a do dalších dílů se časem pustím .)

Trina1
04.07.2013 5 z 5

Sérii "Smrtící..." mám moc ráda, velmi jsem si oblíbila hlavní postavy, baví mě slovní potyčky Evy a Summerseta. Obvykle se k přečteným knížkám nevracím, ale Smrtící nahotu jsem právě dočetla potřetí a opět mě bavila od začátku až do konce. Určitě se k ní po nějaké době zase vrátím.

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Moc mě to nechytlo,ale to je tím,že jsem čekala něco jiného.

meinita
19.01.2013 5 z 5

parádní kniha.skvělé dílo od skvělé autorky. začla jsem touto, a pokračuji stále dalšíma dílama.

Jigr
19.12.2012 5 z 5

mám obrovský zájem o tuto knihu, do sbírky mi chybí pouze tento 1. díl prosím nabídněte, cena dohodou

lanusinka
25.10.2012 5 z 5

Tuhle sérii mám fakt ráda a narozdíl od jiných mi nevadí ani ty milostné scény, jsou roztomilé, i když ne vždycky moc dobře propracované. A co mě hodně baví je, jak se postupem času mění technika, diskety v CD apod, podle toho kdy byl díl napsaný... A vůbec nevadí, že ta budoucnost je dost nepromyšlená a občas si odporuje s tím, jak je to dnes...

Kubíííína
15.07.2012 5 z 5

Co říct - prostě super čtení, úžasné napětí až do konce! Absolutně doporučuji všem! :-)

Senza Jenka
30.11.-0001 5 z 5

Přečetla jsem asi polovinu série a stojí to za to - přesto se mi první díl líbil asi nejvíc. Doporučuji všechny číst, když na to máte dost času a můžete se zažrat :o)