Na růžích ustláno

2. díl série Bride Quartet.
Emma od muže svých snů očekává spoustu květin, romantické večeře, věčnou lásku. Ctitelů má fůru, přesto, stále vyhlíží prince na bílém koni. Až pak si uvědomí, že toho pravého má na dosah. Jenže... Jack rozhodně není romanticky založený a na lásku moc nevěří.

https://www.databazeknih.cz/images_books/64_/64672/na-ruzich-ustlano-64672.jpg 4.2169

Svatební quartet (2.)

Vydáno:, Alpress

Bed of Roses (2009)

Kniha Na růžích ustláno

laura
29.11.2018

I druhý díl série byl čtivý, vtipný a oddechový, ač zápletka nenáročná a tak trošku postavená na vodě, ale o čem by taky jinak autorka psala? ;) Líbilo se mi to, takový průměr.

medvídě
22.07.2018

Další povedeně napsaný příběh o další z přítelkyň - tentokrát Emmě.
Kdo čeká něco světoborného, tak tady štěstí nenajdete, ale já tuto autorku znám a je to má úniková četba, která mě spolehlivě odvede daleko od reality .. a bohužel i od učení.
Už se těším, až se dostanu k příběhu Parker, ale to si budu muset počkat až na 4. díl. Možná to bude tím, že je všude často zmíněná. A myslím si, že je jasné, komu bude patřit její srdce.
Ale zpět k Emmě a Jackovi. Na nich je vidět, jak se nejen rozvíjí jejich vztah, ale jak se proměňují jejich pocity a potřeby .
Krásné na příběhu je i to, že se plní i dětské sny.

munka
18.04.2018

Pekný romantický príbeh, v ktorom si Emmu a Jacka hneď zamilujete. Najviac sa mi však páči tá atmosféra prípravy svadieb. Teraz je to z pohľadu kvetinárky - floristky Emmy. Kytice, ktoré Emma vytvárala ma inšpirovali, že som si na googli vyhľadávala jednotlivé druhy kvetov, aby som bola v obraze, ako ktorá kytica vyzerala. :-)
Teším sa už na príbeh o Laurel a Delovi.

ela2710
31.07.2017

Táto druhá knižka sa mi páčila najviac, Emma romantická dušička, Jack vtipkár, ja som sa pri tejto knižke fakt dosť nasmiala :) a po prvej, ktorá sa mi až tak nepáčila, sa mi zas táto páčila veľmi.

EvikU.
06.04.2017

O druhý díl se mi líbil. Točí se to okolo svateb a je to vtipný. Hezké čtení a také mám ráda vícedílné knihy. Mám ráda když se s hlavnimi hrdiny nemusím hned loučit.

Kešu1981
05.02.2017

Příběh Emmy a Jacka byl romantický, vzrušující a občas i humorný, prostě se poved :o)

Jessybelle
16.07.2016

Krásná oddychová romantická knížka, předvídatelný konec i následující díly. Nicméně jí to neubírá na kvalitě. Přečtu si i další díly.

lifeoptimist
14.06.2015

Musím uznat, že linie příběhu je podobná, ale přece jen je to v něčem jiné a ani mi to nějak nevadilo. Navíc mě hodně pobavilo, že se už objevil Malcolm a některé hlášky fakt stojí za to, člověk se i zasměje, takže romantická oddychovka - můžu jen doporučit :-)

Nenasytná
Nenasytná