Ztráta & zrada

Madison a Logan prožívají oboustranně šťastný a ničím nezkalený vztah. Minulost je zapomenuta a s ní i někdejší polovičaté a neupřímné romance, které bránily naplnění jejich dlouholeté osudové přitažlivosti. Jen co přestane Madison pronásledovat přízrak sebevraždy její nejlepší přítelkyně, Logan musí čelit útokům své někdejší milenky Kristiny, která se nedokáže smířit s rolí zavržené partnerky. Po dvou nikoli náhodných autonehodách utrpí Logan ztrátu paměti a Madison, která byla přesvědčená, že její vztah s Loganem už nic neohrozí, se musí smířit s nepředvídanými zvraty osudu a bránit své vlastní štěstí i za cenu zrady všeho, v co až doposud věřila. Druhý příběh Madison a Logana....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274205/big_ztrata-a-zrada-ssQ-274205.jpg 3.369

Madison & Logan 2.

Vydáno: , Baronet

Of Loss & Betrayal, 2014

Kniha Ztráta & zrada

baty
22.11.2021

Fakt nevím, jestli se mi ta kniha líbila. Občas mi přišla už dost překombinovaná. Dvě nehody v krátké době, to usilování o životy Logana a Madison... A pak ta spousta sexuálních scén. Nejsem žádný puritán, ale přišlo mi to až moc.

VAnna
31.08.2020

První díl nic moc, ale druhý mě velice překvapil a moc mě bavil, ale občas mi to přišlo zbytečně natahované, doporučuji.

georginaa
17.09.2019

Druhý díl byl o něco akčnější, méně deprimující. I když posedlost tam hrála důležitou roli. Logen posedlý Madison, Kristina posedlá Logenem, Mack posedlý Kristinou.....a pořád dokola. Byla jsem ráda, že to skončilo a směle se můžu pustit do jiných knih.

Niky91
14.09.2019

O chlup lepší než předchozí díl, čtivé.

prcek19
15.07.2019

Pokračování sem si přečetla jen z toho důvodu, že sem chtěla vědět, jak to nakonec dopadne..no a ten konec..přišlo mi to jako dost nepovedený

malazluta
18.06.2019

Zvědavost mi po prvním díle nedala a pustila jsem se do pokračování s cílem zjistit, co autorka vymyslela v příběhu nového. No, zvratů je v této knize opravdu dost, a dle mého názoru bohužel na úkor příběhu, který mi občas připomínal nějaký špatný nekonečný seriál.

Martinaa24
15.05.2019

Celkem pěkná kniha, ale první díl byl lepší

Maruš.D
05.05.2018

Madison a Logan jsou zajímavé postavy. Do přečtení dalšího dílu mě přesvědčila zápletka v podobě amnézie, která se jevila jako velmi dynamická, nepředvídatelná. Jenže tam autorka stále přidávala více a více zápletek, až mi přijde, že se do toho sama trošku zamotala. Původně pěkná oddychová romantika se stala dramatem a akčňákem. Kniha se nečetla špatně, ale rozhodně nepatří do mého TOP.