Lvíček835 Lvíček835 komentáře u knih

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Kniha má nádhernou obálku a příběh se mi strašně líbil mám ráda když jsou v knihách hory sníh chaty a pod..jsem asi výjimka ale za mě byla KNIHA SUPER

03.05.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Julie Caplin opět nezklamala kniha byla skvělá

28.04.2022 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Bylo to příjemné a pohodové čtení kniha mě bavila
Hrozně jsem si zamilovala hlavní 2 postavy Fionu a Gabea
Bylo tam spoustu jídla a hlavně čaj, takže něco pro mě.
Pořád jsem zní měla hlad

28.04.2022 5 z 5

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Nádherná kniha vyprávění části života podle přívěsku na náramku kniha mě moc bavila doporučuji

08.04.2022 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Tak tohle byla vážně jízda od začátku až do konce drsná a drastická vážně jsem to nečekala prostě Wow

08.04.2022 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Přečetla jsem ji za dva dny.Čekala jsem hodně ale bylo to ještě lepší.Nemohla jsem se od knihy odtrhnout byla prostě dokonalá,ale stalo se my že jsem si i pobrečela po celkovém přečtení si člověk hned váží všeho toho co má

21.05.2021 5 z 5

Vážka Vážka Leila Meacham

Moc se mi líbila, pět mladých špionů kteří si hned získaly moje srdce.Hlavně jedna postava tu sem si opravdu zamilovala pořád sem se těšila co bude dál a tak jsem musela číst dál, hlavně ke konci jsem se nemohla od knihy odtrhnout opravdu velká ZPOKOJENOST

25.04.2021 5 z 5

Sleduješ mě? Sleduješ mě? Vincent Ralph

Kniha se mi strašně moc líbila četla se neuvěřitelně rychle a vážně moc a moc dobře
A ten kdo byl vrah tak to jsem vážně nečekala myslela jsem si že jsem toho vraha odhadla ale byl to úplně někdo jiný vážně super kniha

04.03.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Kniha se mi líbila ale předchozí díly za mě byli lepší
Ale každá kniha od Chrise Cartera se čte úžasně takže pokud vyjdou další díly rozhodně si je přečtu

23.02.2021 4 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Mě se tahle kniha líbíla stejně jako rudá galerie
Nato že je tlustší než první diĺ tak jsem ji měla přečtenou za dva dny za mě SUPER

10.02.2021 5 z 5

Všechno je lež Všechno je lež Michelle Sacks

Mě se kniha líbíla strašně moc a nemůžu ji nic vytknout líbila se mi moc hlavní hrdinka a její dvojče ten kdo to četl tak ví koho myslím

02.02.2021 5 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Knihu jsem četla fakt dlouho ale nelituji toho,kniha se mi hrozně moc líbila ale na tohle musí mít člověk hroší kůži to co se tam opčas dělo ale byla fakt ůžasná to musím uznat

18.12.2020 5 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Kniha která mě dojala hlavního hrdinu jsem si hned zamilovala to co se V ní dělo bych nepřála nikomu je to hrozné co se dělo židům během války,pro ně nebudu psát pro koho protože kdo to čet tak ví to vlastně byly zvířata která nechávaly umírat, ale hlavní hrdina byl statečný takže si získal mé srdce.

27.11.2020 4 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Též krásný příběh jako ten první,taky romantický a plný vánoční atmosféry.
Přečteno za jeden den,zachumlaná v dece s horkým kakaem

22.11.2020 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Překrásný příběh plný vánoc a lásky

22.11.2020 5 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Tak tohle byla jízda od začátku do konce.I když tenhle tip knih nečtu tak NÁVNADA byla fakt super doporučuji všemi deseti

07.10.2020 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Mě se strašně moc líbila něco takového jsem ještě nečetla jestli někdy víde další díl tak si ho rozhodně přečtu zamě byla super

24.09.2020 5 z 5

Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Dvůr trnů a růží 1–3 (box) Sarah J. Maas

Za mě rozhodně nejlepší serie co jsem za tenhle rok četla nejvíc jsem si oblibila dvě postavy,které nebudu jmenovat,podle mě tahle serie stojí za přečtení.

06.07.2020 5 z 5

Vánoční pohlednice Vánoční pohlednice Dilly Court

Nej ůžasnější kniha co jsem kdy od téhle autorky četla překrásný romantický vánoční příběh četla se mi jedním dechem rozhodně se k ní budu vracet hlavně na Vánoce,ale samozřejmě když budu mít chuť přečtu si ji kdykoliv

22.06.2020 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Kniha se mi líbila mýstama byla dlouhá ale líbilo se mi jak sou napsané kapitoly za mě byla kniha čtivá a u držela mě v napjetí

05.06.2020 4 z 5