Lvíček835 Lvíček835 komentáře u knih

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Tento díl byl napínavější než ten předchozí,četla se fakt sama pře louskáno za 2 dny to jsem fakt nečekala,tenhle díl se mi opravdu líbil asi nejvíc.Jsem zvědavá na poslední díl jak to celé do padne s Johnem a s Amelii.

07.06.2023 5 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Tenhle díl byl bezva,Amélie pochopila už spoustu věcí,ale pořád se objevují nová a nová tajemství.Jsem zvědavá zatím nevím jestli nějaké díly ještě budou,jat tahle série dopadne.

03.06.2023 5 z 5

Nick & Dusty - Detektivní kancelář Nick & Dusty - Detektivní kancelář Robert D. Martin

Kniha byla nádherná odpočinková a má taky krásné ilustrace.Ráda jsem se vrátila do dětství kdy jsem takovéhle knihy hodně četla.

25.05.2023 5 z 5

Takoví jsme byli Takoví jsme byli Juliet Ashton

Kniha se mi líbila je to předvídatelný příběh ale mě se osobně líbil.Občas my tam někdo z těch postav protože jich tam je dost,šel na nervy ale dalo se to vydržet. Není to nic tak chaotického,četla jsem už i horší že když my tam někdo šel opravdu na nervy tak jsem měla,kdyby to šlo chuť do té knihy skočit a toho dotyčného uškrtit takže v poho.A zapoměla jsem napsat,knihu jsem přečetla za 2 DNY.

15.05.2023 4 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Čtivé napínavé nebezpečné a občas silně z vrácené tahle autorka zkrátka umí psát už ten název odpovídá že je to temné občas i drsné ale úžasné,jedna z nejlepších Sandry Brown co jsem zatím četla.

11.05.2023 5 z 5

Zasněžené Vánoce Zasněžené Vánoce Taylor Garland

Další milý a krásný vánoční příběh kde vystupují dvě zvířata pes a kočka a jejich dvě majitelky, která jedna z nich se nemůže vypořádat s rodinou události co se stala, ale nakonec...To si přečtěte sami.

02.05.2023 5 z 5

Chlupatý dáreček Chlupatý dáreček Petra Schier

Krásný příběh o pejskovi Tajfun to jméno na toho uličníka vážně úžasně pasovalo. Nádherné čtení,hlavně na Vánoce,ale já jsem to nevydržela a musela jsem si jí přečíst už teď a nelituji toho přečetla jsem jí za den takže plus na víc.

01.05.2023 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Tahle kniha se mi líbila úplně nejvíc s těch knih co jsem od autorky četla,jsem ještě zvědavá na Řezníka,ale nevím kdy se k němu dostanu až ho přečtu tak samozřejmě taky napíšu recenzi.

30.04.2023 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Zajímavý příběh čekala jsem normální thriller ale to co to bylo jsem vážně nečekala a byla jsem hodně překvapena,nečekala jsem že mě tak chytne a nápad s boty to jsem fakt koukala jako blázen, bylo to jinačí než běžný thriller ale zato fakt pecka.Hrozně se mi tahle kniha líbila.

18.04.2023 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Napínavé čtení od začátku do konce.
Líbilo se mi tam jak se tam střídají dvě časové roviny,byl to dobrý thriller,jsem asi jediná které se líbil moc.

08.04.2023 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Úžasná srdcervoucí kniha o jedné lásce které není přáno. Hrozně se mi líbila, jsem zvědavá jaký bude film i když dávám přednost KNIZE než filmu, ale po knize se chci na něj podívat, jsem asi jediná která ten film ještě neviděla.

24.03.2023 5 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Nádherná zimní romance která vážně zahřeje u srdce odpočinkové čtení při zimních večerech
s hrnkem horké kávy čaje čokolády nebo kakaa.

18.03.2023 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Krásná kniha,moc mě bavila, ale někdy mi to přišlo až moc zdlouhavé.Romantická oddychovka která zahřeje u srdce a potěší,taky mě opčas dohnala až k slzám,tohoto spisovatele vážně miluju,jsem zvědavá jestli od autora vídou ještě nějaké knihy které bych si přečetla.

11.03.2023 3 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Mona mi opět vyrazila dech,kniha opět byla úžasná od začátku až do konce,tahle autorka vážně umí psát,celou sérii Znovu naprosto zbožňuju.Vážně jí všem doporučuji,je vážně naprosto úžasná.

28.02.2023 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Tak tento díl se mi líbil asi nejvíc od začátku až do konce s celé série,bylo to milé zábavné místy i bolestné obzvlášť scéna s Everlyninym otcem,ale to nebudu psát kdo ste knihu nečetl, jsem ještě zvědavá na poslední díl který mě čeká.

25.02.2023 5 z 5

Bojovnice Ari Bojovnice Ari Lea Schmidbauer

Příjde mi že některý díl je slabší jiný zase super,tenhle byl z těch slabších strašně my tam lezla na nervy jedna postava,nebudu psát jaká,ale ta dívka Ari ta se mi moc líbila i když už tam moc nevystupuje Majka tak se mi příběh líbil ale jak jsem psala na začátku ne tolik jako ostatní.

20.02.2023 2 z 5

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

Příběh se mi líbil,sice je pravda že se děj táhl,ale četla se dobře.A to přeskakování mezi dospělostí a dětstvím mi problém nedělalo i se mi to líbilo.Za mě kniha byla v pohodě,byly tam nějaké tragédie které se tam staly ale k tomu se vyjadřovat nebudu pokud ste knihu ještě nečetli nebudu vás ochuzovat o trochu lásky,napětí, smutku bolesti porozumění,atd...

19.02.2023 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Dnes dočteno. Kniha se mi líbila,mám hrozně ráda zimní a vánoční atmosféru,teda v knihách...
Takže za mě doporučuji,Julie Caplinová je prostě nej.

11.02.2023 5 z 5

První chyba První chyba Sandie Jones

Prima kniha, tahle se mi líbila ze všech nejvíc
s těch 3 co mám doma,za mě prostě byla nejlepší.

06.02.2023 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

No čekala jsem od ní víc,byla lepší než matčina hra ale četla jsem už lepší thrillery,jsem teda zvědavá na 3 knihu co mám doma,jo a tu třetí právě aktuálně čtu.

30.01.2023 3 z 5