Pronásledovaná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Doktorka Sheila Tao je učitelkou psychologie, odbornicí na lidské chování. Dobře ví, že flirtovat s přitažlivým, okouzlujícím universitním studentem Ethanem Wolfem znamená zahrávat si s ohněm. Vlny spalující vášně v jeho objetí se střídají s pocity provinění. Konečně se zasnoubí s jiným mužem, který ji zbožňuje, a rozhodne se vzít vlastní život pevně do rukou. Ethan Wolfe ji však nehodlá nechat jen tak odejít. Když ji nemůžu mít já, nebude ji mít nikdo. Ethan má se Sheilou vlastní plány: připravit ji o zaměstnání, zničit její profesionální pověst. Donutit ji, aby tvrdě zaplatila za to, že ho odmítla. A zatímco Sheila se snaží čelit jeho útokům a nevyzradit přitom kolegům ani snoubenci svá nejintimnější tajemství, universitou letí zpráva o šokujícím zločinu - kdosi ubodal studentku, hvězdu atletického týmu. Kdosi roztáčí kolo násilí, sexu a vydírání. a Sheila se znenadání ocitá uprostřed hry na kočku a myš, s milencem, jemuž kdysi nedokázala odolat, s mužem, který se změnil v netvora a odmítá ji propustit ze svého zajetí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/108499/pronasledovana-bVG-108499.jpg 4.1145
Série:

Pronásledovaná (1.)

Orig. název:

Creep (2011)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (39)

Kniha Pronásledovaná

Přidat komentář
zdendula31
09.12.2018

Z počátku jsem si myslela,že čtu ,,červenou"knihovnu,ale kniha příjemně překvapila...
Napínavá s překvapivým koncem...těším se na další.

Dela111
01.12.2018

Může vystudovaný psycholog přehlédnout psychopata ve své blízkosti? Nikdo se neumí přetvařovat líp než právě takový člověk. Nebo je všechno ještě trochu jinak?
Od knihy jsem dostala přesně to, co jsem čekala, i když název je částečně zavádějící. Děj mě vtáhl, představa něčeho takového je děsivá, ostatně jako každé zvrácené chování, kterého je tu dost. I když všechno vypadá naprosto jasně, nějaké překvapení na konci čeká.
Dobře zpracovaný čtivý thriller, který nepostrádá napětí.

happy-smile
07.08.2018

Čekala jsem něco ve stylu pozdějších knih Wonderland a Řezník, a tak jsem byla zezačátku trochu zklamaná, protože to vypadalo na takový románek pro ženy. Nakonec se z toho ale vyvinulo psychologické drama ve stylu knihy Za zavřenými dveřmi. Ve výsledku musím říct, že to bylo napínavé a kdo má rád tento žánr, určitě neprohloupí.

Nixa
06.06.2018

Napínavá a velmi čtivá kniha! Na začátku jsem byla trochu zklamaná, ale ten konec? Opravdu skvělé zakončení knihy. Autorka se zařadila mezi mé oblíbence.

Serenity
26.02.2018

Kniha se mi moc líbila. přečteno jedním dechem. Mám ráda, když má kniha spád a děj pěkně ubíhá tak, že se mé myšlenky nemají čas toulat jinde

LP113
19.01.2018

Super, moc čtivé

HanaZa
16.10.2017

napinave a pro me dobre cteni...

mystar
09.10.2017

Čtení bylo napínavé, čtivé, strašidelné a konec byl zajímavý. Knížka se mi líbila.


Autor a jeho další knihy

Jennifer Hillier

Jennifer Hillier
kanadská, 1974

Podobné knihy

Kniha Pronásledovaná je:

v Přečtených168x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených19x
v Knihotéce87x
v Chystám se číst128x
v Chci si koupit41x