Takoví jsme byli

Číst tuto knihu je jako probírat se rodinným albem a nahlížet do života jiných lidí. Kate a Becca jsou sestřenice a taky nejlepší kamarádky, i když jsou každá úplně jiná. Jako pod drobnohledem sledujeme jejich každodenní život, všechny jeho milníky od dětských oslav, přes osmnácté narozeniny až po dvojitou svatbu. Pak by všichni mohli žít šťastně až do smrti, jak se říkává, jenže příběh teprve začíná! Román Juliet Ashton je tím pravým pro všechny, kdo věří v osud a lásku. Ta však může mít různé podoby: od té velké a spalující až po tichou a vytrvalou, která často přijde až tehdy, kdy ji už vůbec nečekáme. Ale co se stane, když člověk, jehož milujete, nemůže být váš? Život nikdy není takový, jak si člověk plánuje. Přináší ztráty v podobě zklamání a podrazů i od těch nejbližších, ale i nečekané nálezy ve chvílích dokonalého štěstí. O tom všem vypráví kniha plná překvapivých zápletek, dokonalých postřehů, skvěle vykreslených charakterů, ale i britského humoru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/326651/takovi-jsme-byli-wHG-326651.jpg 3.573
Vydáno:, Baronet

These Days of Ours (2016)

Kniha Takoví jsme byli

specialista
12.10.2018

Po přečtení několika stránek jsem chtěl knihu odložit, protože červenou knihovnu nemusím. Ale pak jsem byl zvědavý jak se to bude vyvíjet a jak to nakonec dopadne. Tak jsem to pak přečetl celé. Příběh, který asi není ojedinělý. Je to život.

DominaCZ
13.07.2018

I by to šlo, ale dost se to točí dokolečka v bezvýznamnostech.

Monolit0713
22.05.2018

Takový pěkný, nenáročný, oddechový, .....
Neurazí - nepřekvapí.

J.x
23.04.2018

Červená knihovna, těžko uvěřitelná zápletka, ale tak jsem tu knížku brala. Líbila se mi.

Dousabel
10.04.2018

Tak větší pohádku jsem snad nikdy nečetla. Velice nenáročná červená knihovna, s absolutně nereálným dějem ani postavami. Jako oddechovka, proč ne, hloupoučké, ale milé.

Nany_cz
07.04.2018

Oddechové čtení, ale už na začátku je jasné, jak to vše dopadne.

whiolet
19.03.2018

Gratuluji! Tak málo uvěřitelnou knihu už jsem dlouho nečetla!
Dvě sestřenice si prohodí na několik let partnery, okolí to skvěle toleruje a tím nereálným činům v této knize ještě neodzvonilo ba naopak!
Postava Becky je tak nesympatická, že kdykoliv se objevila na scéně měla jsem chuť jí vrazit facku!
Nevím jestli se autorka snažila za každou cenu "šokovat" nebo ze čtenáře udělat jen blbečka co sežere úplně všechno,ale tahle kniha byla prostě ztráta času.

mySaints
08.03.2018

Pro nenáročné čtenáře asi dobrý ... Já jsem si teda už po prvním trapasu se žádostí o ruku říkala, jestli mám číst dál, ale nakonec jsem to nějak dala a v posledních kapitolách jsem jen urychleně četla každou desátou větu. Co se týče příběhu - pořád jsem si říkala: no to snad už fakt ne ... Postavy - naprosto nesympatické a málo uvěřitelné. Jazyk - prostoduché věty, přepříliš přímé řeči. Člověk se nemohl dostat postavám pod kůži, všechny jejich pocity byly tak zvláštně vykreslené - spousta zbytečných slov a člověk se stejně o té postavě nic nedozvěděl. A když jo, tak mu to přišlo celkem nereálné. Nebo jsou některý lidi fakt tak natvrdlí? Bohužel asi jo. Pardon, jednoduše sem měla přestat číst po dvacáté stránce a ušetřit se tak utrpení z dalších "neuvěřitelných" zvratů v životě nesnesitelné Becky a nerozhodné Kate.

přátelství láska život

Juliet Ashton