Nevlastní sestra

Sestry Kate a Lauren si vždycky byly navzájem oporou. Každou neděli pravidelně obědvají spolu se svou matkou a po smrti otce na této tradici lpí ještě víc. Jednoho dne však někdo zaklepe na dveře a rázem je všechno jinak. Na prahu stojí mladá žena. Představí se jako Jess a v ruce drží výsledky testu DNA. Tvrdí, že je jejich nevlastní sestra. Následky její návštěvy na sebe nenechají dlouho čekat. Najednou začíná vyplouvat na povrch, že každá z žen ukrývá nějaké tajemství a jejich rodina možná není tak dokonalá, jak by se na první pohled mohlo zdát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468627/big_nevlastni-sestra-O9e-468627.jpg 4147
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Cosmopolis

The Half Sister, 2020

Kniha Nevlastní sestra

MiraRunaway

To, kdo je největší padouch mi bylo naprosto jasné snad od první chvíle. Možná jen náhodná trefa, možná získaná čtenářská intuice po přečtení mnoha a mnoha podobných knih. Čtivé, ale zapomenutelné. Solidní relax na tři hvězdy. Žádný hlubší prožitek...Škoda.

ještěrka38

Od autorky jsem už jednu knihu četla a tahle mě moc bavila. Nemohla jsem přestat číst..

Ann98

Sandie Jones jakožto autorku naprosto miluju. Začátek knihy má pomalý start. Teprve zhruba od poloviny knihy děj nabírá na tempu. Autorka má vše naprosto promyšlené a skvěle si se čtenářem pohraje. Když už jsem si myslela, že vím, tak se ukázalo, že nevím absolutně nic. V knize není nouze o zvraty, překvapení a samozřejmě tajemství.
Kniha je fajn, ale je pravda, že v porovnání s ostatními autorčinými tituly si stojí nejníže. Velkým plusem, který to všechno zachraňuje, je čtivost.
4,5/5*

Mistatka

Perfektní kniha, doporučuji

alnahu

Tak do tohoto psychodramatu mi trvalo než jsem se začetla. Příběh dvou sester, které se pravidelně scházejí po smrti otce u nedělního oběda. Tuto tradici naruší příchod dívky ,která tvrdí ,že je jejich další sestra. Jejím příchodem se toho spoustu změní a rozkryje se tajemství, každé z nich. Kniha je v podstatě dost rozvláčná a překombinovaná.

EmillyT

Tuto knihu jsem právě dočetla a můj názor je na ní trochu rozporuplný. Dlouho mi trvalo než jsem se do příběhu začetla, chybělo mi napětí, nebo nějaký dějový zvrat, závěr jsem už nějakou dobu předvídala, ale na druhou stranu se určitě nejedná o špatně napsanou knihu, jen mě zklamalo, že je o dost slabší než Matčina hra. Možná byl problém jen příliš velké očekávání.

Termaap

Po PRVNÍ CHYBĚ jsem si hned koupila i další knihy autorky. Jelikož má NEVLASTNÍ SESTRA o něco nižší hodnocení, začala jsem s ní (to lepší si nechávám na konec:)).

Psychothrillery řadím mezi své top 3 žánry a na vrcholu tohoto pomyslného žebříčku psychothrillerů u mě vedou knihy Shari Lapeny a B.A.Paris, ale Sandie Jones se PRVNÍ CHYBOU dostala do jejich těsného závěsu. NEVLASTNÍ SESTRA nebyla až tak překvapivá jako již zmíněná PRVNÍ CHYBA; například si nemyslím, že si budu děj knihy pamatovat ještě za rok, ale vlastně mi to vůbec nevadí. Čtení jsem si užívala, byla jsem napjatá, bavily mě hlavní postavy a jejich jednání spojené s příchodem nevlastní sestry a přesně to jsem od knihy očekávala.

eva0409

Překvapivý závěr knihy, super čtení.