Hříšník

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Amelia Grayová je povoláním restaurátorka opuštěných hřbitovů, ale poslední dobou se její vnímavost vůči nadpřirozeným jevům začíná nečekaně rozvíjet. Zpočátku jen viděla duchy, pak začala provázet mrtvé na onen svět, ale nyní má za úkol pátrat po ztracených duších. Jinak jí totiž mrtví nedají pokoj. Na hřbitově Sedm bran Amelia objeví v klecovém hrobě tělo mladé ženy – a jejího vraha může odhalit jedině ona. Ráda by důvěřovala pohlednému detektivu Kendrickovi, který je rovněž nadán schopností vidět duchy. Ale má pocit, že s jejími myšlenkami kdosi manipuluje. Kde jsou vlastně hranice reality? A kdy se známý člověk promění v démona?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/359647/hrisnik-Lbo-359647.jpg 4.4100
Série:

Hřbitovní královna (5.)

Žánr:
Literatura světová, Horory, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

The Sinner (2016)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (26)

Kniha Hříšník

Přidat komentář
Luciane
14. července

uzasna kniha :-)

essene
11. července

moc pěkná jako celá série o hřbitovní královně

laura
26. května

U každého dílu mám pocit, že mu k tomu plnému počtu něco schází, takový ten wow efekt, kdy vám čelist spadne k nohám a vy jen zíráte... A kdy si říkám, že už jsem četla lepší knihy - ale nakonec mě příběh uchvátí způsobem, kdy přestávám dýchat, kdy se opatrně ohlížím přes rameno a kdy napínám uši, jestli neslyším hlasy, tiché kroky, prostě něco... Takže jo, nakonec mě to dostalo - jako vždycky. Proto plný počet ;) Mrazilo mě, bála jsem se, některé věci jsem nečekala, a některé zase jo, ale to nic nemění na tom, že ke konci to nabralo styl zběsilé jízdy a já jsem nevydechla, dokud jsem nedočetla. A pak uff - cože? Takže teď abych netrpělivě podupávala do doby, než vyjde poslední díl, ach jo!

Romanka89
25. května

Další pokračování hřbitovní královny opět nezklamalo. Doufám, že se co nejdříve dočkáme posledního dílu.

pingu1
24. května

Pěkné, čtivé, napínavé, stejně jako předchozí díly :-) Jsem zvědavá na poslední ...

Gynger
26. dubna

Wau, tak to byl nářez ☺️ další super díl, i když více krimi zapletky než strašidelno. Už se nemohu dočkat posledního dílu jak to vlastně s Devlinem je. Dávám opět 5 hvězd.

krtecek_1
18. dubna

Pro mne ne tak čtivá jako předchozí díly. Průměr.

lenka7679
14. dubna

To je prostě jízda! Tleskám, opět mistrně napsaná kniha, která nedá vydechnout a člověk jí zhltne na jeden nádech. Nemohu se dočkat dalšího dílu a jsem opravdu nesmírně zvědavá, jak to vše dopadne. Jsou zkrátka autoři, kteří vás do svých sítí chytí a nepustí a jedním z nich je právě Amanda!


Autor a jeho další knihy

Amanda Stevens
americká

všechny knihy autora

Kniha Hříšník je:

v Právě čtených5x
v Přečtených125x
v Čtenářské výzvě8x
v Doporučených8x
v Knihotéce97x
v Chystám se číst118x
v Chci si koupit46x