Hříšník

Amelia Grayová je povoláním restaurátorka opuštěných hřbitovů, ale poslední dobou se její vnímavost vůči nadpřirozeným jevům začíná nečekaně rozvíjet. Zpočátku jen viděla duchy, pak začala provázet mrtvé na onen svět, ale nyní má za úkol pátrat po ztracených duších. Jinak jí totiž mrtví nedají pokoj. Na hřbitově Sedm bran Amelia objeví v klecovém hrobě tělo mladé ženy – a jejího vraha může odhalit jedině ona. Ráda by důvěřovala pohlednému detektivu Kendrickovi, který je rovněž nadán schopností vidět duchy. Ale má pocit, že s jejími myšlenkami kdosi manipuluje. Kde jsou vlastně hranice reality? A kdy se známý člověk promění v démona?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/359647/hrisnik-Lbo-359647.jpg 4.4100

Hřbitovní královna (5.)

Literatura světová, Horory, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)

The Sinner (2016)

Kniha Hříšník

Luciane

uzasna kniha :-)

essene

moc pěkná jako celá série o hřbitovní královně

laura

U každého dílu mám pocit, že mu k tomu plnému počtu něco schází, takový ten wow efekt, kdy vám čelist spadne k nohám a vy jen zíráte... A kdy si říkám, že už jsem četla lepší knihy - ale nakonec mě příběh uchvátí způsobem, kdy přestávám dýchat, kdy se opatrně ohlížím přes rameno a kdy napínám uši, jestli neslyším hlasy, tiché kroky, prostě něco... Takže jo, nakonec mě to dostalo - jako vždycky. Proto plný počet ;) Mrazilo mě, bála jsem se, některé věci jsem nečekala, a některé zase jo, ale to nic nemění na tom, že ke konci to nabralo styl zběsilé jízdy a já jsem nevydechla, dokud jsem nedočetla. A pak uff - cože? Takže teď abych netrpělivě podupávala do doby, než vyjde poslední díl, ach jo!

Romanka89

Další pokračování hřbitovní královny opět nezklamalo. Doufám, že se co nejdříve dočkáme posledního dílu.

pingu1

Pěkné, čtivé, napínavé, stejně jako předchozí díly :-) Jsem zvědavá na poslední ...

Gynger

Wau, tak to byl nářez ☺️ další super díl, i když více krimi zapletky než strašidelno. Už se nemohu dočkat posledního dílu jak to vlastně s Devlinem je. Dávám opět 5 hvězd.

krtecek_1

Pro mne ne tak čtivá jako předchozí díly. Průměr.

lenka7679

To je prostě jízda! Tleskám, opět mistrně napsaná kniha, která nedá vydechnout a člověk jí zhltne na jeden nádech. Nemohu se dočkat dalšího dílu a jsem opravdu nesmírně zvědavá, jak to vše dopadne. Jsou zkrátka autoři, kteří vás do svých sítí chytí a nepustí a jedním z nich je právě Amanda!

Amanda Stevens
americká