Zima bez tebe

Zimní romance, která vás zahřeje u srdce Po smrti milovaného přítele se Hannah Clitheroeová ukrývá se svým smutkem před celým světem. Její nový domov – Kernowská usedlost v Cornwallu, který zdědila po babičce – je k tomu jako stvořený. Hluboký zármutek ji brzy naruší někdo, kdo má pocit, že Kernowská usedlost, ležící jen kousek od městečka Pethporro, by měla patřit jemu. Raphael Tregar, nepředvídatelný muž se špatnou pověstí, se Hanně rychle dostane pod kůži. Nejvíc Hannu dostihnou babiččina tajemství z dávné minulosti a cítí se ztracenější a opuštěnější než kdykoliv předtím. Blíží se zima a začíná být víc než jasné, že Vánoce už sama trávit nebude…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425106/big_zima-bez-tebe-L04-425106.jpg 4135

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Winter Without You, 2018

Kniha Zima bez tebe

Aziza23

Romantická oddychovka. Taká klasika - najprv sa neznášajú, potom sa do seba zamilujú. Napriek tomu ma to bavilo čítať. Lebo hoci je záver predvídateľný, bolo fajn sledovať ich osudy a všetko, čo k tomu šťastnému koncu viedlo.

andrea0221

Zamilovaný s předvídatelným koncem. Taková oddechovka. Taky mi strašně vadí čím dal častěji nekvalitní kontrolu tisku chybějící písmenka, opakující se slova a uvozovky, když tam není přímá řeč. Nečetla jsem v poslední době jedinou knížku, ve které by se tento nešvar neobjevil a v této jich je tedy zatím nejvíc.

cukrovka

Romantické oddechové čtení. Jednoduchý příběh s předvídatelným koncem, ale proto tyhle příběhy čtu.

Sysel
25.12.2021

Pěkný romantický příběh. Jen mi trochu vadil konec. Záměr? Ale co ty překlepy, vynechaná písmenka a uvozovky naznačující rozhovor tam, kde nebyl?

hana1039
05.12.2021

No, dočetla jsem to ze zvědavosti, abych se dozvěděla, jak Hannah a Raphael skončí... jinak mě to mrzí, ale moc nezaujalo...

petulkapeta
04.12.2021

"Nic, co za to stojí, není nikdy lehké."
Moc pekny romanticky příběh. Podle anotace jsem čekala něco jineho,ale zklamana jsem nebyla.

Renike
28.11.2021

..no proto .. už jsem se bála, ze Kočka beze jména nedostane vůbec jméno :))) ale co koťata ?

Tebby
21.02.2021

Lehké nenáročné čtení na jedno až dvě ponuré odpoledne, často doporučované v knižních závislácích, proto jsem se pro příběh také rozhodla. Některé věci tam jsou dost přitažené za vlasy. Ale jak to u správné romanťárny bývá, tak už od začátku víte, jak to dopadne.
Co mě tam ale opravdu vytáčelo bylo, že autorka stále zmiňovala Raphaela včetně příjmení. A pak také neskutečné množství chyb. 3,5*