Pronásledovaná přehled

Pronásledovaná
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108499/bmid_pronasledovana-bVG-108499.jpg 4 207 207

Pronásledovaná série

1. díl

Doktorka Sheila Tao je učitelkou psychologie, odbornicí na lidské chování. Dobře ví, že flirtovat s přitažlivým, okouzlujícím universitním studentem Ethanem Wolfem znamená zahrávat si s ohněm. Vlny spalující vášně v jeho objetí se střídají s pocity provinění. Konečně se zasnoubí s jiným mužem, který ji zbožňuje, a rozhodne se vzít vlastní život pevně do rukou. Ethan Wolfe ji však nehodlá nechat jen tak odejít. Když ji nemůžu mít já, nebude ji mít nikdo. Ethan má se Sheilou vlastní plány: připravit ji o zaměstnání, zničit její profesionální pověst. Donutit ji, aby tvrdě zaplatila za to, že ho odmítla. A zatímco Sheila se snaží čelit jeho útokům a nevyzradit přitom kolegům ani snoubenci svá nejintimnější tajemství, universitou letí zpráva o šokujícím zločinu - kdosi ubodal studentku, hvězdu atletického týmu. Kdosi roztáčí kolo násilí, sexu a vydírání. a Sheila se znenadání ocitá uprostřed hry na kočku a myš, s milencem, jemuž kdysi nedokázala odolat, s mužem, který se změnil v netvora a odmítá ji propustit ze svého zajetí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Baronet
Originální název:

Creep , 2011


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pronásledovaná. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (59)

Kami33
04.03.2024 4 z 5

Poměrně čtivá knížka, která nijak nevybočuje z příjemného průměru. Žádný wow efekt se tu nekonal, ale na druhou stranu zde nebylo ani nic, co by mi extra vadilo. Jen malá drobnost: já například znám přátele svého muže a on zná moje kamarádky - minimálně jménem :-).

Ráčkajda
13.10.2023 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, takový jemný thriller, ale velmi čtivý a děj ubíhal.


Aileena
24.07.2023 3 z 5

Zní to divně, ale přišlo mi to jako vyloženě oddychový thriller. Možná by mě více bavila filmová verze (knížka je k natočení filmu jako dělaná), ale takových thrillerů už asi existují mraky, takže to nikoho neláká. Za mě předvídatelné, žádné napětí ani nervy se nekonaly.
Za více méně otevřený konec strhávám hvězdičku. Nemám ráda tyto typy zakončení, které vám sdělí, že ještě zdaleka nic nekončí, ale na pokračování musíte bůhví jak dlouho čekat (v lepším případě), v tom horším, jako je mmj. tento, se nikdy nedočkáte. To je podvod na čtenáře, který mě opravdu vadí. Nebýt poslední mini-kapitolky, byla bych spokojenější.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Pronásledovaná v seznamech

v Přečtených261x
ve Čtenářské výzvě10x
v Doporučených21x
v Knihotéce179x
v Chystám se číst164x
v Chci si koupit54x

Štítky knihy

učitel a žák stalking

Autorovy další knížky

Jennifer Hillier
kanadská, 1974
2016  87%Řezník
2012  81%Pronásledovaná
2019  88%Sklenice srdíček
2016  81%Wonderland: Země divů
2021  86%Malá tajemství