Sleduješ mě?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Strhující thriller z prostředí sociálních sítí! Jessinu mámu před deseti lety zavraždil Stračí muž. Byla jeho první obětí, ne však tou poslední. Teď se z Jess stala hvězda reality show, kterou na YouTube sledují miliony diváků. Nechce být populární, má jiný plán. Konečně dopadnout vraha své matky. Celý svět vidí každičký její pohyb. A stejně tak Stračí muž…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450949/big_sledujes-me-9uW-450949.jpg 3.344
Žánr:
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

Are You Watching?, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Sleduješ mě?

deedulka
06. srpna

Hodně slabá kniha. Je to spíše takový lehoučký thriller pro mládež. Hlavní hrdinka je mladá holka, co chodí do školy a pustí se do internetové show, aby po 10 letech vypátrala sériového vraha její matky.

Celá kniha mi přišla nedospělá a nic moc se v ní nedělo. Na holčičí školní tlachání už nemám věk a i to školní prostředí už mne moc nebere.

Jediné pořádné napětí a akce byla na konci. To se celkem povedlo. Nepochopila jsem moc ty krátké kapitoly co 1 nebo 2 stránky. Jestli to mělo nějak zvýšit napětí...no nevím. Nebylo tam nic násilného, žádné detailní popisy vražd, takže je to snad opravdu pro mladší čtenáře.

Damonka12
24. července

Knihu jsem měla téměř hned přečtenou...četla se vážně rychle a námět mi přišel hodně zajímavý. Jen konec jsem čekala trochu jiný.


knihomolkaMist
01. července

Tohle byla fakt bomba!
Neskutečně zajímavý a čtivý příběh. Skvělá zápletka, skvělé rozuzlení!
Fakt mi to extrémně sedlo :D Víc takových knih prosím!!
Přirovnala bych to k Návod na vraždu pro hodné holky. Velmi mě mrzí, že tato kniha není tak známá.
Moc se mi líbil ten rozhovor s autorem na konci knihy, který jsem ještě nikdy neviděla a ve kterém narážel právě na Návod na vraždu... Taky se mi zamlouvala narážka na mou oblíbenou Umbrella Academy :)
S klidným srdcem mohu doporučit jako skvělou YA detektivku (Cartera od toho fakt nečekejte :D)

jasmína
24. května

Tak to byla skvělá jízda ve skvělém thrilleru, a krátké kapitoly mi vyhovovaly, nemohla jsem přestat číst....

iiiccc
21. dubna

Dobrý námět, ze kterého mohl autor udělat thriller, na který se nezapomíná. Tak třeba příště.

Lvíček835
04. března

Kniha se mi strašně moc líbila četla se neuvěřitelně rychle a vážně moc a moc dobře
A ten kdo byl vrah tak to jsem vážně nečekala myslela jsem si že jsem toho vraha odhadla ale byl to úplně někdo jiný vážně super kniha

Roseblood
05. ledna

Není to klasický temný, děsivý thriller na který jsem zvyklá, spíše taková odlehčená verze pro mladší publikum ale kniha mě bavila.

Kapitoly nejsou nijak dlouhé, děj ubíhá poměrně rychle a občasná slabší místa zase vynahradí kapitoly, které se čtou jedním dechem

Postavy mě bavily, občas se mi úplně nelíbilo chování hlavní hrdinky Jess, které v některých částech bylo bezohledné, sobecké ale chápu, proč se tak chovala.

Knížku mohu doporučit buď jako hodně velkou oddechovku, nebo raději mladším čtenářům.

hodnocení: 3/5*

Prudence
26.12.2020

Čtivé, jednoduché, doporučuji pouze někomu, kdo se chce odreagovat, zabít čas, příliš nemyslet a neočekávat jakoukoliv hloubku. Díky námětu a díky stylu krátkých kapitol, který nutí přečíst další a ještě jednu, jsem tuto knihu neodložila. Přečteno a obávám se, že brzy zapomenuto.

1