Kouzelný náramek

Díky rodinnému šperku si tři ženy jasněji uvědomí, že na rodině velmi záleží. Příběhy ukryté v přívěscích změní jejich pohled na život a ony najdou novou chuť ho žít. Lolly dostávala od své matky ke každým narozeninám jedno kouzlo spolu s připomínkou, jak důležité jsou rodinné vzpomínky. Teď je Lolly sedmdesát let, zhoršuje se jí paměť, a tak si uvědomí, že jí nezbývá moc času na to, aby obnovila vztah se svou dcerou a s vnučkou, protože obě byly stále příliš zaměstnané, než aby si našly chvilku na ni a na její rodinné historky. Když ale Lollyině dceři Arden kdosi nečekaně zavolá a vyjádří obavu o její matku, vypraví se Arden za ní a vezme s sebou i svou dceru (a Lollyinu vnučku) Lauren. Lolly jim pak vypráví příběhy spojené s jednotlivými přívěsky na náramku – a všechny tři si znovu najdou cestu k sobě navzájem a také radost, naději a lásku. Kouzelný náramek je dárek, který budete žárlivě střežit ještě dlouho poté, co dočtete poslední stránku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310107/big_kouzelny-naramek-i2h-310107.jpg 4.1173

Vydáno: , Leda

The Charm Bracelet, 2016

Kniha Kouzelný náramek

anezur33

Krásná kniha,zajímavý námět.Nebylo by špatné mít takový náramek se vzpomínkami.

karin4338

Krasny pribeh o rodine, laske, viere a pozitivnom mysleni. Ked clovek po niecom tuzi musi si za tym ist. Dufam, ze autor este nieco napise

LéňaM

Pohodové, lehké počteníčko které člověku i něco dá.
Kniha se četla dobře a ač jsem nic moc od knihy neočekávala, tak mě mile překvapila.

zimolka

Krásný příběh, také mě překvapilo ,že autorem je muž.

Lvíček835

Nádherná kniha vyprávění části života podle přívěsku na náramku kniha mě moc bavila doporučuji

Jančislava

Příjemná kniha, která pohladí. Nic moc jsem neočekávala a byla jsem docela příjemně překvapená.

Janca007

Oddechová knížka o babičce, matce a vnučce. Vyprávění částí života babičky podle přívěšků na náramku bylo zajímavé, knížka mě bavila.

Imis

Slaďoučké, lehké počteníčko. Popravdě nemohu uveřit, že to napsal chlap. Mě to od poloviny strašně nebavilo, takže jsem zbytek kniky prolítla rychločtením a o nic jsem nepřišla. Nic zásadního se tam totiž nestalo. Hodnocení mezi 2 a 3 hvezdičkami, spíš za snahu napsat 420 stránek.