luckomar luckomar komentáře u knih

Komu straší ve věži Komu straší ve věži Marie Rejfová

Vtipná, napínavá a zábavná oddychovka. Doporučuji :)

21.06.2018 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Moc hezky, odpočinkový román. Nechyběl hlasitý smích i smutné souznění s hlavní hrdinkou.

05.02.2023 4 z 5

Bezdětná Bezdětná Monika Baudišová

Určitě téma, které nejde poslat do světa a nečekat kritiku. Ti co měli štěstí, nikdy nepochopí. I pro mnoho mužů je tohle téma nepochopitelné. Za mě je kniha fajn. Hvězdička dolů za ilustrace, které mi nesedly.

10.08.2022 4 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Milá a vtipná jednohubka

08.08.2021 5 z 5

Vlastně mě na knize bavila nejvíce Jaroslavova vzdělanost. Je jisté, že ne všichni s jeho názory musejí souhlasit a vidět to stejně, ale mnoho myšlenek je opravdu poutavých. Člověk se nad knihou zastaví a přemýšlí i nad svým stylem života. Kniha je motivující

02.02.2021 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

AUDIOKNIHA

Musím říci, že nevím jestli by mě kniha bavila pokud bych ji četla sama, ale v audioverzi je skvělá!!!
Dojemná, vtipná a odpočinková. Také ale k zamyšlení.

28.07.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Je to pravda, je to mazec a člověk si zase trochu rozšíří vědomosti a hlavně prohloubí vděčnost za to, že žijeme ve svobodě.

06.01.2020 5 z 5

Velmi dojemná kniha o lásce, pochopení, empatii ale především dětské upřímnosti a bezbřehosti. Doporučuji!

09.07.2019 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nejsem moc na tento typ knih,ale i tak musím konstatovat, že mě kniha ve finále dojala. Knížka z které je smutno. Dočíst, znamenalo ztratit někoho blízkého.

21.10.2018 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Odpočinková a zábavná kniha. Když jsem začala číst, tak jsem u prvních stránek brečela smíchy nad autorovým humorem. Upozorňuji, že ještě nikdy jsem u knihy nebrečela smíchy!!
Autor ale podle mého názoru v prvních kapitolách vystřílel všechny své špeky a ke konci se kniha už trošku vlekla. I tak mě ale bavila a doporučuji ji kde můžu ;) Za mě 4 hvězdičky z 5
Těším se na další knihy tohoto autora.

10.09.2016 4 z 5

Pravda o cukru Pravda o cukru Jessie Inchauspé

Moc hezká kniha k zamyšlení a změně v životě

24.04.2023 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Další knížka od Dvořákové, která zanechá pachuť a rozjitřené emoce. Téma se mi nelíbilo. Mám z osobních důvodů tendence nenávidět lidi, kteří si sáhnou na život, ale chápu, že tato životní dramata lidi baví číst.

31.01.2023 3 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Nic jsem nečetla tak dlouho. Vždy jsem začala a za chvíli jsem byla myšlenkami jinde. Posledních X stran jsem četla už jen přímou řeč a to nejpodstatnější, abych se dozvěděla, o co jde. Opravdu zbytečně obsáhlé.

22.10.2022 1 z 5

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Opravdu těžké čtení..asi se jednou ještě vrátím

22.10.2022 3 z 5

Mé cesty do hlubin mozku Mé cesty do hlubin mozku Martin Moravec

Věřím, že je to úžasný doktor a člověk na svém místě. Vždyť práce má člověka bavit a tehdy do té práce dá vše. V některých názorech z běžného života se s ním nesetkávám, ale to je přirozené a nic proti ničemu.

13.04.2022 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Příběh se mi nelíbil a poslední stránky byly až moc zdlouhavé. Spisovatelka napsala už lepší knihy.

08.11.2021 2 z 5

Posílám to dál Posílám to dál Lucie Bílá

Z knihy na mě působila síla a smutek současně. Jen těžko si představit, co se skrývá pod pokličkou ostře sledovaného.

11.02.2021 4 z 5

Asi takto... Pokud bych zrovna nesledovala svůj cyklus jako detektiv vraha :-D, tak bych asi byla obohacena více. Každopádně pokud se žena o sebe zajímá, tak mnoho věcí z knihy už dávno cítí, ví a aplikuje. I tak mohu doporučit všem mladším dívkám a ženám, které buduji kariéru a potřebuji porozumět třeba jen svým náladám. Více méně to bylo to zásadní co mě na knize od začátku štvalo, že je postavena na cíli pomoci ženám zlepšit výkonnost pri budování kariéry. Ne všechny ženy po tomto ale touží.

24.01.2021 4 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Věřím ale tohle mi přijde už po první kapitole guláš. Nechci si zničit to co mám v srdci. Přijde mi, že jde o popis a možná spíš obhajobu mentálního chování jedné ženy. Neodsuzuji ale tento žánr není pro mě.

14.10.2020 1 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Kniha byla napínavá do samotného konce. Člověka nutí zamyslet se nad důležitostí vody a musím říct, že jsem nad knihou přemýšlela často, ikdyz jsem nečetla.

02.01.2020 5 z 5