Posílám to dál

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V pořadí už třetí knížka naší nejpopulárnější zpěvačky Lucie Bílé Posílám to dál zachycuje časový úsek zhruba posledních 15 let jejího osobního a tvůrčího života. Jsou v ní nejen postavy zajímavých lidí, s nimiž se setkala nebo spolupracovala, ale také její osobitý pohled na svět, na mezilidské vztahy, výchovu syna, život a smrt milované maminky. Svým rázovitým způsobem odpovídá na otázky o roli, kterou v jejím životě hraje víra, o dobových poměrech a politicích, představuje charakteristiky svých partnerů a kolegů. Knížka Posílám to dál je poutavým čtením, z něhož se každý dozví o tom, jak smýšlí a čím žije dvacetinásobná slavice Lucie Bílá. Knihu Lucie Bílá napsala ve spolupráci s dlouholetým rodinným přítelem, uznávaným publicistou Jefmem Fištejnem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454083/big_posilam-to-dal-mSe-454083.jpg 4.234
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Posílám to dál

coolpet.CP
25. května

Krásné čtení o noblesní ženě. Taková energie se jen tak nevidí. Chvílemi mi bylo do pláče, pak zase jsem se musela smát. Jsem moc ráda za tuto knihu, trošku víc mi poodhalila život Lucie jako zpěvačky a Hany jako člověka. Kniha bude v knihovně na čestném místě hned vedle Karla Gotta.

Lenka339
12.10.2022

Milá kniha, krásné čtení i fotografie, prostě pohlazení po duši.


Ehwaz
16.08.2022

Nádherná, moudrá a lidská žena, stejně jako její kniha...

Gweny
07.07.2022

Lucii jsem vždy vnímala jako ženu, která je v mnohém výjimečná a odlišná od ostatních ve své branži (vždyť kdo vyrábí andílky a růžence, aby je pak prodal a koupil za ně něco, co druhým zkvalitní život?). Někdy na mne na Instagramu vykoukne nějaký ten příspěvek, kde se doširoka usmívá, když má vedle sebe svého partnera. Pobavil mne příběh, jak se seznámili. :-)

Nicméně kniha pro mne byla takovým milým a něžným pohlazením. I když Lucie vypráví o tom, co ji v životě způsobilo hlubokou bolest, přesto neztrácí nic ze své noblesy a člověku se chce plakat s její zraněnou duší, chce ji obejmout a alespoň vrátit trošku té lásky, kterou ona věnovala a stále věnuje druhým.

"Vnucené dobro nikdy nemůže vynahradit to, co si každý musí prožít a vydobýt sám. Překonat vlastním úsilím veškerá protivenství, jen to přináší sebedůvěru a pocit pravého uspokojení. Jinak člověk za chvíli začne vnímat dobro jako samozřejmost a pak i jako břemeno." (s. 92)

Kniha je také vzpomínkou na čas strávený s lidmi, kteří už prošli za duhový most a v neposlední řadě v ní čtenář najde i sebereflexi Lucčiných skutků.

Doubravka1975
11.03.2022

Pěkné čtení ze života a o životě naší sympatické zlaté slavice

pichova.veru
13.11.2021

Jediné co bych vytkla je neustálá sebechvála autorky. Jinak se mi kniha hezky četla, nahlédla jsem do soukromého života Lucie Bílé. Obdivuji její odhodlání a potřebu neustále na sobe pracovat.

motokatty
08.10.2021

Příjemná kniha o příjemném člověku. Nejsem žádný ortodoxní fanoušek LB ale nevadí mi. Ve své poslední knize dovolila čtenářům nahlédnout nejen do svého osobního života ale i toho pracovního a možná i trochu si s někým lehce vyřešit účty. Nicméně i toto mělo úroveň, ne žádný bulvár.
Jako relax čtení proč ne.

kika 13
12.09.2021

Jsem velká fanynka Lucie Bílé.Knížka nám dovolila nahlédnout tam kam nás sama Lucie chtěla pustit.To co jsem očekákávala se mi splnilo.Při čtení jsem se usmívala,ale i mi bylo smutno.Život.

1