Posílám to dál

V pořadí už třetí knížka naší nejpopulárnější zpěvačky Lucie Bílé Posílám to dál zachycuje časový úsek zhruba posledních 15 let jejího osobního a tvůrčího života. Jsou v ní nejen postavy zajímavých lidí, s nimiž se setkala nebo spolupracovala, ale také její osobitý pohled na svět, na mezilidské vztahy, výchovu syna, život a smrt milované maminky. Svým rázovitým způsobem odpovídá na otázky o roli, kterou v jejím životě hraje víra, o dobových poměrech a politicích, představuje charakteristiky svých partnerů a kolegů. Knížka Posílám to dál je poutavým čtením, z něhož se každý dozví o tom, jak smýšlí a čím žije dvacetinásobná slavice Lucie Bílá. Knihu Lucie Bílá napsala ve spolupráci s dlouholetým rodinným přítelem, uznávaným publicistou Jefmem Fištejnem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454083/big_posilam-to-dal-mSe-454083.jpg 4.122

Kniha Posílám to dál

pichova.veru
13.11.2021

Jediné co bych vytkla je neustálá sebechvála autorky. Jinak se mi kniha hezky četla, nahlédla jsem do soukromého života Lucie Bílé. Obdivuji její odhodlání a potřebu neustále na sobe pracovat.

motokatty
08.10.2021

Příjemná kniha o příjemném člověku. Nejsem žádný ortodoxní fanoušek LB ale nevadí mi. Ve své poslední knize dovolila čtenářům nahlédnout nejen do svého osobního života ale i toho pracovního a možná i trochu si s někým lehce vyřešit účty. Nicméně i toto mělo úroveň, ne žádný bulvár.
Jako relax čtení proč ne.

kika 13
12.09.2021

Jsem velká fanynka Lucie Bílé.Knížka nám dovolila nahlédnout tam kam nás sama Lucie chtěla pustit.To co jsem očekákávala se mi splnilo.Při čtení jsem se usmívala,ale i mi bylo smutno.Život.

Pavlína197
04.09.2021

Nejsem velká fanynka Lucie Bílé, i když v určitém svém životním období jsem některé její písně často poslouchala a mám je dodnes ráda. Nečtu bulvár, takže toho o Lucii moc nevím. Na knížce mě zaujal název a navíc se mi hodila do výzvy. :-) Lucie se tu otevřeně a snad i upřímně zpovídá ze svých pocitů, vysvětluje své názory, vypráví zážitky a to všechno je proloženo krásnými fotografiemi. Knížka se pěkně čte, což mě mile překvapilo, i když nevím, jak velký podíl na textu Lucie má - z anotace se dozvíme, že na knize spolupracovala s J. Fištejnem. Ale - celé to na mě působí za prvé jako oslava Lucie Bílé. Nepopírám, že Lucie je obdivuhodná a krásná žena ( minimálně na fotkách, osobně ji neznám), a určitě má důvod a právo být na sebe pyšná. Jenomže text je psaný v ich formě a vyznívá jako sebechvála a ta víte co... Prostě mi to není sympatické. A za druhé mám dojem, že si Lucie potřebovala vyřídit účty s těmi, kteří jí někdy nějak ukřivdili, ublížili, nebo třeba pohrdli její pomocí a dobrotou, ať už je to bulvár, únosce nebo kamarádka. Zkrátka, mám-li to shrnout, tato kniha byla zřejmě napsána pro Luciiny skalní nekritické fanoušky, pro ně bude pokladem.

Jana K
04.05.2021

Lucie Bílá je bezesporu jednou z našich nejlepších a také nejsympatičtějších zpěvaček. Vždycky jsem ji měla v oblibě a ráda si pustím její starší skladby z produkce autorského dua Osvaldová/Soukup, i když typický skalní fanoušek nejsem.
Její předchozí knihy jsem taktéž nečetla, i na tuhle jsem narazila v podstatě náhodou v oddělení novinek v naší knihovně. Sáhla jsem po ní a rozhodně nelituji; Lucie se nám zde otevírá ve svých pocitech a myšlenkách a dokazuje, jak velká osobnost je. Určitě překvapí, čím vším se zabývá, nad čím přemýšlí, nebo jak si poradila ve všemožných příjemných i nepříjemných situacích.
Lucie je především zpěvačka, ne spisovatelka, proto jí musíme po stránce literární mnohé odpustit, i přesto se jedná o milou publikaci, která rovněž obsahuje velký počet nádherných fotografií.

luckomar
11.02.2021

Z knihy na mě působila síla a smutek současně. Jen těžko si představit, co se skrývá pod pokličkou ostře sledovaného.

Naďa2411
31.01.2021

Lucie vypráví a velmi intimně popisuje své pocity nejen ve své branžy. Dovolila nám čtenářům nahlédnout pod pokličku svého života bez "líčidel". Je to velmi silná žena s velkou empatií a otevřenou náručí všem pomoci. Vypráví, jak mnohokrát spadla na dno a přesto se znovu umí postavit s hrdostí, láskou a úctou a čelí dalším výzvám výš a výš a to nejen ve své pěvecké dráze. "Jen tak dál Lucie" mě napadá po přečtení knihy Posílám to dál.

mia.com
25.01.2021

Jak tu bylo napsano, kdo neni fanousek, tezko si knihu precte a fanousek ji zase objektivne nezhodnoti. Ja si knihu vybrala do ctenarske vyzvy. Ne proto,ze by me ze vsech osobnosti nejvic zajimala LB, ale proto, ze ji zboznuje moje mama, ja proti ni nic nemam a myslim si,ze ma dokonaly hlasovy font, a nechtelo se mi nic shanet. Kniha je to pekna,s krasnymi fotografiemi. Viri se tam autorciny myslenky a do toho se clovek neco dozvi o ni. Za me to ztrata casu urcite nebyla. Taky se mi na LB libi, ze to neni nafoukana hvezdicka.