$soutez = 0; Cyklická žena aneb Jak využívat svůj lunární cyklus k dosažení úspěchu a naplnění - Miranda Gray | Databáze knih

Pokud vám byl menstruační cyklus doposud jen na obtíž a chtěly jste se ho zbavit, po přečtení knihy Mirandy Gray Cyklická žena radikálně změníte názor a začnete si svůj cyklus užívat. Každá ze čtyř fází cyklu nám totiž přináší neuvěřitelné dary, schopnosti a možnosti. Kniha nabízí 28denní plán, který vám umožní rozpoznat tyto schopnosti a dary ve vašem jedinečném menstruačním cyklu a začít vše efektivně využívat ve vašem zaměstnání, vašich vztazích a celkově ve vašem životě, abyste začaly dosahovat úspěchu a naplnění. Součástí 28denního plánu jsou praktické návody na každý jednotlivý den cyklu: Jaké jsou v tento den moje aktuální zesílené schopnosti? Co mi určitě půjde? Čemu se mám raději vyhnout? Kdy a jak nejlépe komunikovat s druhými? Jak můžu efektivněji dosahovat svých cílů? Jak můžu zvýšit svůj pocit vnitřní pohody? Mužům je určena 11. kapitola, která stručně popisuje jednotlivé fáze menstruačního cyklu a ukazuje, jak muži mohou k ženám v jednotlivých fázích přistupovat, aby dosáhli vzájemného porozumění a dokázali s nimi ve všech fázích jejich cyklů efektivně komunikovat a spolupracovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/154572/cyklicka-zena-aneb-j-154572.jpg 3.951

Optimized Woman (2011)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Osule

Sandalkar

Některé části knihy mi přišly sice nadbytečné a opakující se stále dokola, přesto se mi kniha líbila. Po přečtení se na sebe i svůj cyklus a změny dívám jinak, přívětivěji a s láskou. Myslím, že i mužům tahle kniha může pomoci vysvětlit, proč mají doma někdy úžasnou, milují krasavici a jindy poďobanou vzteklou čarodějnici.

lidunka1
12.10.2017

Knížku jsem prolistovala. Jsou tam Zajímavé postřehy, ale v běžném životě někdy neuskutečnitelné. Pravdou je, že by ženy o svém cyklu a o změnách v těle i na duši měly vědět, lépe se jim pak žije.

JanaDobby
10.10.2017

Tato kniha bohužel není pro mě, vše se podle cyklu zařídit nedá a myslet celou dobu na to kdy co a jak? Já osobně preferuji intuici a selský rozum. Kniha je na můj vkus už hodně alternativní a až moc vše přehání.

Dandy1
25.03.2017

Ani jsem nedočetla. Na mě to teda vůbec nesedí.

sona6438
05.03.2017

Kniha byla super, hodne mi ujasnila, ale nejsem typ co by si planoval kazdy mesic. Ale urcite doporucuji. :)

Turante
14.02.2017

Super kniha, která dokáže člověka donutit se zamyslet sám nad sebou :-)

virginie.w
15.01.2017

kniha mě naplnila velkou nadějí a motivací ... zkouším v praxi...

ji7967
21.11.2016

Skvělá kniha. Pro ženu, která si chce spoustu věcí o svém těle a chování uvědomit je toto ta pravá cesta. Ano, není třeba slepě hltat každé slovo, jak bylo napsáno níže, na druhou stranu je to skvělý návod, skvělé "otevření očí" a naprosto skvělé ukázání cesty... Pokud se člověk trochu vnímá, pak na sobě pozná i drobné změny (a že si s těmi hormonálními opravdu užijeme!). Když si k těmto každoměsíčním a stále dokola se opakujícím změnám vezmete rádce, pak bude život jednodušší a pochopitelnější. U mnoha pasáží jsem se i zasmála, protože prostě "sakra, nojo, takhle to ale fakt je". Každá žena si ale do téhle fáze musí dojít, nevím, jestli by mi kniha něco řekla, když mi bylo -náct. Nicméně, doporučuji opravdu každé ženě. PS: a styl "učebnice" - a souhrn na konec mi naopak vyhovuje, protože pokud se snažím najít určitou informaci, nemusím zpětně hledat v textu, ale najdu přehledně na konci kapitoly. I za to palec nahoru.

Květinka008
23.03.2016

Něco na tom bude, ale jako u všech teorií - nelze přejímat slepě každé slovo, nýbrž si hledat a vzít "to své" ;-)

Považuji za nezbytné používat knihu dlouhodobě, nestačí přečíst-odložit. A sledovat sebe, svůj život, přemýšlet nad souvislostmi. Vytvořila jsem si v excelu tabulku, jakýsi poznámkový deník, kam zapisuju den cyklu, fázi, vhodné aktivity (stručně), co jsem ten den dělala a jak jsem se cítila. Další měsíc reflexe, možné i malinké přizpůsobení (není nutné doma gruntovat zrovna v týdnu menstruace, když to jde o týden dřív, ne?) Samozřejmě se nelze vztekat, jestli se má menstruaci přizpůsobovat všechno - to samozřejmě nejde a rozumný člověk to tak bere ;-) No, a ne vždy je na to čas, piplat se... Každopádně kdo potřebuje, čas si najde.

Já to mám fajn i v tom, že manžel neodmítá a má zájem spolupracovat, když mu řeknu "teď po mně nic nechtěj", jsme si vědomi zvýšené výbušnosti a toho, že si vše beru osobněji než jindy, mám méně energie (takže nevyrazíme na 20 km túru)... Ale jak jsem napsala - je to na delší čas a trochu práce se získanými informacemi, a ne každý ho chce obětovat. Anebo to nepotřebuje...

romana8933
09.03.2016

Vysvětluje tolik věcí! Konečně chápu, proč jsem někdy jak na drátkách a jindy jako zpomalený film...

KetrinZel
08.04.2014

Jádro knihy je úžasné, funguje to tak, jak autorka popisuje. Kniha je z mého pohledu napsána zdlouhavě, stále se informace opakují, na konci kapitoly se ještě shrnují. Buď autorka počítá s tím, že jsme natvrdlé nebo je to její rozvláčnělý styl. Kurz nebo knihy českých autorek je lepší.

Paskudka
24.08.2013

Cyklická žena mi leží na nočním stolku a občas nahlédnu v které dni se právě nacházím....doporučuji všem ženám které chtějí změnit své zvyky ...chtějí se posunout dále....a nestačí jim mužské knihy osobního růstu - nevěřte že jste statické ....a plyňte na vlně svého cyklu. Zamilujete si svou proměnlivost.

menstruace

Miranda Gray