Pokud vám byl menstruační cyklus doposud jen na obtíž a chtěly jste se ho zbavit, po přečtení knihy Mirandy Gray Cyklická žena radikálně změníte názor a začnete si svůj cyklus užívat. Každá ze čtyř fází cyklu nám totiž přináší neuvěřitelné dary, schopnosti a možnosti. Kniha nabízí 28denní plán, který vám umožní rozpoznat tyto schopnosti a dary ve vašem jedinečném menstruačním cyklu a začít vše efektivně využívat ve vašem zaměstnání, vašich vztazích a celkově ve vašem životě, abyste začaly dosahovat úspěchu a naplnění. Součástí 28denního plánu jsou praktické návody na každý jednotlivý den cyklu: Jaké jsou v tento den moje aktuální zesílené schopnosti? Co mi určitě půjde? Čemu se mám raději vyhnout? Kdy a jak nejlépe komunikovat s druhými? Jak můžu efektivněji dosahovat svých cílů? Jak můžu zvýšit svůj pocit vnitřní pohody? Mužům je určena 11. kapitola, která stručně popisuje jednotlivé fáze menstruačního cyklu a ukazuje, jak muži mohou k ženám v jednotlivých fázích přistupovat, aby dosáhli vzájemného porozumění a dokázali s nimi ve všech fázích jejich cyklů efektivně komunikovat a spolupracovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154572/cyklicka-zena-aneb-j-154572.jpg 3.8120
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Osule

Optimized Woman, 2011

Kniha Cyklická žena aneb Jak využívat svůj lunární cyklus k dosažení úspěchu a naplnění

luckomar

Asi takto... Pokud bych zrovna nesledovala svůj cyklus jako detektiv vraha :-D, tak bych asi byla obohacena více. Každopádně pokud se žena o sebe zajímá, tak mnoho věcí z knihy už dávno cítí, ví a aplikuje. I tak mohu doporučit všem mladším dívkám a ženám, které buduji kariéru a potřebuji porozumět třeba jen svým náladám. Více méně to bylo to zásadní co mě na knize od začátku štvalo, že je postavena na cíli pomoci ženám zlepšit výkonnost pri budování kariéry. Ne všechny ženy po tomto ale touží.

Luluhappy

Ze začátku se autorka opravdu hodně opakuje. A jak už někdo zmínil, vadil mi až příliš západní styl psaní, ale možná se s tím u knih tohoto typu počítá.
Myslím, že by kniha mohla být o hodně zkrácená. Je tam hodně dobrých myšlenek a jsem přesvědčená, že to sedí, ale například ten kalendář cyklicky a co dělat každý den.. nevím, jestli se tím někdo řídil, ale na mě je to opravdu už moc.

Lucieenka

Kniha mě mile překvapila. Na mě možná až moc rozsáhlá, některé části knihy se stále opakovaly. Ale po dobu čtení jsem svůj měsíční cyklus sledovala a musím říct, že dost věcí z knihy opravdu sedí. A některými rady jsem se začala řídit a do mého života to přineslo více pochopení sebe sama a jak mé tělo funguje. Určitě doporučuji přečíst.

martinka.cz1

Moc fajn kniha, která vysvětlí jednotlivé fáze cyklu. Knihu je lepší nejdřív přečíst kompletně celou a poté se vracet na pasáže dle probíhajícího cyklu.

CarolC

Velmi nápomocná kniha, jak porozumět svému menstruačnímu cyklu. Spoustu věcí, o kterých se v knize píše jsem už dlouho cítila sama a snažila se ty pocity a nálady v sobě přeprat. Často jsem si něco vyčítala a nechápala, proč něco nejde, když to nedávno šlo. Kniha mi moc pomohla, ale druhou část je už poté lepší číst den po dni a ne tu knihu číst, jako klasickou běžnou knihu. Nesouhlasím se vším. Sama jsem si vybrala, co by mi mohlo vyhovovat, co mi je příjemné, a tak jsem si z toho vzala to, co jen sama potřebuji a uznávám za vhodné. Rozhodně mě nasměrovala, jak dál a na mnohé podala vysvětlení.

Kamcatak
24.12.2020

Velice důležité téma, nejen pro ženy. Jak je možné, že o tomto v dnešní době spousta dívek a žen stále neví? Kniha obsahuje naprosto zásadní informace o ženském cyklu.
Bohužel by se našla i spousta kritiky, ale nebudu to moc rozebírat, jelikož i přes všechna negativa a slabé stránky si každá žena může odnést to důležité pro sebe, stačí jen odfiltrovat, jakým tónem je kniha psána a že je psána především pro jeden určitý typ žen. To nevadí, ignorujte to a vemte si to důležité pro sebe! Já děkuji za otevření očí v tomto směru a těším se na další poznávání sama sebe.

ipkkk
23.11.2020

Kniha mě bohužel moc nezaujala. 90% obsahu knihy jsou jen nicneříkající, prázdné, rádoby motivační a hlavně stále se opakující plky. Přesto s myšlenkou cykličnosti souhlasím a věřím, že to takto máme, jen ta forma podání se mi nelíbila.

vercas945
19.11.2020

Knihu čtu něco přes měsíc, dočetla jsem až na konec, ale rozhodně neodkládám. Mně kniha hodně pomohla si dost věcí uvědomit, cítím se už teď taková srovnanější a spokojenější. A navedla mě směrem na další knihy, přednášky atd., které jsou pro mě hodně zajímavé.