_Lucie_97 _Lucie_97 komentáře u knih

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Příběh o uvědomění si štěstí v životě každého nás a pozitivnějšího pohledu na svět. Krásná knížka, která připomíná silné myšlenky, kterými bychom se měli řídit všichni, pokud chceme spokojenější život.

16.09.2022 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Mám z knížky rozporuplné pocity. Přečetla jsem si velmi rychle a bavila mě, ale zpětně si uvedomuju, že ten příběh je ze všech stran přetažený za vlasy. Přesně proto pak mají lidi nepřesný představy o milosrdném životě! ale když toto vše prehlednu, tak příběh Candy a Nathana byl fajn, uvítala bych trochu více děje a příběhu a méně sexuálních scén. Každopádně zapletla mě velmi potěšila, protože tam byl super námět!

07.09.2022 2 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Tato knížka mi úplně nesedla. Nevím, čím to přesně bylo a třeba se mi jen netrefila do nálady - ale za mě to nebylo ono.

04.09.2022 2 z 5

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Příběh je skvěle napsaný a čte se vlastně sám. Je plný napětí, hádanek a pomalu odkrývaných pravd. Celkove bych ale potřebovala udělat hlavní postavy v knížce o par let starší. Všichni se totiž částečně chovají na svůj pubertální věk a po chvíli zase jako starší a vyspělejší jedinci. Dost mě to u cele knížky rušilo. Navíc jsem si pletla příběhy Jamesona a Greysona… jsem zvědavá na pokračování a cely příběh si mě rozhodne získal!

03.09.2022 4 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Ten příběh mě dostal! Tristan je prostě neskutečný hlavní hrdina a ten by sebral srdce i mně (komu taky ne! ). Cely příběh je neskutečně silný, dojemný a plný vtipných momentu! To špičkovaní mezi dětmi a Tristanem jsem si užívala nejvíc. Pokud někdo zfilmuje tudle sérii, budu ho za to neskutečně milovat. Rozhodně mohu doporučit všema 10.

03.09.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Když jsem knížku zacinala číst, říkala jsem si, že to bude běžná odpočinková romantika. Ale kdybych věděla, jak jsem se spletla - tadle knížka mě chytila za srdce a nepustila až do poslední stránky ️ zamilovala jsem si oba hlavní hrdiny a neskutečně jsem si užívala obou pohled na dané situace. Opravdu skvělá knížka, která v sobě nese spoustu životních mouder a zajímavých myšlenek! Jasné, pořad je to romantická knížka s erotickými prvky, ale má fakt koule a to pořádný ️

11.07.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Chvilku mi trvalo se do knížky zacist, protože se neustále střídají postavy, které příběh vypráví. Cely příběh je zajímavý, opravdu obviňujete každého hrdinu a prožívat příběh s nimi! Což je super. S koncem jsem spokojena, ale zcela upřímně bych měla lepší závěr. I přes to všechno se mi knížka moc líbila a čtení jsem si užila ️

28.06.2022 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Nejdřív jsem se do knížky nemohla začíst, to ale nemusí být vina knížky, ale spis moje. Když se mi to ale povedlo, tak jsem si knížku neskutečně zamilovala jako ty předchozí dily.

15.06.2022 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Ehm, tak todle mi nesedlo. Možná jsem jen zbytečně náročná, ale nevěřila jsem hlavním postavam ani slovo a celkově mi to nedavalo vůbec smysl. Záměr super, ale napsání velmi špatné. Za mě jedno velký ne.

02.06.2022 odpad!

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Příběh byl velmi zajímavý, ale bohužel jsem velmi rychle přišla na hlavní zápletku. Každopádně se mi knížka moc líbila, i když mám oblíbenější knížky od Agathy ️

15.05.2022 3 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Skvělý příběh, který mě na začátku chytil a nepustil do poslední stránky. Celá knížka byla nabitá akci, zajímavými scénami a myšlenkami. Rozhodne se nemůžu dočkat druhej dílu, i když jsem odhadla děj velmi velmi brzo, udělalo mi rozuzlení radost a jsem velmi zvědavá, jak se bude příběh dále odehrávat ️

13.05.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

První díl této série jsem si zamilovala, podobné jsem čekala i od této knížky, ale bylo to ještě lepší! ️ kniha má v sobě neskutečné moudra - například, že každý si svoje dětství pamatuje sebe sama jako toho hodneho. Málokdo má sebe sama ve zpominkách jako záporáka. A přitom svět není černobílý. Zatím nemám oblíbeného knižního hrdinu, který by mi fakt učaroval, ale Jacob to změnil je to on!

11.04.2022 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Asi jsem čekala víc. Kniha je velmi čtivá a má velký potenciál. Ale nemám ráda, když dokážu knížce vymyslet spoustu lepších konců, než byl reálný konec. Tento konec mě opravdu neuspokojil a příběh měl daleko větší potenciál.

04.04.2022 2 z 5

První pravidlo: nezamilovat se První pravidlo: nezamilovat se Felicia Kingsley

Knížka má dokonalou hate-to-love zápletku. Obě postavy jsem si neskutečně zamilovala. Cely příběh mě bavil a velmi jsem si čtení užila. Dala bych 5⭐️ ale to by tam nesmělo být posledních asi 10 stránek ty mi do příběhu už nesedí a nevěřím jim. Jinak úžasná knížka a určitě si ji někdy rada přečtu znovu :)

02.04.2022 4 z 5

Křiváci Křiváci Maureen Johnson

Knížka je skvělá! Baví mě tam prolínání minulosti a přítomnosti. 4 hvězdičky dávám proto, ze po docteni nejsem o moc moudřejší a stejně mám pocit, ze to vlastně úplně nechápu což je asi správně, ale já bych nějaké odpovědi ocenila. Každopádně jsem to cele přečetla jedním dechem a užila si každou stránku.

28.03.2022 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Skvělá knížka! Líbilo se mi, každou chvilku podezřívat někoho jiného. Upřímně jsem tušila, jak to dopadne, ale neodhadla jsem to úplně přesně. Takže smekám pomyslný klobouk, protože většinou se mi povede odhadnout konec velmi brzo u trillerů :D

16.03.2022 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Já mám aktuálně velmi rozporuplné pocity. Knížka je na můj vkus zbytečně utahaná a děj by šel minimálně o půlku zkrátit. Knížka se mi líbila, ale čekala jsem víc.

09.03.2022 2 z 5

První První Kiera Cass

Byla jsem zvědavá, jak cely příběh dopadne a hrozne se mi líbí, jak si k sobě postavy našli cestu ️ celou sérii naprosto zboznuju a rozhodne si ji celou mám v plánu ještě několikrát přečíst

26.02.2022 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Po selekci byla pro mě elita trosku slabší, ale přesto se mi moc líbila. Líbilo se mi přemýšlet, jak bych v situacích reagovala já a následně se dozvědět o konsekvencích, jaké rozhodnutí měly. Rozhodne mi ta knížka pootevřela oči v moji tvrdohlavosti a ač je to knížka určená mladšímu publiku, než jsem já, předala mi velke poselství. Miluju tu sérii a popravdě jsem zvědavá, jak příběh dopadne :)

25.02.2022 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Já to jednoduše miluju! Ať si každý říká, co chce, já ten příběh prožívala od první do poslední strany. A dostalo mě to do mých detskych let, když jsem tajné doufala, že jednou budu princezna

22.02.2022 5 z 5