První ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Když byla America vybrána do Selekce, ani ve snu by ji nenapadlo, že by se ocitla na dosah srdci prince Maxona, natož královské koruny. S blížícím se koncem soutěže narůstají hrozby za branami paláce a America si uvědomuje, jak je lehké všechno ztratit a jak těžce bude muset za svou budoucnost bojovat.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264513/big_prvni-BC3-264513.png 4.43703
Série:

Selekce 3.


Žánr:
Literatura světová, Sci-fi, Pro děti a mládež

Vydáno: (ekniha), CooBoo
Originální název:

The One, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (701)

Kniha První

Dean_Sami
01. června

Očekávala jsem více od posledního dílu? Možná trochu více ano, ale do knížky snad všichni jdeme s tím, že chceme ukojit naše touhy po romantické lince našich dvou postav a to taky dostaneme. Doufala jsem že bude více popsána svatba našich hrdinů, ale bylo to tak rychlé, že jsme se ani nenadáli a už jsme zavírali knížku. Ale slzy, které se mi padaly po tvářích, byly opravněné útok rebelů byl popsán dokonale.

Julia284
28. května

Závěr této triologie mě velice potěšil. Ze všech dílů se mi líbil asi nejvíce, akorát ten konečný zvrat mě hodně překvapil. Jinak se četla velmi dobře. Velice doporučuji.


Arlienen
18. května

(+ SPOILER) První byla pro mě nejlepším dílem ze série. America je zde trochu vyzrálejší a konečně má jasno v tom, koho miluje. Ta její nerozhodnost mě ve všech knihách hodně štvala.
****
Líbil se mi vývoj u Celesty. Nakonec nebyla taková m*cha, jak jsem si myslela.
****
Aspen a Lucy.... Kdy se to stalo??? Čtu Šťastně až navěky, doufám, že tam si přečtu jejich příběh.
****

MollyCornelia
16. května

4*/5*
Tehle díl měl nádech románové podoby, protože Celesta i America se charakterově vyvíjí. Celkově to byl takový zdravý závěr toho všeho dění, a konec se mi docela líbil.
Bohužel jsem měla vyspoilerovaný konec, takže jsem to dočetla spíš jen z chuti si odpočinout u něčeho, nad čím nemusím přemýšlet. A zároveň už to na první díl nemá, protože už moc nejde o to vyhazování dívek ze soutěže, a to tomu dle mě ubralo na originalitě.
Doporučuji všem, dětem cca od 12-ti let.
Hodnocení celé série:
Selekce - 5* nejlepší díl
Elita - 4* vycpávkový díl, nejslabší v sérii
První - 4* prostřední díl
Do série určitě má cenu se pouštět, stojí to za ten čas.

Kristy.Seb
05. května

America byla skvělá! Obdivuji ji. Vždy myslela na druhé, za každou cenu.

kopeceli
02. května

Tento díl mě bavil více, nebyl plný nelogičností mladé lásky. Bavili mě rebelové, i to, že konec nebyl úplně přeslazený. Pohádka, ale dá se to.

Luigi1
11. dubna

America se nevzdává a bojuje o prince Maxona.

Alienn
05. dubna

Sérii mám celou a nelituji zatím žádné přečtené knihy z této pohádkové ságy. I tuto jsem si užila, opět krásná obálka, což jsou ostatně všechny.

1 ...