Nebezpečná iluze

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. Hudson Rutherford je sexy chlap, a je si toho moc dobře vědom. Je arogantní, bohatý a vždycky dostane všechno, co chce. Právě teď potřebuje snoubenku. Rodiče ho nutí, aby si vzal rozmazlenou dědičku hotelového impéria a jeho hédonistický život playboye je v ohrožení. Jediný způsob, jak může situaci zvrátit, je předstírat, že je opravdu nefalšovaně a hluboce zamilovaný… do Mari, své třetí letošní osobní asistentky. Jenže ta s ním nevydrží ani pracovat a chce dát výpověď. Chystá se ho důrazně poslat do háje, ale on se usměje a podá jí papírek, na kterém je neuvěřitelné množství nul....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/367528/nebezpecna-iluze-Ony-367528.jpg 3.8137

The Perfect Illusion (2017)

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno:, Beta-Dobrovský

jaspis

Ideální četba na pozdní léto. S klidem dám plných pět hvězdiček, ve svém druhu je pro mě kniha nadprůměrná. Hlavní hrdinka se projevovala jako inteligentní bytost, což je teda úplně super. V některých knihách se totiž opravdu nad hlavní hrdinkou trápím.

Fizulka71

Lehká četba s dobrou zápletkou, ze které by se dal určitě vyždímat větší příběh. Ale jako oddychovka na jedno odpoledne dobrý.

Trolice

Už od první kapitoly je jasné, jak to dopadne, ale nebyla to špatná kniha. Četla se rychle, oddychovka

anishta

Nejsem zklamaná, protože jsem nic neočekávala. Některé situace a rozhovory byly vážně praštěné a divné. Jako, četlo se to rychle, ale slabší průměr.

DDD

Kniha mě mile překvapila, neboť díky poměrně nízkému hodnocení jsem od ní nečekala mnoho. Měla jsem ji ale přečtenou během jednoho dne. Je to taková letní oddychovka u které se nemusí moc přemýšlet. Příběh byl chvílemi trochu ohraný a předvídatelný, ale líbil se mi. Proto dávám 4 hvězdičky za příjemné čtení.

barbora0275

Konec jsem uz preskakovala a nedocetla. Byl na me prilis neuveritelny. Stejne jako jazyk postav jakozto vzdelanych tricatniku, spis by se hodil pro nejake adolescenty. Mozna spatny preklad.

Pedruska01

Kniha se dobře a rychle četla. Ačkoliv to byl příběh, který už všichni známe, tak mě to nutilo číst dál. Hlavní hrdinka Mari byla sympatické děvče, která se rozhodla, že si nenechá nic líbit. Naopak Hudson si šel tvrdě za svým a nepoznal odpor. Byla to taková klasická pohádka, kde chudá holka ke štěstí přišla prostřednictvím krásného a bohatého prince, se kterým se pomalu střetla náhodou. Má to klišé prvky, které jsou profláklé. Jako prvotní nenávist a následně nehynoucí láska či šéf a osobní asistentka.
Bylo to milé, oddechové, ale ztrácí se to v záplavě dalších podobných příběhů. Však v takovém žánru duše romantika může být spokojená, což jsem byla. Akorát jsem místy čekala, že to bude trochu vyhrocenější, ať už v jisté rivalitě, žárlivosti či soutěživosti. Nevadí, líbilo se i tak. :)

simona5843

Ja viem že toto je jedno veľké,obrovské klíše a už od začiatku tušíte ako to všetko skončí ale keď to bolo také super.Na konci som sa škerila ako slniečko na hnoji :D takže ak chcete oddychovku toto si prečítajte. Hudson aj Mari boli skvelý,on bol blbec prvej triedy a ona si nedala skákať po hlave. Lenže potom...si prečítajte :)

1moniccka

děj byl takový obyčejný ale dobře se to četlo na oddych skvělé.

kečup60

Klasická novodobá červená knihovna. Ale na dovolenou dobré.

mikika

klasický příběh o falešných zásnubách, které se změní v opravdové. čekala jsem, že ohrané klišé autorka nějak ozvláštní, že tomu dodá něco originálního, čím se odliší. a nic. zklamání.

mmmisulka.r

Velmi jednoduchá romantická kniha, která potěší romantické duše, ale milovníky složitějších příběhů určitě nenadchne.

MarKy95

Knihu jsem měla přečtenou za pár hodin, kniha mě nějak nepřekvapila, ani neurazila :)

ves.lucie

Oddychova kniha, ktera se dobre cetla. Myslim si, ze pribeh nikoho neurazi naopak pobavi a ve finale jsou vsichni spolu stastni ... :-) vypraveni z obou pohledu pobavilo.

lucie2952

Hezká romantická oddechovka, když potřebujete vypnout. Není to žádná kniha, která vás udrží do rána vzhůrů, ale na takový odpočinek od všeho kolem je kniha ideální. Původně jsem chtěla dát hvězdičky jen dvě, ale musím dá tři za kapitoly psané z Hudsonova pohledu. Ty totiž byly nejlepší.

-Sinéad-

Pěkná kniha, dobře se četla.

Kiwicatko

Ctu a cekam nejake wau, jsem v pulce a porad nic, docitam posledni stranku a opravdu nic. Pro me zaver: nenadchne, neurazi.
Znovu ji cist nemusim.

1casper

Super odpočinková kniha pro ženský, třeba i na dovolenou. Děj je sice předvídatelný, no a co, že jo.....

ptavichripkaa

Taková malina to byla. Hezká, sice předvidatelná, ale i přesto se mi líbila.

Dala

Nenáročná knížka pro chvilku pohody. Dobře se čte.

ketvin

Kniha se mi nelíbila. Po dočtení jsem si říkala, že to za to vůbec nestálo, naštěstí jsem ji četla jen jako vyplnění času v autě, takže to není taková škoda, jako strávit nad knihou večer... Co bylo špatného... Asi vše. Hrdinové se mi nelíbili, příběh byl předvídatelný a bez jakéhokoliv drama, pointa nic moc... Po této knize jsem sáhla po série Rychle a smyslně a to je nebe a dudy :D :)

Hanule9

Plusy: kniha se docela dobře a rychle četla, spisovatelka se jí nesnažila uměle „natahovat“ a za každou cenu popsat 500 a více stránek, nebo z toho nedej bože dělat trilogii apod. a hlavní hrdinové mi byli celkem sympatičtí (i když naivita hlavní hrdinky v jisté záležitosti byla až do očí bijící a hlavní hrdina se na můj vkus taky změnil neuvěřitelně rychle, na to jaký byl ze začátku „drsňák“ – jako by se skoro až proměnil v ženu.

Mínusy : kniha je plná neuvěřitelných klišé asi jako když se koukáte na „béčkové“ horory a přesně víte, kdy oběť pronásledovaná vrahem zakopne na schodech, když před ním utíká, aby se schovala na půdě.
Na závěr jsem se topila v cukrové vatě :-)

alzbeta4340

Klasická červená knihovna, která se dá snadno přečíst, i když za pár týdnů si ji nejspíš pamatovat nebudu. Na české poměry má vkusnou obálku, to oceňuji a dávám hvězdičku navíc.

Evka3814

Pěkné čtení,docela jsem se i zasmála. Pohodovka na dlouhé večery

lenochod6

Bylo to takové nemastné, neslané. Tyhle typy knih mají vždy podobné zápletky, odlišují se pouze v okolnostech a ve stylu, v jakém jsou napsané a zrovna tenhle styl mi nevyhovoval. Nebylo to nijak napínavé, nijak propracované, vůbec nevíte, kde se ta láska vzala, máte pocit, že vztah je založen na vodě. Čekala jsem od toho více, když byl takový nadějný začátek.

Ewik

Velmi prostá, předvídatelná a sladká pohádka pro chvilky odpočinku. Hezky ubíhající děj místy pobaví a díky čtivosti svého čtenáře nepustí. Námět není nic originálního a přiznám se, že mi tu chyběla určitá míra napětí, která by knihu maličko okořenila. Celé mi to přišlo trošičku uspěchané a postavy pro mě postrádaly jiskru, šarm či cokoliv, čím by se staly lidštějšími.
Nicméně jsem knihu přečetla ze jedno odpoledne, což taky něco znamená, ale v daném žánru se nepochybně dají najít mnohem lepší a propracovanější knihy.

jani.ruzicko

Asi jsem opravdu velká cíťa, ale i v takto klišoidním příběhu jsem našla pasáže, které mě odrovnaly a zaslzely. =) Tento námět je vážně už hodně omílaný a sepsaný v mnoha podobách, přesto mi to vůbec nevadilo a jsem ráda, že jsem si knihu mohla přečíst. Jasně, že hned víte kdo je a bude Holis, a stačí k tomu jen první zmínka o Alecovi. Steně jako víte, jak to všechno dopadne. =) Prokouknutelné, ale přesto příjemné čtení, a to ani nehledě na čtivost příběhu. =)

biki

Ale jo, příjemný relax. Hezká pohádka pro dospělé s poněkud přeslazeným koncem.

Danulka11

Naprosto úžasná a odpočinková knížka! Ano, už podle obsahu víte, jak vše dopadne, ale kdo chce prostě po náročném pracovním dni vypnout a příjemně se odreagovat, tak vřele doporučuji

romantika láska těhotenství

Winter Renshaw

Winter Renshaw
americká

• Nebezpečná iluze (2018)
  • Absint (2018)