Nebezpečná iluze

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. Hudson Rutherford je sexy chlap, a je si toho moc dobře vědom. Je arogantní, bohatý a vždycky dostane všechno, co chce. Právě teď potřebuje snoubenku. Rodiče ho nutí, aby si vzal rozmazlenou dědičku hotelového impéria a jeho hédonistický život playboye je v ohrožení. Jediný způsob, jak může situaci zvrátit, je předstírat, že je opravdu nefalšovaně a hluboce zamilovaný… do Mari, své třetí letošní osobní asistentky. Jenže ta s ním nevydrží ani pracovat a chce dát výpověď. Chystá se ho důrazně poslat do háje, ale on se usměje a podá jí papírek, na kterém je neuvěřitelné množství nul....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367528/nebezpecna-iluze-Ony-367528.jpg 3.8334
Literatura světová, Pro ženy
Vydáno, Beta-Dobrovský

The Perfect Illusion, 2017

Kniha Nebezpečná iluze

MarkétaI.

Hudson je šéf, který se samozřejmě chová jak debil. Mari je jeho sekretářka, která podala výpověď. On však dojde s nabídkou, která se neodmítá..
Kniha se čte dobře, rychle a je to taková oddechovka na jedno odpoledne. Ovšem mně to nějak nesedlo. Něco mi tam chybělo.. bylo to takové rychle, bez emocí.

jitka7

Příjemná kniha na odpoledne. Chcete si oddechnout a moc nepřemýšlet, přečtěte si tuto knihu.

Myška43

Příjemná čtivá kniha, oddychovka na jedno odpoledne, ale moc mi to připomíná Kontrakt s Rebelským dědicem dohromady. To mě ale neodrazuje přečíst si další knihu od této autorky.

Ketfl

Kniha se mi líbila, četla se pěkně, nicméně je fakt, že nějaký wow efekt se nedostavil. Možná jsem úplně nezbaštila ten popis postav, kdy Hudson byl ze začátku Mari vykreslen jako neskutečný šmejd, nicméně čtenář z něj spíš měl pocit, že je to princ na bílém koni, takže se to minulo účinkem. Možná mi tam chyběla víc taková jiskra mezi hlavními hrdiny, možná bych i řekla, že to bylo trochu plytké. Nicméně hodnotím jinak kladně, protože mě kniha zabavila pěkně před spaním. Znovu bych si ji asi nepřečetla, ale rozhodně nelituji času, který jsem s touto knihou strávila.

nanika
28. květnaodpad!

Nebudem hodnotit knihu obsahovo, bol to taky priemer, naozaj oddychovka na plaz. Mna od prvej strany iritoval velmi zastaraly jazyk prekladu. Co slovo, to archaizmus a do tohoto ste mali vlozene vulgarizmy a obrovsku snahu prekladatela o pouzitie moderneho jazyka dnesnych dni. Nie, nepodarilo sa. Preklad je rozharany, s nezvladnutou korekturou a knihu som docitala naozaj so sebazaprenim. Skoda, dejovo kniha nebola zla, ale ten preklad to dorazil. Dokonala ukazka, ako moze knihu poskodit vyber prekladatela, podotykam, muza.

babystar

Taková milá pohádka pro mladé romantičky. Kéž by bylo pravda, aby se ze sebestředných "hajzlíků" najednou vyvrbili solidní, a hlavně bohatí, mladí muži, kteří se mohou přetrhnout, aby pomáhali popelce z venkova. Život je někde jinde, ale četlo se to pěkně.

knihomolka78

(+ SPOILER) Tak tohle se fakt nepovedlo. Začátek byl docela slibný, ale poměrně brzy se z něj stává blbost. Hlavní postavy zcela nahodile mění charaktery - velmi pohledný, ale arogantní šéf se během pár dní stane docela milým chlapem toužícím po rodinném zázemí, inteligentní sekretářka, se stala domácí husičkou, aby zajistila sebe a dítě, nebo arogantní nezájem otce dítěte je najednou nahrazen láskyplnou péčí...?
Takových příběhů, kde důvody proč ten chlap nabídne neodmítnutelnou sumu, po které nelze neskočit už tu pár bylo (třeba Kontrakt, který sice není nic moc ale mnohem lepší, než tohle) a i když je to nereálné, daly by se možná ty důvody nějak pochopit, ale nedokážu si představit chlapa, který by tohle udělal a pak ještě překousl cizí dítě a nakonec se ještě on jel omluvit...? Bylo to zmatené, přehnané, příliš komplikované a nereálné (ani v červené knihovně ne). Ztráta času.

petulkapeta

pěkné fakt krasny přiběh...no laska asi Hudsna změnila a to je dobře :)

Volba
Volba