Nebezpečná iluze

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. Hudson Rutherford je sexy chlap, a je si toho moc dobře vědom. Je arogantní, bohatý a vždycky dostane všechno, co chce. Právě teď potřebuje snoubenku. Rodiče ho nutí, aby si vzal rozmazlenou dědičku hotelového impéria a jeho hédonistický život playboye je v ohrožení. Jediný způsob, jak může situaci zvrátit, je předstírat, že je opravdu nefalšovaně a hluboce zamilovaný… do Mari, své třetí letošní osobní asistentky. Jenže ta s ním nevydrží ani pracovat a chce dát výpověď. Chystá se ho důrazně poslat do háje, ale on se usměje a podá jí papírek, na kterém je neuvěřitelné množství nul....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367528/big_nebezpecna-iluze-Ony-367528.jpg 3.8415
Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Perfect Illusion, 2017

Kniha Nebezpečná iluze

ZapisnikTerky
21. listopadu

Skvělé odpočinkové čtení. Romantika, erotika a hlavně pohoda. Rozhodně doporučuji, přestože jsou tam věci, které autorka mohla víc rozvinout. Víc v mojí recenzi.

Kristy.Seb
20. listopadu

Život je mnohem jednodušší, pokud přemýšlíme jen o tom, co je bezprostředně před námi.

Příběh nebyl moc originální, ale podrobnosti hlavních postav byli velmi zvláštní (originální ).

rosalindaaa

Pěkná knížka, námět je dost podobný jako nová telenovela Recept na lásku - Bay Yanlis

Dela90

Boží, boží! Knížku jsem zhltla jako malinu, tyhle typy příběhů se tak dobře čtou. Sice mi to připomínalo určitě knížky se stylem děje. Nicméně se mi to moc líbilo. Jak se z nenávisti, může stát láska. Klasika a dokonalost v jednom.

Jurajovamaka

Super, prečítaná na jeden dych ❤

johana3160

Bohuzel hodne podobny namet jsem cetla celkem nedavno a tak mi neprijde vubec originalni. Zmena chovani hlavniho hrdiny mi taky neprijde normalni a “kouzelny idealni” konec je mozna az moc preslazeny. 3* davam za to ze se to i pres vsechno cetlo dobre a svizne a nezabralo to moc casu. Mam nachystane dalsi knihy autorky tak uvidime jestli to bude stat za to.

Jaruš71
21.12.2020

Oddechové čtení na jedno odpoledne.

ZHrdinka
10.12.2020

Prvni tretina mi vic nez mile prekvapila. Zbytek to bylo zbytecne moc zrychleny, umim si predstavit tlustou bichli, co ma riz a je napinava. Jinak to bylo fajn.