Nebezpečná iluze

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. Hudson Rutherford je sexy chlap, a je si toho moc dobře vědom. Je arogantní, bohatý a vždycky dostane všechno, co chce. Právě teď potřebuje snoubenku. Rodiče ho nutí, aby si vzal rozmazlenou dědičku hotelového impéria a jeho hédonistický život playboye je v ohrožení. Jediný způsob, jak může situaci zvrátit, je předstírat, že je opravdu nefalšovaně a hluboce zamilovaný… do Mari, své třetí letošní osobní asistentky. Jenže ta s ním nevydrží ani pracovat a chce dát výpověď. Chystá se ho důrazně poslat do háje, ale on se usměje a podá jí papírek, na kterém je neuvěřitelné množství nul....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367528/big_nebezpecna-iluze-Ony-367528.jpg 3.8454
Literatura světová, Pro ženy

Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Perfect Illusion, 2017

Kniha Nebezpečná iluze

Radka1727
26.11.2022

Taková romantická klasika, zápletka byla sice klišé, ale jinak celkem fajn ..............

_Lucie_97
02.06.2022odpad!

Ehm, tak todle mi nesedlo. Možná jsem jen zbytečně náročná, ale nevěřila jsem hlavním postavam ani slovo a celkově mi to nedavalo vůbec smysl. Záměr super, ale napsání velmi špatné. Za mě jedno velký ne.

Knihy_nad_zlato
21.05.2022

Od tohohle jsem čekala jen obyčejnou oddechovku, která by se snad mohla dobře číst. A jo, to to vlastně přesně bylo.
Postavy byly fajn, ale jejich vývoj teda jako nic moc. On to totiž moc vývoj ani nebyl. Prostě byly nějaký a najednou se zničehonic změnily. Ten jejich vztah nebyl nic moc, možná proto, že jsem jim ty čtečky zrovna moc nevěřila. A taky by se šiklo víc chemie mezi nimi.
Prostředí mi přišlo, že nebylo téměř vůbec popsaný.
Závěr byl dost dobrej. Takhle mají dospělí řešit svý problémy. Kór takový problémy jako byl ten jeden v téhle knížce.
Jako prostě fajn oddechovka, která se dobře četla. Nic víc, ale ani nic míň.

Ms.Day
16.03.2022

Já mám tento typ příběhů ráda, ale zdál se mi dost okopírovaný a co mi tam nesedlo je ten začátek, přišlo mi jak kdyby tomu chybělo pár úvodních stránek.

Ála1968
19.02.2022

(+ SPOILER) Mělo to slibný začátek,přestože mi to už nějaký příběh připomínalo.To by mi ani tak nevadilo,ale potom už to bylo takové hodně přitažené za vlasy.Otěhotnět přes prášky i kondom?A nakonec štastná rodina ve 4?Do půl knihy super,potom už ne.

anna7852
02.02.2022

Tak tohle se mi moc zamlouvaloo.
Skvela oddychovka

Jita160
28.12.2021

Romantika a zase jenom romantika......
U těchto knížek jí prostě nikdy není dost.
Je evidentní co takových exotů jako je Hudson běhá po světě :-D:-D:-D
A jen milá skromná vtipná a neústupná Mari ho dokáže změnit v poblázněného a milujícího chlapa.
Knížka byla od začátku velmi vtipná a čtivá moc jsem se bavila. Příběh byl jasný od začátku až do konce ale no a co???
Doporučuji jako vánoční relax značka:Ideál.

ZapisnikTerky
21.11.2021

Skvělé odpočinkové čtení. Romantika, erotika a hlavně pohoda. Rozhodně doporučuji, přestože jsou tam věci, které autorka mohla víc rozvinout. Víc v mojí recenzi.