Nebezpečná iluze

Nebezpečná iluze https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367528/bmid_nebezpecna-iluze-Ony-367528.jpg 4 479 92

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. Hudson Rutherford je sexy chlap, a je si toho moc dobře vědom. Je arogantní, bohatý a vždycky dostane všechno, co chce. Právě teď potřebuje snoubenku. Rodiče ho nutí, aby si vzal rozmazlenou dědičku hotelového impéria a jeho hédonistický život playboye je v ohrožení. Jediný způsob, jak může situaci zvrátit, je předstírat, že je opravdu nefalšovaně a hluboce zamilovaný… do Mari, své třetí letošní osobní asistentky. Jenže ta s ním nevydrží ani pracovat a chce dát výpověď. Chystá se ho důrazně poslat do háje, ale on se usměje a podá jí papírek, na kterém je neuvěřitelné množství nul.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Perfect Illusion , 2017

MarkétaI.
02.08.2020 3 z 5

Hudson je šéf, který se samozřejmě chová jak debil. Mari je jeho sekretářka, která podala výpověď. On však dojde s nabídkou, která se neodmítá..
Kniha se čte dobře, rychle a je to taková oddechovka na jedno odpoledne. Ovšem mně to nějak nesedlo. Něco mi tam chybělo.. bylo to takové rychle, bez emocí.

jitka7
29.07.2020 3 z 5

Příjemná kniha na odpoledne. Chcete si oddechnout a moc nepřemýšlet, přečtěte si tuto knihu.

Myška43
06.07.2020 4 z 5

Příjemná čtivá kniha, oddychovka na jedno odpoledne, ale moc mi to připomíná Kontrakt s Rebelským dědicem dohromady. To mě ale neodrazuje přečíst si další knihu od této autorky.

Ketfl
15.06.2020 3 z 5

Kniha se mi líbila, četla se pěkně, nicméně je fakt, že nějaký wow efekt se nedostavil. Možná jsem úplně nezbaštila ten popis postav, kdy Hudson byl ze začátku Mari vykreslen jako neskutečný šmejd, nicméně čtenář z něj spíš měl pocit, že je to princ na bílém koni, takže se to minulo účinkem. Možná mi tam chyběla víc taková jiskra mezi hlavními hrdiny, možná bych i řekla, že to bylo trochu plytké. Nicméně hodnotím jinak kladně, protože mě kniha zabavila pěkně před spaním. Znovu bych si ji asi nepřečetla, ale rozhodně nelituji času, který jsem s touto knihou strávila.

nanika
28.05.2020 odpad!

Nebudem hodnotit knihu obsahovo, bol to taky priemer, naozaj oddychovka na plaz. Mna od prvej strany iritoval velmi zastaraly jazyk prekladu. Co slovo, to archaizmus a do tohoto ste mali vlozene vulgarizmy a obrovsku snahu prekladatela o pouzitie moderneho jazyka dnesnych dni. Nie, nepodarilo sa. Preklad je rozharany, s nezvladnutou korekturou a knihu som docitala naozaj so sebazaprenim. Skoda, dejovo kniha nebola zla, ale ten preklad to dorazil. Dokonala ukazka, ako moze knihu poskodit vyber prekladatela, podotykam, muza.

babystar
12.05.2020 4 z 5

Taková milá pohádka pro mladé romantičky. Kéž by bylo pravda, aby se ze sebestředných "hajzlíků" najednou vyvrbili solidní, a hlavně bohatí, mladí muži, kteří se mohou přetrhnout, aby pomáhali popelce z venkova. Život je někde jinde, ale četlo se to pěkně.

knihomolka78
12.05.2020 2 z 5

(SPOILER) Tak tohle se fakt nepovedlo. Začátek byl docela slibný, ale poměrně brzy se z něj stává blbost. Hlavní postavy zcela nahodile mění charaktery - velmi pohledný, ale arogantní šéf se během pár dní stane docela milým chlapem toužícím po rodinném zázemí, inteligentní sekretářka, se stala domácí husičkou, aby zajistila sebe a dítě, nebo arogantní nezájem otce dítěte je najednou nahrazen láskyplnou péčí...?
Takových příběhů, kde důvody proč ten chlap nabídne neodmítnutelnou sumu, po které nelze neskočit už tu pár bylo (třeba Kontrakt, který sice není nic moc ale mnohem lepší, než tohle) a i když je to nereálné, daly by se možná ty důvody nějak pochopit, ale nedokážu si představit chlapa, který by tohle udělal a pak ještě překousl cizí dítě a nakonec se ještě on jel omluvit...? Bylo to zmatené, přehnané, příliš komplikované a nereálné (ani v červené knihovně ne). Ztráta času.

petulkapeta
26.03.2020 5 z 5

pěkné fakt krasny přiběh...no laska asi Hudsna změnila a to je dobře :)

AelinBělotrn
15.03.2020 4 z 5

Od začátku až do konce mě kniha bavila .

Devorah
05.03.2020 2 z 5

Kniha má celkem slibný začátek, ovšem slibuje víc, než může nakonec splnit. Hlavní postavy zcela nahodile mění charaktery , např. z arogantního, leč velmi pohledného hlavního hrdiny se během lusknutí prstů stane milé zábavné kotě toužící po rodinném zázemí. Uff. Jedna nesmyslnost střídá druhou. Od poloviny knihy není již ani autorce jasné, po čem její hrdinové touží, kam se chtějí ubírat a čeho vlastně dosáhnout, což je škoda, protože potenciál to celé mělo.

Domča153
17.02.2020 3 z 5

Kniha měla skvělý začátek ale potom to začalo být vše až moc urychlené a špatné. Postavám se měnil charakter během 2 stránek. Škoda.

adela2230
15.02.2020 5 z 5

Příběh je obvyklý, je to dost oddechové. Dobře se to čte, i když mi trochu vadí pár věcí na hlavní hrdince, kniha je hezká.

Parwana
14.02.2020 odpad!

Další variace na téma moderní Popelky, inspirace Padesáti odstíny šedi je zde více než zřejmá (až na to, že tady nikdo nikoho nemlátí - nebo jsem se k tomu nepročetla). Odložila jsem po pár stránkách, protože to fakt nemělo cenu. Provařená zápletka a očekávaný konec (poté, co jsem knihu odložila, jsem schválně nalistovala poslední stranu - ano, řekla mu ano; ten tajemný miliardář, prototyp bohatého zlého hocha svou chudou, tuctovou myš, požádal o ruku). Naprosto zbytečná kniha.

Majuš333
09.02.2020 5 z 5

Krása :) Vtipné a romantické. Presne to pravé orechové na pohladenie mojej duše :) Až som dostala obrovskú chuť opäť sa vrhnúť na sériu Rush Duet... Len škoda, že od tejto autorky je tak málo kníh u nás vydaných :(

Pralinka1910
22.01.2020 5 z 5

Mezi romantickymi knihami s dobrým koncem je tato jedna z nejlepších. Dobre plynoucí dej, sympatičtí hrdinové, Hudson má zajímavé povolání do ČV - pracuje v designu a architektuře. Oceňuji krásnou obálku a dobre plynoucí dej, bez zbytečných průtahů. Pokud potřebujete jemně pohladit po čtenářské duši, je tato kniha ideální.

Catyna
15.01.2020 5 z 5

Pěkný příběh

jinbr
15.01.2020 5 z 5

Ale ano, tohle přesně jsem potřebovala jako pohádku na dobrou noc. Přečetla jsem to za čtyři hodiny, Usínala jsem s krásným pocitem v duši a bylo to fajn. Správné uklidnění nervů před spaním. A že je to klišé bohatý/chudá? Já vím, že to s penězi jde lépe, ale to je vždycky v naší moci. A štěstí a spokojenost si za peníze nekoupíš.

Ivet1990
12.01.2020 3 z 5

Milý příběh, který měl hodně stejných či podobných momentu jako rebelský dědic či kontrakt. Děj se dobře čte, takže jako oddechovka nebyla špatná.

janina66
06.01.2020 4 z 5

Hezký příběh, pěkně plynoucí děj, bez žádných natahovacích popisů. Stejný příběh, jako už v mnoha podobných knihách (Kontrakt aj.) Ale tady se mi to líbilo více. Asi, že to bylo kratší.

Jejunka
28.12.2019 5 z 5

Mě se teda kniha líbila, přečetla jsem ji za 5 hodin. Ale to je tím že měla jen 240 stran. Na druhou stranu o to bylo vše rychlejší, žádné dlouhé popisy kdejakeho vybavení vzhledu budovy apod. Lamalo mi srdce v jaké situaci byla a čekala jsem jak si s tím autorka poradi, nechá ji potratit, nebo jako fakt porodí?!?! Neumím si představit chlapa který by to vše takto vzal. Čtivé rychle a příběh dobrý.

láska těhotenství romantika

2019  79%PS: Nesnáším tě