Nebezpečná iluze

Nebezpečná iluze https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367528/bmid_nebezpecna-iluze-Ony-367528.jpg 4 479 92

Romantický příběh plný touhy a vášně, ve kterém není nouze o zvraty a napětí. Hudson Rutherford je sexy chlap, a je si toho moc dobře vědom. Je arogantní, bohatý a vždycky dostane všechno, co chce. Právě teď potřebuje snoubenku. Rodiče ho nutí, aby si vzal rozmazlenou dědičku hotelového impéria a jeho hédonistický život playboye je v ohrožení. Jediný způsob, jak může situaci zvrátit, je předstírat, že je opravdu nefalšovaně a hluboce zamilovaný… do Mari, své třetí letošní osobní asistentky. Jenže ta s ním nevydrží ani pracovat a chce dát výpověď. Chystá se ho důrazně poslat do háje, ale on se usměje a podá jí papírek, na kterém je neuvěřitelné množství nul.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Perfect Illusion , 2017

1casper
07.05.2018 4 z 5

Super odpočinková kniha pro ženský, třeba i na dovolenou. Děj je sice předvídatelný, no a co, že jo.....

ptavichripkaa
01.05.2018 4 z 5

Taková malina to byla. Hezká, sice předvidatelná, ale i přesto se mi líbila.

Dala
29.04.2018

Nenáročná knížka pro chvilku pohody. Dobře se čte.

ketvin
27.04.2018 1 z 5

Kniha se mi nelíbila. Po dočtení jsem si říkala, že to za to vůbec nestálo, naštěstí jsem ji četla jen jako vyplnění času v autě, takže to není taková škoda, jako strávit nad knihou večer... Co bylo špatného... Asi vše. Hrdinové se mi nelíbili, příběh byl předvídatelný a bez jakéhokoliv drama, pointa nic moc... Po této knize jsem sáhla po série Rychle a smyslně a to je nebe a dudy :D :)

Hanule9
27.04.2018 3 z 5

Plusy: kniha se docela dobře a rychle četla, spisovatelka se jí nesnažila uměle „natahovat“ a za každou cenu popsat 500 a více stránek, nebo z toho nedej bože dělat trilogii apod. a hlavní hrdinové mi byli celkem sympatičtí (i když naivita hlavní hrdinky v jisté záležitosti byla až do očí bijící a hlavní hrdina se na můj vkus taky změnil neuvěřitelně rychle, na to jaký byl ze začátku „drsňák“ – jako by se skoro až proměnil v ženu.

Mínusy : kniha je plná neuvěřitelných klišé asi jako když se koukáte na „béčkové“ horory a přesně víte, kdy oběť pronásledovaná vrahem zakopne na schodech, když před ním utíká, aby se schovala na půdě.
Na závěr jsem se topila v cukrové vatě :-)

alzbeta4340
08.04.2018 4 z 5

Klasická červená knihovna, která se dá snadno přečíst, i když za pár týdnů si ji nejspíš pamatovat nebudu. Na české poměry má vkusnou obálku, to oceňuji a dávám hvězdičku navíc.

Evka3814
02.04.2018 4 z 5

Pěkné čtení,docela jsem se i zasmála. Pohodovka na dlouhé večery

lenochod6
01.04.2018 2 z 5

Bylo to takové nemastné, neslané. Tyhle typy knih mají vždy podobné zápletky, odlišují se pouze v okolnostech a ve stylu, v jakém jsou napsané a zrovna tenhle styl mi nevyhovoval. Nebylo to nijak napínavé, nijak propracované, vůbec nevíte, kde se ta láska vzala, máte pocit, že vztah je založen na vodě. Čekala jsem od toho více, když byl takový nadějný začátek.

Ewik
30.03.2018 4 z 5

Velmi prostá, předvídatelná a sladká pohádka pro chvilky odpočinku. Hezky ubíhající děj místy pobaví a díky čtivosti svého čtenáře nepustí. Námět není nic originálního a přiznám se, že mi tu chyběla určitá míra napětí, která by knihu maličko okořenila. Celé mi to přišlo trošičku uspěchané a postavy pro mě postrádaly jiskru, šarm či cokoliv, čím by se staly lidštějšími.
Nicméně jsem knihu přečetla ze jedno odpoledne, což taky něco znamená, ale v daném žánru se nepochybně dají najít mnohem lepší a propracovanější knihy.

jani.ruzicko
29.03.2018 4 z 5

Asi jsem opravdu velká cíťa, ale i v takto klišoidním příběhu jsem našla pasáže, které mě odrovnaly a zaslzely. =) Tento námět je vážně už hodně omílaný a sepsaný v mnoha podobách, přesto mi to vůbec nevadilo a jsem ráda, že jsem si knihu mohla přečíst. Jasně, že hned víte kdo je a bude Holis, a stačí k tomu jen první zmínka o Alecovi. Steně jako víte, jak to všechno dopadne. =) Prokouknutelné, ale přesto příjemné čtení, a to ani nehledě na čtivost příběhu. =)

biki
10.03.2018 3 z 5

Ale jo, příjemný relax. Hezká pohádka pro dospělé s poněkud přeslazeným koncem.

Danulka11
03.03.2018 5 z 5

Naprosto úžasná a odpočinková knížka! Ano, už podle obsahu víte, jak vše dopadne, ale kdo chce prostě po náročném pracovním dni vypnout a příjemně se odreagovat, tak vřele doporučuji

láska těhotenství romantika

2019  79%PS: Nesnáším tě